Damla Etiket


2024 Yılı Güncel Fiyatları Damla Etiket

Üretim hattında farklı aşamalardan geçen ürünler ambalaj öncesinde damla etiket kullanılarak hazır hale getirilir. Yapımında kullanılan poliüretan malzeme yüzünden bu ürünler kullanışlı ve sağlam olarak kendini gösterir. Pek çok markanın kendine özel ismi ve logosu bu rengârenk damla etiket üzerinde çok güzel bir görüntü ortaya koyar. Etiket baskı teknolojimiz, makinelerimiz ve uzman ekiplerimiz, ürün olarak her zaman en iyisini ortaya koymak için gerekli adımları atar.

Sektöründe uzman olan firmamız Brosur.com.tr, 25 yılı aşan tecrübesi ile en parlak ve en güzel damla sticker üretiminde önemli başarı elde etmiştir. Özenle üretilen ürünlerimizin avantajları şu şekildedir;

 • Parlak bir görüntü
 • Net şekilde okunan marka ismi
 • Işıltılı bir logo görüntüsü
 • Camsı güzel bir görünüm
 • Ürünün ayırt edilmesini sağlayan sağlam bir etiket

Yılların yüklediği misyona göre çalışan firmamız kaliteden asla taviz vermemiştir. Kaliteli üretimin yanında sağlıklı ürün, sağlıklı ambalaj ve zamanında eksiksiz teslimat firmamızın en çok önem verdiği konular olarak karşınıza gelmiştir.

Varlığını sürdürmek ve kendini daha iyi tanıtmak için şirketlere adeta çözüm ortaklığı yapıyoruz. Standart ve doğru şekilde kullanılan damla etiket firmaların prestijini artıran bir ürün olarak karşınıza gelmektedir. Sağlam yapışkan özelliği ve dayanıklı geçme özelliği ile farklı ürün örnekleri tarafımızdan müşterilere sunulmuştur. Her bir üründe adeta nişan görevi gören bu ürünler, reklam ve tanıtım konusunda örnek etiket modelleri arasında yer almaktadır.

Baskı makinelerimiz sayesinde hem farklı şekillerde hem de farklı boyutlarda damla sticker üretiyoruz. Üretim bandına, konveyöre ve seri üretim imkânına sahip olan firmalar için ürünümüzün kullanımı oldukça kolaydır. Tasarım konusunda hizmet veren Ar-Ge ekiplerimiz ve üretime yön veren Ür-Ge ekiplerimiz markanıza uygun çözümler için çok yoğun çalışmaktadır. Bu çalışma karşılığında etiket modellerimiz parlaklığını ve ilgi çeken yapısını korumaya devam etmektedir. Her bir etiket aradan geçen yıllara meydan okuyacak şekilde sapasağlam kalma ve yeniliğini koruma özelliğine sahiptir.

Damla Etiket Fiyatları

Ürünlerin küçük bir kimliği olan etiketler markaların referansı gibidir. Etikete bakan müşteriler ürün ve marka konusunda bilgi sahibi olur. Markanın yazımında kullanılan harfler ve işaretler tarafımızdan özenle seçilir. Hazır bir kalıba uygun olarak yaptığımız üretim sayesinde istenen standardı kolaylıkla tuttururuz. Yeni tasarımlarda ise yaratıcı yeteneğe sahip uzmanlarımız çok ilgi çekici modellerin oluşumunu sağlar.

Ürün sayfalarımızda bulunan çeşitlilik ve uygun damla etiket fiyatları bu ürünleri tercih etmeniz için önemli bir neden ortaya koymaktadır. Marka ve şirket bütünlüğünüze uygun olan ürünlerimiz ticaret ve hizmet konusunda sizlere önemli avantaj sağlayacaktır. Sürekli gelişen baskı teknolojisini yakından takip ederek uygun fiyatlı ve kaliteli sticker modelleri konusunda size verdiğimiz hizmet desteği devam etmektedir.

Etiket tercihi yaparken damla etiket fiyatları bir başka konu ve belirleyici unsur olarak karşınıza gelir. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile yaptığımız çalışmalar bu ürünleri daha makul şekilde elde etmenize olanak tanır. Canlı renkleri ve güzel şekilleri tasarımda kullanan uzman ekiplerimiz etiket ve logo desteği ile işlerinizin daha verimli olmasına destek verir. Saydam ve camsı bir görüntü mercek etkisi yaratırken, bu sayede etiketlerin çok parlak ve güzel görüntüsü ortaya çıkmış olur.

Damla Sticker Nasıl Kullanılır?

Damla şeklinde ürettiğimiz sticker modellerinde en önemli konuların başında tasarım ve ona uygun üretim gelir. Damla sticker baskı çalışmalarımız sayesinde ortaya çıkan ürünler üretilen ürün ve hizmetlerin adeta tamamlanmasını sağlar. Prensipli ve işine özen gösteren bir kadro ile üretimin tüm aşamalarında sizleri memnun edecek ürün sonuçlarını ortaya koyarız. Bu sürecin ilk ve en önemli aşamalarından biri olan tasarım konusunda örnek ürünlerimize bakabilirsiniz.

Modern makine ve tezgâhlarımızda çok çeşitli damla sticker baskı işlemleri gerçekleşmektedir. Markaların ve şirketlerin kendine yakışan isteklerini karşılama konusunda tasarıma verdiğimiz önem, sonuçların çok iyi olmasına katkı sağlamıştır. Böylece ürünlerimiz firmalar için güvenilir ürünler olarak görülmüştür.

Damla Etiket Baskı Firması

Tanınmış ve kendi sektöründe varlığını ispatlamış olan çok sayıda şirket için damla etiket üretiyoruz. Tasarım konusunda da destek verdiğimiz çok sayıda şirket var. Sahip olduğumuz damla etiket baskı teknolojimiz firma olarak bu sektörde bizi ön sıralara taşımıştır. Etiket kalitesini ve uygun fiyatları düşünüyorsanız size bu konuda vereceğimiz uygun teklifler dikkatinizi çekecektir. On yıllardan beri yapmış olduğumuz çalışmalara ilave olarak tecrübeli bir firma misyon anlayışına sahibiz. Kaliteli ürün ve bütçenize uygun fiyat konusunda ürünlerimize ve tekliflerimize güveniyoruz. Kullandıktan sonra uzun yıllar sapasağlam kalmasını istediğiniz etiketler için bize başvurabilirsiniz. Bu zamana kadar ürettiğimiz ürünler ve memnuniyet konusunda aldığımız geri dönüşler diğer müşterilerimizin fikir sahibi olmasına yardımcı olmuştur.

Aldığımız her siparişte ve başlattığımız üretim süreçlerinde çok dikkatliyiz. Kısa zamanda üretimi tamamlayıp eksiksiz şekilde ürünleri sağlıklı şekilde paketleriz. Size ulaşan siparişler ise firmamızın ne kadar güvenilir olduğunu gösterecektir. Damla etiket baskı malzemesi hazırlandıktan sonra poliüretan kaplama ile 3D görüntüsü ortaya çıkar. Bu etiketlerin ürünler üzerinde çok güzel bir duruşu ve görüntüsü vardır.

Uygun Fiyatlı Şeffaf Damla Etiket Örnekleri

Damla şeklindeki etiketler şeffaf bir malzeme ile kaplanır. Yuvarlak, oval, dörtgen ve şerit şeklindeki etiket modelleri en çok tercih edilenlerdir. Buradaki temel belirleyici unsur ise müşteri firmaların istekleridir. İstekleri değerlendirip buna göre ürün örneği yaratan uzman tasarımcılarımız bir sonraki aşamaya geçişi sağlar. Bir sonraki aşama ise tezgâhların uygun hale gelip seri üretime başlamasıdır. Bu aşamada üretilen her bir şeffaf damla etiket standartlara ve firma isteğine uygun bir ürün olarak karşımıza gelir. Ürün özelikleri içinde şu maddeler yer alır;

 • Parlak renk kullanımı
 • Şeffaf malzeme kullanımı
 • 3D görüntüsü
 • İstenen boyutta üretim
 • İstenen şekilde üretim
 • İsteğe bağlı logo kullanımı

Burada yer alan özelliklere bağlı olarak farklı ve özel etiketlerin ortaya çıkması mümkün olur. Malzeme ve üretim kalitesine büyük önem veren firmamız sticker ihtiyaçlarınızın en doğru şekilde hazırlayıp size sunar.

Baskı tekniğine yaptığımız yatırımlar bu sektörde çok gelişmiş ve ürünlerimiz seri ve düzenli üretim konusunda firmamıza önemli avantaj sağlamıştır. Genelde ürünün standart bir noktasına takılan, uygulanan ve yapışan etiketler, ürünün kalitesine her zaman önemli katkılar sağlamıştır. Etiket ürünü için yaptığımız çalışma ile her bir ürünün daha dikkat çekici ve uygun olmasını sağlarız. Malzeme kalitesini her zaman koruyup üretim standartlarımızı en iyi noktada ortaya koymuş durumdayız.

Uygun fiyatlı ve kalitesi güven veren şeffaf damla etiket için ürün kategorimizde uygun örnekler vardır. Üretmeye devam ettiğimiz örneklere bakarak fikir sahibi olmanız mümkün olacaktır. Malzeme kalitesi, fiyat avantajları ve istediğiniz şekle uygun ürünlerimiz size sunulmaktadır. Markanız için en yakışan çözümleri elde etme noktasında biz yardıma hazırız. Firmamızı ve ürünlerini tercih ederek markanıza artı bir değer katmış olursunuz. Sahip olduğunuz standardı kaybetmemek için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp