logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Logo Tasarım
Kurumsal firmalar için logo tasarımı çalışması önemli bir konudur. Başarılı bir şekilde yapılacak logo tasarımı, firmaların kimlik kazanmasına ve prestij sahibi olmasına yardımcı olacak unsurdur. Başarılı olarak yapılmış olan logolar, firmanın müşterileri ile arasında köprü olacak ve saygınlığını arttıracaktır. Bu konuda firmamızdan gereken desteği alabilir, firmanıza ait olacak başarılı bir logo tasarımı yaptırabilirsiniz. Kurumsal logo tasarımı konusunda uzman çalışanlarımızla, firmanızın yeni bir kimlik kazanmasına yardımcı olacağız. Logo tasarım fiyatları konusunda sizlere her açıdan yardımcı olacağız. Logonuzun sade, görsel açıdan dikkat çekici olması kurumsal kimlik kazanmanız açısından önemlidir. Logo tasarımı firmalar açısından bir kez yapılacak bir çalışma olmalıdır. Bu aşamayı birlikte başarılı bir şekilde geçireceğiz. Logonuz firmanızın prestiji haline gelecektir. Renkleri ve algılanması olumlu bir logo, kurumsal firmaların geleceğidir.
İrtibat için 0212 544 13 51

Logo Tasarım & Örnekler


Logo Tasarım

Logo Tasarımları

Kurumsal Renklerinize Uygun Logo Tasarımı Grafik Uzmanlarımızca Yapılır.
KOD
ADET
FİYAT
L1
1 Adet Logo Tasarım
500 TL

Logo Canlandırma
KOD
Açıklama
FİYAT
L2
Az
50 TL + KDV
L3
Fazla
80 TL + KDV

siparis
msn adres

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Logo Tasarım

Firmaların kurumsallaşma sürecinde en önemli aşama olan logo tasarım, başarılı bir şekilde yapılmalıdır. Logo tasarım aşamasında akılda kalacak, firmayla bütünleşecek bir çalışma yapılmalıdır. Logo tasarımı yapılırken pek çok konu göz önüne alınmalıdır. Firmanın sektörü, amacı, sloganı bu çalışmanın bir parçası olmalıdır. Logo ilk bakışta firmayı anımsatmalı, firmayı anlatmalıdır. Logo çizimi sırasında resimler, simgeler ve harfler birbiriyle uyum göstermelidir.

Logo tasarımında dikkat edilecek unsurlar nedir?

. Firmayı temsil edecek logo sade olmalıdır. Karışık ve anlaşılmaz bir logo insanların bunu algılayamamasına neden olur.
. Logo dikkat çekici özellikte olmalıdır. Bunu sağlamak için seçilen renklere dikkat edilmelidir.
. Logo içinde fazla sayıda renk kullanılmamalıdır. Seçilen renk ve firmanın yaptığı iş arasında bir bağlantı olmalıdır. Bu seçim firmanın amaçlarını yansıtan ve firmayı simgeleyen renk olarak algılanmalıdır. Logo çalışmasından sonra kullanılan renklerin firmanın rengi olarak kabul edileceği unutulmaması gereken bir unsurdur. Firmanızı yansıtacak renklerin kullanımına dikkat edilmelidir.
. Logo tasarımlarında kullanılacak yazılara dikkat etmek gerekir. Yazıların karakteri, firmayı anlatması oldukça önemlidir. Anlaşılmaz bir yazı stiliyle yapılan logolar anlaşılmaz hale gelebilir. Firmayı temsil edecek olan harfler anlaşılır şekilde kullanılmalıdır. Logonun içinde kullanılan harf ve renkler uyum içinde olmalıdır.
. Logo tasarımı yapılırken benzer tasarımlara dikkat edilmelidir. Logonuz içeriği ve görselliğiyle başka firmaların logolarını anımsatmamalıdır. Bu daha sonra firmaları rahatsız edecek konuma gelebilir.

Logo tasarımının başarılı olması demek, ilk bakışta firmanın tanınması demektir. Kurumsal logo tasarımı deneyimli ve başarılı firmalar tarafından yapılmalıdır. Bu çalışma sonrasında kullanılan logo geri dönüşü olmayacak şekilde firmayla bütünleşeceğinden, anlaşılır, sade ve görsel olarak dikkat çekici olmalıdır. Kullanacakları logonun kıymetini bilen kurumsal firmalar bu süreci güvenebilecekleri reklam ajanslarıyla aşmaktadır. Bazı hallerde tek bir harf bile firmayı temsil edecek güce sahip olabilir. Bunu bulmak ve logo tasarımı yapmak oldukça önemlidir. Bu aşamada çalışmayı yapan ajansın firmayı tanıması, hangi alanda iş yaptığını bilmesi, amaçlarını öğrenmesi gerekir. Logo çizim fiyatları reklam ajansının bu konudaki çalışmalarına göre değerlendirilmektedir. Logo tasarım fiyatları konusunda firmaların daha dikkatli olması, fiyattan önce çalışacakları ajansları seçmesi gerekir. Firma için başarılı bir logo tasarım yapılırsa, burada fiyatların fazla önemli olmaması gerekir. Kurumsal bir firma olarak yoluna devam edecek olan kuruluşlar logonun önemini kavramalıdır. Logo ve firma bir bütün olarak düşünülmelidir.