Takvimler

Masa Takvimi  
Masa Takvimi
100 Adeti 7200₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Piramit Takvimi  
Piramit Takvimi
100 Adeti 4450₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Gemici Takvimi Baskı  
Gemici Takvimi Baskı
100 Adeti 4500₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Duvar Takvimi  
Duvar Takvimi
500 Adeti 24500₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele

2024 Yılı Güncel Fiyatları Takvimler

Takvim baskı seçenekleri ile siz de markanıza değer katacak çalışmaları göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü takvimler günlük olarak baktığımız ve ticari açıdan değerli hissettiren kurumsal bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geniş baskı yelpazemiz, çeşitli takvim türlerine ev sahipliği yapar. Her birinin farklı kullanım alanları vardır ve sizin markanızı en iyi şekilde temsil edecek şekilde tasarlanmıştır. İster duvara asılan takvim olsun, ister masanın üzerine konabilen pratik bir masa takvimi seçeneklerimiz arasından işletmenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Hem çalışanlarınıza özel bir jest yapmak hem de müşterilerinizin gözünde yer edinmek için harika bir fırsat sunuyoruz. Brosur.com.tr olarak, özel tasarım takvim baskı ürünleriyle işletmenizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Yaratıcı takvim seçeneklerimizle markanızın öne çıkmasını sağlamak artık çok daha kolay ve etkili!

Piramit takvim, masa üzerinde duran ve her ayı sıralı bir şekilde gösteren takvimlerden biridir. Herhangi bir sayfanın olmaması da tüm yılın direk görülmesine yardımcı olmaktadır. Bu şekilde kişiler gün seçimlerini daha hızlı ve kolay yapabilmektedir. Özellikle kullanışlı ofis malzemeleri yerine geçen ürünlerden biri olarak da bilinmektedir.

Siz de işletmenizin promosyon stratejisine katkı sağlamayı ve kaliteli ürünlerle anılmayı istiyorsanız, takvim örneklerimize göz atmayı unutmayın. Ek olarak tanıtım ve promosyon ürünlerimiz olan kartvizitcepli dosyabloknot ve antetli kağıt ürünlerimiz ile kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz.

En güncel ve modern takvim baskı tasarımlarıyla, kurumsal firmanızın tüm gereksinimlerini hızla karşılıyoruz. Kurumsal dünyanın ihtiyaçlarına özel ürünlerimizle her an yanınızdayız. Geniş takvim baskı örnekleri arasından seçiminizi yaparak firma kimliğinizi yansıtan mükemmel ürünleri hemen keşfedin.

Özenle hazırlanan duvar takvimi tasarımları ile beraber firmalar yeni nesil özgün tasarımlara anında ulaşma fırsatı bulmaktadır. Tamamı kaliteli olarak üretilen takvimlersitemiz içerisinde yer almaktadır.

Özel şekilde hazırlanan takvim baskı şablonları üzerinden anında sipariş vermek mümkündür. Duvar takvimlerinde hem 3 ayın bir sayfada olduğu gemici takvimleri hem de her sayfanın ayrı bir ay gösterdiği takvim örnekleri bulunmaktadır.

Takvim Baskı Fiyatları (2024)

Takvim Türü Adet Takvim Baskı Fiyatı
Masa Takvimi 100 ₺7200
Piramit Takvimi 100 ₺4450
Gemici Takvimi 100 ₺4500
Duvar Takvimi 500 ₺24500

Takvim Baskı Fiyatları

Kurumsal firmalar özel dönem ya da günler için farklı promosyon ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu ürünler aynı zamanda promosyon takvim olarak da üretilmektedir. Üstelik sitemiz kategorileri içerisinde her bir ürün için 2024 takvim fiyatları ayrı şekilde belirlenmektedir.

Sizlere takvim bastırma fiyatları için en uygun çözümleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kullanılan şablonlar ve tasarım ürünleri de takvimin şekline yön vermektedir. Pek çok firma kendi isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde takvim siparişi oluşturmaktadır. Bu sipariş öncesi bilgiler dahilinde takvim daha kaliteli bir baskı sonucu çıkarmaktadır.

Birbirinden Özel Takvim Tasarımları

Kurumsal firmaların ihtiyaçlarına özel olarak hazırladığımız takvim tasarımları, çeşitlilik ve işlevselliği bir araya getiriyor. 2023 takvim modelleri arasında seçim yaparken, kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtan takvim çeşitlerini keşfetmek artık daha kolay. Dilediğimiz kurumsal takvim tasarımları için işletmenize özel markanızı unutturmayan çalışmalar yapmaktayız.

Takvim Baskı Modelleri ve TasarımlarıTakvim Baskı Modelleri ve TasarımlarıTakvim Baskı Modelleri ve TasarımlarıTakvim Baskı Modelleri ve TasarımlarıTakvim Baskı Modelleri ve TasarımlarıTakvim Baskı Modelleri ve Tasarımları

Birbirinden farklı firma takvimleri için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Takvim Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Takvim çeşitleri; masa takvimi, piramit takvim, duvar takvimi ve gemici takvimi şeklindedir. Ek olarak cep takvimi, ajanda takvimi, poster takvim, mıknatıslı takvim, planlayıcı takvim ve spiral bağlı takvim olarak çeşitlendirilmektedir.

Takvimler, baskı ürünlerinin gözde seçeneklerinden biri olarak, yıl boyunca sürekli kullanıma olanak tanır. Takvim ürünleri özellikle firmalar için, promosyon ürünler arasında önemli bir yer tutmaktadır. Bizler yepyeni takvim baskı çeşitleri ile hayal gücünüzü harekete geçirerek farklı tarzlarda takvim türleri için kurumsal kimliğinizi oluşturmanıza olanak sağlıyoruz.

Tasarımlarımız, modern baskı tekniklerinin birleşimiyle hayat buluyor. İster minimalist bir yaklaşımla, ister renkli ve canlı bir tarzla; takvimlerinizi tamamen kişiselleştirebilirsiniz. Hazırlanan her takvim baskısı, aylar, haftalar ve günler boyunca düzeninizi sağlamanıza yardımcı olurken, işletmenizin adını ve imajını da taşır.

Takvimlerimiz, yüksek kaliteli malzemelerle özenle basılmaktadır. Ayrıca kullanıcılarınıza benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Çalışanlarınız için motivasyon kaynağı olabilen tamamen özel takvimlerle ya da müşterilerinizin masalarını süsleyecek zarif takvimlerle seçim yapabilirsiniz.

Takvimler, işletmenizin kimliğini yansıtmak ve unutulmaz bir iz bırakmak için mükemmel bir seçenektir. Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile logonuzu ve iletişim bilgilerinizi ekleyerek hem işletmenizi tanıtarak hem de faydalı bir ürün sunarak akıllarda kalmanızı sağlayabilirsiniz.

En İyi Takvim Yapan Firma “Brosur.com.tr”

Zamanı özel anılarla bir araya getiren ve organizasyonları daha da anlamlı kılan bir takvim yapan firma olarak, müşterilerimize benzersiz ve özelleştirilmiş takvim baskı çözümleri sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Her bir detayın özenle düşünüldüğü tasarımlarımızla, duvarlarda ve masalarda yer bulan takvimlerimiz, işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmektedir.

Ayrıca marka bilincinin inşası için baskılı veya logolu küp bloknot ürünlerinin gücü yadsınamayacak derecede önemlidir. Küp bloknotlarımız, işletmenizin logosu ve bilgileri ile elden ele geçerken marka bilincinizi de güçlendirecek. Kendi yaratıcılığınızı yansıtan tasarımlarımızla özgünlüğünüzü vurgulayabilirsiniz.

Takvim yapan firma olarak tasarımlarımızın eşsiz ve estetik çizgilerle buluştuğu bir vitrin sunmaktayız. Bir yıl boyunca planlarınızı düzenlemenin yanı sıra, rahat ve keyifli bir kullanım için tasarlanmış çeşitler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. İster çalışanlarınıza özel hediye, ister müşterilerinize etkileyici bir armağan, isterseniz de iş yerinizin dekoratif unsurları olarak tercih edebilirsiniz.

Ayrıca, sitemiz üzerinden farklı takvim çeşitleri arasından seçim yaparak veya kişiselleştirilmiş tasarımlar paylaşarak tamamen özgün ve dikkat çekici takvimler tasarlamak mümkündür.

Unutmayın, her zaman en son trendlere uygun şekilde tasarladığımız takvim baskılarıyla, kurumsal kimliğinizi en etkili şekilde yansıtmanız için buradayız.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp