logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Amerikan Servis Nedir?
Genelde yemek yediğimiz restaurant veya cafelerde servis açılırken kullanılırlar, minimum seviyede masa kirliliğine yol açar. Aynı zamanda önemli bir reklam aracıdır.
İrtibat için 0212 544 13 51

Amerikan Servis Basımı


Örnekler

Amerikan Servis Amerikan Servis Kağıdı Yemek Servis Kağıdı Servis Kağıdı Baskı
A3 90gr Kuşe Tek Yön Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi


Adet Fiyat
1000 250 TL + KDV
2000 320 TL + KDV
5000 550 TL + KDV
10.000 980 TL + KDV
Yüksek Adetli Talepleriniz için Lütfen Bize Ulaşın.Kalite ve üstün nitelikler için de yapılan hizmetler ile matbaa verimi yüksek olan Amerikan servis basımı istediğiniz değerleri ile sizlere sunulmaktadır.

Birçok alan için de kullanımı söz konusu olan basımlar ile mutfaklar da bar bölümlerin de zemin için oldukça koruyucu olduğunu gibi görselliğin de işlevsellik ile bütünleşme ortamın da havasını çok daha kaliteli kılmaktadır. Yüksek çözünürlük ve daha pratik bir kullanım için de tercih edilen Amerikan servis baskısı sizlere hem uygun fiyatlar hem de yüksek bir kalite için de sunulmaktadır. Sofalarınız da kirliliğin ve bunu temizleme zahmetinden sizleri kurtaran yapısı ile çok modern bir hava da katması ile oldukça pratik bir kullanım da tüketicilere kolaylık da elde etmelerini sağlamaktadır.

Yemeklerin servisleri ve süreçlerin de güzellik de katması yeni nesil mutfak dekorasyonları için de en çok kullanılan malzemelerin için de olmasını sağlamaktadır. Amerikan servis baskı fiyatları için de sizlere yüksek görsellik değerleri için de aradığınız en yüksek verimi de vererek daha uygun olan koşullar için de sahip olabilmenizi sağlıyoruz. Sizlerin evlerin de iş yerlerin de tercih etmek istediğiniz desenlerin de bu servislerin üzerin de yer alması için güven veren çalışma metotları ile zamanının da teslimatın da önemi bizlerin sayesin de en elverişli şekil de sunulmaktadır. Ortamın renk ve görsel sunumların da istenen sonuçların elde edilmesin de büyük bir katkısı olan servisler de aradığınız nitelikler de ürün sonuçları için uzmanlığımız ve deneyimimiz için de sizlere arzu ettiğiniz başarılı sonuçları da sunabilmekteyiz. Her işimiz de net fiyat ve uygun koşullar için de en iyi servisi de sunan firmamız ile elde edeceğiniz kesin başarılı sonuçlar için de tercihleriniz de en yüksek olan verimi de elde edebileceksiniz.

Amerikan servis örnekleri için de istediğiniz incelemeler sonucun da çok daha net kararlar verebilecek ve teknik destek olarak da en iyisini yanınız da bularak daha üstün olan bir başarı da elde etmiş olacaksınız. Renkleri ve desenlerinin yüksek olan kalitesi ile sizler de kendinize özgü olan çözümleri çok daha çabuk bir şekil de seçerek işleme koyabilecek ve kısa süreler için de eliniz de olmasını sağlayacaksınız. Siz değerleri müşterilerimiz için sürekli profesyonel bir sunum için de istenilen sonuçların da elde edilebilmesini sağlıyoruz. Kaliteli ve kullanışlı olan servisleriniz ile mutfaklarınız da ve bar alanların da arzu ettiğiniz görünümü sağlarken aynı zaman da kullanışlı bir sonuç için de çok daha pratik olan sunumlar da gerçekleştirebileceksiniz. Detaylı bilgi ve ürün kalitesi incelmeleri yerimiz de yapılabilmektedir ve sizlerin de müşteri temsilcisi numaralarından ulaşım elde etmeniz de mümkün olabilmektedir. Uzun yıllar da verimli olan çalışmalar da bulunmuş olan firmamız ile sizler de kaliteyi hissedeceksiniz.

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.