İmsakiye

Ramazan imsakiyesi baskısı fiyatları hakkında net bir rakam verilebilmesi için kullanılan malzemelerin ve adet/gramajları bilinmelidir. Uygulanan işçilikler, tasarım çalışmaları ve renk baskı(1-2-3-4 renk ofset baskı.) da fiyatın belirleyen faktörler olarak bulunur. Ayrıca hazır imsakiye baskısı yada özel imsakiye baskısı da fiyatı belirlemektedir. Hazır ramazan imsakiyesi baskı için beğenilen imsakiye daha az uygulamalara girerek baskısı gerçekleşir. Bu durumsa fiyatın biraz daha ekonomik olmasını sağlar. 

İmsakiye Fiyatları

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 5-6 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


2023 Yılı Güncel Fiyatları İmsakiye Baskısı
BY-101 Büyük İmsakiye

31x44 cm
260 gr. Amerikan Bristol, Varak Yaldız + Gofre
Tek renk reklam alanı ve standart namaz vakitleri baskılı

BY-101 Büyük İmsakiye
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 580TL +KDV
300 1040TL +KDV
500 1800TL +KDV
1000 3250TL +KDV
PY-401 Çiftyüz Baskılı İmsakiye

25x25 cm
240 gr. Amerikan Bristol, Ön-Arka Baskılı, Varak Yaldız + Gofre
Tek renk reklam alanı ve standart namaz vakitleri baskılı

PY-401 Çiftyüz Baskılı İmsakiye
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 550TL +KDV
300 1000TL +KDV
500 1600TL +KDV
1000 2950TL +KDV
S-127 Simli İmsakiye

25x35 cm
240 gr. Amerikan Bristol, Sim
Tek renk reklam alanı ve standart namaz vakitleri baskılı

S-127 Simli İmsakiye
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 500TL +KDV
300 830TL +KDV
500 1400TL +KDV
1000 2550TL +KDV
K-55 Kuşe İmsakiye

25x35 cm
90 gr. Kuşe
Tek renk reklam alanı ve standart namaz vakitleri baskılı

K-55 Kuşe İmsakiye
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 1150TL +KDV

Ramazan ayı yaklaşırken toplumumuzu büyük bir heyecan kaplar. Zamanında ve doğru ibadet yapabilmek için her Müslüman’ın imsakiye ihtiyacı vardır. Net ve anlaşır bir şekilde ürettiğimiz imsakiyelerimiz hem oruç hem de namaz ibadetlerinizi kusursuz şekilde yerine getirmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Markaların üzerinde logolarını barındıran ve 30 gün boyunca göz önünde olan bir imsakiye müşterilerinizle duygusal bağ kurmayı da amaçlamaktadır. Birbirinden avantajlı imsakiye baskı ürünlerimizin tasarımlarını aşağıya ekledik. Şimdi size en uygun tasarımı seçerek imsakiye baskı hizmetimizden faydalanın.

Bildiğiniz üzere imsakiyeler oldukça çeşitli bir baskı ürünüdür. Firmalar bu çalışmaları yaparken çok dikkatli davranmak isterler. Çünkü bir ay boyunca en çok bakılan ürün olmaktadır. Bu ürünlerin tasarımlarını en uygun şekilde hazırlıyor ve özenle paketleyerek adresinize kadar gönderiyoruz. Bu sayede markanız ve firmanız herkesin evinin en güzel noktasında yerini alacaktır. Yılın en mübarek ayında en doğru reklam ve hizmet olan imsakiyelerin hepimiz için yeri ayrıdır. Brosur.com.tr olarak 25 yılı aşkın matbaa deneyimimizle sizlere zarif ve kusursuz bir çizelgeyle tasarlanmış olan ürünlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Eğer imsakiye yerine yine evimizin her köşesinde zamanı takip etmek isterseniz sizi takvim çeşitleri sayfamıza bakmaya davet ediyoruz.

Ramazan ayına yaklaşmamızla birlikte “imsakiye nereden alınır” diye düşünüyorsanız bu konudaki tüm sorularınızın cevabını sayfalarımızda bulabilirsiniz. Burada karşınıza çıkan ürünlerimiz güneş hareketlerini ve günlük namaz vakitlerini eksiksiz olarak size verecektir. İnsanların duvarına asacağı bir imsakiye tüm Ramazan ayı boyunca ibadet vakitlerinden haberdar olmasını sağlayacaktır.

Kullandığımız gelişmiş teknoloji, alanında en nitelikli makineler baskı konusunda firmamızı çok ayrı bir yere taşımıştır. “İmsakiye nereden alınır” diye merak eden çok sayıda markaya uzman matbaa ekibimiz her zaman en iyi tasarım ve baskı kalitesini sunacaktır.

İmsakiye Fiyatları

İmsakiye fiyatları konusunda edineceğiniz bilgiler sayesinde kaliteli bir imsakiyenin size olan maliyetini kolayca öğrenebilirsiniz. Ürün ve hizmet kalitesine çok önem veren firmamız, aynı zamanda imsakiye basımı fiyatları konusunda en uygun tekliflerle size yardımcı olmaya hazır olacaktır. Üretimde kalite vizyonuna sahip olarak imsakiye fiyatları için en makul seçeneklerle karşınıza gelmiş durumdayız. Söz konusu kaliteli baskı ve kaliteli ürün olduğunda aşağıda bulunan maddelere her zaman çok dikkat ederiz.

 • Tek Yönlü Baskı Modeli
 • Kabartma ve Kaplama Tercihleri
 • Farklı Model Seçenekleri
 • Kaliteli Kâğıt Kullanımı
 • Deneyimli Ekip Çalışması
 • Bol Seçenekli Renk Çeşitleri
 • Kusursuz Doğru Bilgi
 • Zamanında Teslim

Burada öne çıkan kriterler sayesinde ürünlerimiz kullanıcıların duvarında en az bir ay kalır ve firmanız için uygun bir reklam fırsatı ortaya çıkmış olur. İmsakiye baskı fiyatları bütçeniz için uyumlu olurken ürünün kalitesinden emin olabilirsiniz.

İmsakiye basımı fiyatları sayfalarımızda bulunan ürünlere göre belirlenir. Tercih ettiğiniz ürün için bizden teklif alabilir ve bu şekilde objektif bir değerlendirme yapabilirsiniz. Kutsal bir değer anlamına gelen bu ürünlerimiz toplumumuzun kültürüne ve inancına hizmet eden çok kaliteli bir ürün olarak karşınıza gelir. İmsakiye fiyatları 2024 yılında toptan olarak farklı ve uygun tekliflerle siz müşterilerimize sunulacaktır. Manevi değerlerle süslenmiş ve derin anlamlar ifade eden ürünlerimiz, insanların Ramazan ayı boyunca sürekli bakıp feyiz alacağı ürünler olarak karşınıza gelir.

İstanbul İmsakiye

İstanbul imsakiyesi ülkemizde en çok rağbet gören ürünümüzdür. Ülkemizin yaklaşık olarak beşte biri bu şehirde yaşamaktadır. Bu şehrin nüfusu ile doğru orantılı olarak namaz kılan ve oruç tutan insan sayısından söz edebiliriz. İmsakiye 1000 adet veya daha fazla vereceğiniz sipariş sayesinde kazançlı bir promosyon hamlesi yapmış olursunuz. Belki de en ucuz reklamcılık olarak bu tür ürünleri görmek mümkün olacaktır. Bu şehirde yaşayan insanları önemli bir potansiyel olarak görmeniz gerekir. İmsakiyede pek çok bilgi bulunur ve bu bilgiler şu şekildedir:

 • İmsak Vakti (Oruca Başlama Zamanı)
 • Güneşin Doğuş Vakti
 • Öğle Namazı Vakti
 • İkindi Namazı Vakti
 • Akşam Namazı Vakti (Orucu Açma Zamanı)
 • Yatsı Namazı Vakti
 • Ramazan Günlerinin Takip İmkânı
 • Kadir Gecesi
 • Ramazan Bayramı (Ramazan Bayramı Namazı Vakti)

İmsakiyede bulunan bu doğru ve detaylı bilgiler insanların bu mübarek ayı en iyi şekilde geçirmesine yardımcı olacaktır. İmsakiyeye her bakılmasında ise firmanızın reklamı yapılmış olacaktır. İstanbul imsakiye gün içinde ve Ramazan ayı içerisinde insanların bilgi kaynağı durumundadır. Özenle hazırladığımız, parlak, sağlam ve ilgi çekici ürünler, tam amacına uygun bir sonucu yaratır.

İlk etapta imsakiye 1000 adet sipariş verebilir ve bu girişimin ne kadar faydalı olduğunu görebilirsiniz. Artan sipariş sayınız ise reklam konusunda size avantaj yaratacaktır. Ülkemizin en büyük metropolünün ihtiyacı olan İstanbul imsakiyesi, markanıza çok önemli bir değer katacaktır. İstanbul imsakiye iyi bir tanıtım unsuru olurken, yaklaşık 6 milyon konutta ve yine yüz binlerce işyerinde bu ürüne ihtiyaç olduğunu unutmamanız gerekir.

İmsakiye Modellerimizi İnceleyin

İmsakiye modelleri hakkında daha detaylı bilgilerimiz sayfalarımızda karşınıza çıkacaktır. Size uygun modeli seçerek kolayca karar verebilirsiniz. Özenle tasarlanmış olan imsakiye modelleri, insanların kutsalını yansıtan bir tasarım şeklinde kendini göstermektedir. Işıltılı, parlak ve anlık doğru bilgi veren bu unsur, ev ve iş yerlerinde en ilgi çekici bilgi kaynağı olarak da kullanılır. İmsakiye baskı fiyatları gibi bir detayı öğrenmek isterseniz teklifler size sayfalarımızdan sunulur. Uzman tasarım ekibimizin yaptığı çalışmalar ise tercihinizi biraz zorlaştırabilir.

İmsakiye sipariş için karar vermeden önce ürünlerimizi inceleyin. Seçenekler arasında fikrinizi değiştirecek modeller sayfalarımızda mevcuttur. Üzerinde yaptığımız çalışmalar sebebiyle, çeşitlerimiz çoğalmış ve bu sayede ürün seçmeniz daha zor hale gelmiştir. Çok faydalı ve ihtiyaç olan bir ürünün promosyon olarak değerlendirilmesi önemlidir. İnsanların ilgisini çeken baskı ürünlerinin uygun ve faydalı bir reklam fırsatı sağladığını zaten belirttik. En gelişmiş baskı tekniği ile ürettiğimiz ürünler parlaklığını kaybetmez. Bu sayede Ramazan ayı bitene kadar imsakiyenin yapısını koruyacağından emin olabilirsiniz. İmsakiye basımı fiyatları bu kaliteli, ürüne göre oldukça mantıklı şekilde talep edilmektedir. İmsakiye sipariş için sunduğumuz örnekler ve teklifler daha iyi bir sonuç konusunda size yardımcı olacaktır.

Ramazan İmsakiyesi Basımı Fiyatları

Ramazan imsakiye baskı çalışmalarımızı yaptığımız makinalarımız yeni ve güvenilirdir. Her bir ürün için en kaliteli malzeme ve uygun yöntemleri kullanırız. 11 ayın sultanı olan bir ayda vakitleri doğru bir çizelgeden takip etmek gerekir. En ufak bir sapma olmadan zamanı doğru takip etmek için ürettiğimiz imsakiyelere güvenebilirsiniz. Ramazan imsakiyesi fiyatları için önce teklifimize bakarak daha akılcı bir yol izlemiş olursunuz. İmsakiye fiyatları 2024 yılı için alacağınız bilgi sayesinde önümüzdeki Ramazan dönemi için daha sağlıklı sonuca ulaşmış olursunuz.

Ramazan imsakiyesi basımı çok seri ve güvenilir bir teknoloji ile tarafımızdan yapılır. Verdiğimiz emek sonucunda çok kaliteli ürünlerimiz üretilir ve size sunulur. Her biri manevi anlam taşıyan imsakiyeler makul ve akılcı reklamcılığın da önemli unsuru haline gelmiştir. Ramazan imsakiye baskı çalışmalarımız ve seri şekilde ürettiğimiz ürünler siparişinizin bir an önce teslimine olanak tanır.

Ramazan ayına az kaldı ve bu aya ilişkin hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bu ürünle ilgileniyorsanız ramazan imsakiyesi fiyatları sizin için önemli bir konudur. Firmamızın bu konuda üretimi ve tüm yaptığı çalışmalar size güven verecektir. Kalite misyonuna sahip olan firmamız gelişimci yapısı ile yeni tasarım konusunda da çok yoğun çalışmaktadır. Emek verilerek Ramazan imsakiyesi basımı yapan firmamız birbirinden güzel ürün örnekleri ile karşınıza gelmiştir. Seçimleriniz sizi asla pişman etmeyecektir.

 

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp