logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Torba Zarf Baskı
Firmanızı kurumsal olarak temsil edebilecek önemli bir baskı ürünüdür.
İrtibat için 0212 544 13 51

Torba Zarf Baskı


Örnekler

Torba Zarf Baskı Fiyatları Torba Zarf Örnekleri Torba Zarf Tasarım

Torba Zarf fiyatlarımız, 2017-2018 Günceldir.

Sipariş Notları

Torba Zarf baskı teslim süremiz 3 iş günüdür.

FİYATLARIMIZ +KDV'DİR.

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim sağlıyoruz.

110 Gr. 1.Hamur - Renkli Trigromi Baskılı Torba Zarf


Adet Fiyat
500 380 TL + KDV
1000 500 TL + KDV
2000 740 TL + KDV
5000 1,750,00 TL + KDV

Yüksek Adet Fiyat Bilgisi için Lütfen Bize Ulaşın.Zarf kullanımı günümüz de değerini yitirmiş olsa da farklı kullanım alanları için de halen prestijli firmalar ve işletmeler için kullanım da olmaktadır. Reklam ve tanıtım amaçlı olarak firmaların arzu ettiği görsellikler ile birlik de teknik ekibin de etkili olan çalışmalarının yüksek verim vermesi ile kullanım da en yüksek olan değerler de elde edilebilmektedir.

Torba zarf baskı bünyemiz de tüm müşterilerimiz için özen için de yürütülen çalışmalar neticesin de çok daha verimli bir şekil de işlem görmektedir ve bunun da özenli çalışmalar ile oluşturulmuş olması sayesin de sürecin de çok daha kısa olmasını sağlamaktadır. Evrak taşımak ve şirket için de resmi belgelerin ulaşımın da kullanılan bu görselliği yüksek olan ürünler de dış baskı ve malzeme yapısı olarak istenen çözümler de en etkili olan sonuçları da bizler ile bulabileceksiniz.

Torba zarf baskısı fiyatları yapım sürecin de oluşan işçilik ve sarf malzemelerin hesaplanması ile net olarak ortaya çıkmaktadır. Bu fiyat sonuçların da sizlere sürprizlere yer vermeden sadece hak edilen ücretler yansıtılıp üstün de bir hizmet ile de memnuniyetiniz hedeflenmektedir. Sunumlarımız da sizlere arzu ettiğiniz değerler için de hizmet vererek daha verimli bir çalışma için de hizmet veren firmamız da aradıklarınızı tam vaktin de bir teslimat ile çok daha nitelikli olarak elde edebileceksiniz.

Firmalar için özel bir tasarım için de sunulan ürünlerimiz de ayrıntılı bir şekil de çalışmalar yürütülerek daha yüksek olan görsellikler sayesin de sizlere istenen sonuçlar da en üst seviye de fayda sağlayabilmektedir. Torba zarf tasarımları için de sizlere uygun olan bir sonucun bulunmasın da teknik ekibiz ile sizlere destek olmaları ile kısa süreler için de bir sonuca vararak çok daha nitelikli olan çalışmalar sayesin de daha üstün bir sonuç elde etmeniz için de yardımcı oluyoruz.

Firma logosu ve sunulmak istenen görsellik de en yüksek verim için özel bir çalışma için de sizler de beklediğiniz değerleri bizlerin bünyesin de çok hızlı bir şekil de uygulanması ile deneyim ve uzmanlığın getirisini de hissedebileceksiniz. Torba zarf çeşitleri zengin seçim sunumları için de siz değerli müşterilerimize daha çok alternatif için de istenen değerler de bulunması açısından ek uygulamalar ile de daha fayda edilmesini de sağlamaktadır.

Daha hızlı bir sonuç ile istenen süreler de teslimat bünyemiz de ki verimin de pekişmesin de en önemli olan unsurlardan biri olmaktadır. Sizlerin arzu ettiği en verimli çalışmalar da bizler de yanınız da olarak sizlere gerekli değerin verilmesin de yardımcı olmaktayız. Tanıtım ve görsel sunumlar da yüksek fayda elde etmek ve matbaa adına en yüksek kaliteyi elde etmek için tercihinizi uzmanlığımızdan yana yapabilirsiniz.

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.