logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Oto Kokusu Nedir?
Oto Kokusu diğer reklam araçlarına göre biraz daha belirgindir. Müşterilerinize verdiğinizde araçlarında sürekli olarak gündemde kalırsınız
İrtibat için 0212 544 13 51

Oto Kokusu


Oto Kokusu fiyatlarımız, 2017-2018 Günceldir.

Sipariş Notları

Oto Kokusu baskı teslim süremiz 14 iş günüdür.

FİYATLARIMIZ +KDV'DİR.

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim sağlıyoruz.


Oto Kokusu 8 cm x 6 cm
ebatlarındaki fiyatlar
Okyanus - Spring - Kavun - Elma - Dağ Çileği - Limpo - Vanilya


Oto Kokusu

Adet Fiyat
1000 260 TL
2000 420 TL
Oto Kokusu 8 cm x 6 cm
ebatlarındaki fiyatlar
Burbery Weekend - Ralp Lauren - Hipnotic Poison


Oto Kokusu Fiyatları

Adet Fiyat
1000 310 TL
2000 570 TL
Oto Kokusu 8 cm x 6 cm
ebatlarındaki fiyatlar

Lavanta kokusu - Mango


Oto Kokusu

Adet Fiyat
1000 360 TL
2000 670 TL


OTO KOKUSU
Araçların içinde meydana gelen kötü kokuları engellemek için kullanılan parfümlü ve çeşitli baskılardan oluşan bir ürün olan oto kokusu, oldukça güçlü bir tanıtım aracıdır. Ülkemizde yer alan araç sayısının çokluğu düşünüldüğünde tanıtım yapmak adına tercih edilmesi gereken bir yöntemdir. Bunun yanı sıra hissedilen güzel kokunun kişilerde güzel bir etki bırakması da işin diğer güzel yanıdır. Her baskılı materyalde olduğu gibi oto kokusu yaptırırken dikkat etmeniz gereken detaylar vardır. Oto kokusu bastırırken, grafik tasarım yapılarak logonuz belirlenmeli ve iletişim bilgileriniz hazır hale getirilmelidir. Bu aşamalardan sonra nasıl bir şekil istediğinize karar vermelisiniz. Sağlık açısından bakıldığında sağlığa uygun kokular tercih edilen oto kokularında bu detaylar belirlendikten sonra sıra diğer aşamalara gelmektedir.

Oto Kokusu İmalatı Nasıl Yapılır?
Oto kokusu baskısı için gerekli olan şekil, logonuz ve iletişim bilgileriniz belirlendikten sonra baskıya geçilebilir. Baskı aşamasında her iki yüzeye yapılan ofset baskı değerlendirebileceği gibi tek yönlü bir baskı çalışması da tercih edilebilir. Oto koku baskılarında genellik ile 4 renk kullanılmakta olup özel renklerde baskı aşamasında kullanıma dahil edilebilmektedir. Kağıt ağırlığı en az 200 gram olan oto kokularının kalınlıkları da isteğe göre değişiklik gösterebilir. Burada tercih edilen kalınlığın dayanıklılığı etkileyeceğini belirtmek gereklidir. Oto kokusu baskısı yapılır iken baskı ve kesim kalıpları hazır edildikten sonra boyutları ayarlanır. Baskı işleminden sonra kesim işlemine geçilir. Bu işlemden sonra sıradaki işlem ise koku esanslama işlemidir. Koku verilme işlemi sonucunda oto kokularınız poşet içerisine konularak ambalajlanır.

Oto Kokusu Neden Tercih Edilir?
Oto kokusu bir çok sektörde kullanılabileceği gibi özellik ile otomotiv sektöründe dikkatleri üzerine çekmekte olup etkili ve aynı zamanda kalıcı bir tanıtım aracı olduğundan sıkça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle tanıtım yapmak isteyen firmalar reklamlarını bu yol ile yaptıklarında etkili ve kalıcı bir şekilde reklam yapma yoluna gitmiş olurlar. Ulaşılmak istenen hedef kitlenin dikkatini kolayca çekebilecek bir ürün olan oto kokusu, etkileyici olması açısından cazip bir tanıtım yoludur. Bunun yanı sıra sürekli göz önünde bulunma özelliği, kokusunun dikkat çekmesi, maliyet açısından uygunluğu ve uzun süre kalıcı olması sebebi ile reklam ve tanıtımlarda sıkça tercih edilmektedir.

Oto Kokusunun Farkı
Oto kokusunu diğer tanıtım ve promosyon ürünlerinden ayıran en büyük özellik güzel bir kokuya sahip olması ve bu koku nedeni ile dikkatleri üzerine çekmesidir. Kokuların insanlar üzerindeki etkisi düşünüldüğünde oto kokusu oldukça etkili bir reklam aracıdır. Bu konuda yapılan bilimsel araştırmalar bile mevcuttur. Yapılan araştırmalara göre güzel kokuların insanda sakinlik etkisi yarattığı, rahatlattığı ve hatta stresten uzaklaştırdığı gözlemlenmiştir.

Oto Kokusunun Kullanıldığı Sektörler
Aklınıza gelecek her türlü sektörde kullanılabilecek olan oto kokuları, bir çok firma tarafından tercih edilmektedir. Petrol istasyonları, gıda sektöründe yer alan firmalar, sağlık yönünde hizmet veren kuruluşlar, oteller alışveriş merkezleri ve daha bir çok iş kolunda bu reklam tercih edilmektedir.

Oto Kokusu Siparişleriniz İçin
Sizde firmanızın reklamını yapmak ve bu reklamın kalıcı bir şekilde uzun süre güzel kokular eşliğinde müşterilerinize ulaştırmak istiyor iseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Grafik tasarımcılarımız sizlere istediğiniz şekilde ve özellikte oto kokusu tasarımı yapacaktır. Oto kokusunda yer almasını istediğiniz koku yine sizin isteğinize göre belirlenecek ve tanıtımlarınızda bu koku kullanılacaktır. Bu nedenle oto kokusu siparişlerinizde bize ulaşarak kuruluşunuz ile ilgili gerekli bilgileri vermeniz ve tasarım şeklinizi seçmeniz bizim için yeterli olacaktır. Bizlere vermeniz gereken bilgiler kurumunuzun logosu, adres ve telefonu varsa sloganı şeklinde bilgilerdir. Tasarım hazır olduktan sonra size sunulur ve sizin onayınız alındıktan sonra baskı yapılır. Çünkü firmamız müşteri fikirlerine önem veren ve bunu kendine ilke edinen çalışmaları ile yoluna devam etmektedir. Siz oto kokunuz ile ilgili onay verdikten sonra üretime başlanır. Verdiğiniz sipariş en kısa sürede size ambalajlı bir halde teslim edilmektedir sizde kuruluşunuzun faaliyet süresini arttırmak ve rekabet gücünü yükseklerde tutmak adına oto kokusu ile kalıcı bir reklam uygulayabilir ve hedef kitlenizi kolayca etkileyebilirsiniz. Güzel kokular eşliğinde kaliteli reklam için bize iletişim adreslerimizden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Oto Kokusu basım - Oto Kokusu fiyatları - Oto Kokusu çeşitleri - Oto Kokusu Tasarım - Oto Kokusu baskı - Ucuz Oto Kokusu basımı