Özel Kesimli Kartvizit

2021 Yılı Güncel Fiyatları Özel Kesimli Kartvizit

Özel Kesimli, Kısmi Laklı Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Özel Kesimli, Kısmi Laklı Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 130TL +KDV
2000 230TL +KDV
5000 480TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-8 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Özel Kesimli Kartvizit

Dikkat çekici bir algı oluşturmak adına özel kesimli kartvizit tasarımları günümüzde oldukça yaygın değerlendiriliyor. Özellikle sektörel bazda yapılan çalışmalar için hangi ürün ve hizmet ön planda ise bunu uygun şekilde ele alınmaktadır. En önemli pazarlama reklamları ve satıcıları arasında yer alan özel kesim kartvizit baskı çeşitleri, insan beyninde akılda kalıcı bir etki yaratmaktadır.
 

Özel Kesimli Kartvizit Baskısı

Farklı şekiller üzerinde ele alınan özel kesilmeli kartvizit baskısı, daha unutulmaz bir görsel oluşturma potansiyeli sağlamaktadır. Firmanın kimliğini yansıtma konusunda etkin bir çözüm yöntemi sağlayan kartvizitler, bireysel ya da kurumsal olarak ele alınabilmektedir. Böylece üstelik parlak ve güçlü görünümünün yanı sıra dayanıklı özel kesim laklı kartvizit baskı, güneş ışınları ya da birçok değişik etmene karşı koruma sağlayacak bir olanak sunmaktadır.
 
Özel Kesimli Kartvizit
 
Özel olarak grafik tasarım üzerinden geçerek makineler eşliğinde kesim ile kullanılan bu kartvizit modelleri, etkin kaplaması ile harika bir görüntü oluşturmaktadır. Firmanın bulunduğu sektör açısından özel kesimli kartvizit ürün ya da hizmetin şeklini alır. Örneğin fotoğraf modeli, diş şekli, bebek ayağı ya da bu şekilde akla gelebilecek birçok farklı tasarım el alınabilmektedir. Böylece özel kesim kartvizit baskı verilen hizmeti ve ürünü en iyi şekilde yansıtır.

Ayrıca dergi basımı fiyatlarımızı incelediniz mi?

Özel Kesimli Kartvizit

 

Her isteği uygun şekiller ve geometrik tasarımlar üzerine özel kesilmeli kartvizit baskısı ele alınmaktadır. Kategori bünyesinde özel kesim laklı kartvizit baskı tasarımlarından tercih yapabilir; özgün modeller için hemen iletişim kurabilirsiniz.

 

Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp