Ajanda

2021 Yılı Güncel Fiyatları Ajanda

Sipariş Notları
Diğer adetler için lütfen iletişime geçiniz.
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 

Promosyon Ajanda Tasarım Ve Basımı

Defterler, not defterleri hemen hemen her alanda ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Ajanda ise takvimli bir defter türü olarak tanımlanmaktadır. Önemli ve unutulmaması gereken notların tutulduğu bu defterlere ajanda denilmektedir. Takvimli olmasının yanında saat bilgileri bulunan ajanda türleri de bulunmaktadır. Bu sayede de ajandalar, kişilerin önemli işlerini takip etmesi noktasında büyük bir kolaylık sağlamaktadırlar. 

Her yılın takvimine göre yeni ajanda basımı yapılmaktadır. Basımı yapılan ajandalar öğrenciler ve çeşitli sektör ve farklı pozisyon çalışanları tarafından kullanılmaktadır. Ajandalar son derece ideal promosyon ürünü olmaktadır. Kullanışlı olmaları son derece etkili bir reklam aracı olmalarını sağlamaktadır. Promosyon ürün olarak yapılan ajanda baskısı firmanın istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. 

 

Ajanda Tasarımı 

Baskı ve tasarım son derece profesyonel bir süreç olarak gerçekleştirilmektedir. Ajanda ebatları ve düzeni değişiklik gösterebilmektedir. Bu tamamen ajanda tasarımına bağlı olmaktadır. Ajanda kapak tasarımı ürünün kullanım alanına göre değişmektedir. Kapak genellikle kalın ve yıllık kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Kapak kaplaması yine çeşitli malzemeler ile yapılabilmektedir. Ajanda sayfaları ise kareli, çizgili, milimetrik kareli ya da çizgisiz olabilmektedir. 

Ajanda tasarımında promosyon ajanda tasarlanmasında bu ürünü yaptıran firma tanımı ön plana çıkmaktadır. Ajanda tasarımında sayfa kullanımı ve düzeni de farklı şekillerde yapılabilmektedir. Ancak defterin genel anlamda kullanışlı olmasına özen gösterilmektedir. Günlük ihtiyaç duyulabilecek farklı bilgi ve görseller de ajanda ön ve arka kısımında yer alabilmektedir. Ayrıca ajanda tasarım sürecinde profesyonel bir yaklaşım uygulanmaktadır. 

 

Ajanda Fiyat ve Maliyetleri 

Ajanda özel olarak tasarlanmakta ve özel ajanda basım sürecine tabi tutulmaktadır. Kullanılan malzeme kalitesine ve tasarıma göre pahalıya mal olan bir ürün olarak nitelendirilmektedir. Bir yıl gibi bir kullanım süresi olması bu durumu değiştirmektedir. Ayrıca isteyen kişiler için daha sonra da kullanım imkanı sunması oldukça kullanışlı bir ürün olduğunu göstermektedir. Bu da fiyat yüksel olsa da kullanım süresi ve sağladığı avantaj ile maliyeti düşürmektedir. Kısa vadede ajanda baskı fiyatları yüksek olsa da uzun vadede çok daha karlı olmaktadır. 

Bireysel kullanım ve iş süreci takibi için kullanımda ideal olması ajandaları çok daha özel kılmaktadır. İlk aşamada ajanda basımı fiyatları diğer ürünlere göre yüksek görünse de uzun vadede avantaj sağlaması ile dikkat çekmektedir. Özellikle de promosyon ürün olarak kullanılmasında çok daha büyük getiri ile kar sağlayabilmektedir. Bu tablo reklam için son derece uygun bir ürün olduğunu göstermektedir. 

 

Ajanda Tasarım ve Basım Süreci 

Oldukça farklı ajanda modelleri bulunmaktadır. Promosyon ürün olarak hazırlanacak ajandalar hazır ajanda modelleri arasından seçilebilmektedir. Ayrıca özel tasarım yapılması da mümkün olmaktadır. Ajanda üzerine ve sayfalar arasına müşteri isteğine göre logo, kurumsal kimlik ya da ürün ve hizmet tasarımı uygulanabilmektedir. Bu uygulama ile hazırlanan ajanda son derece etkili bir tanıtım ürünü olmaktadır. Son derece kaliteli bir tasarım sonrasında baskı süreci başlamaktadır. Baskı ile ajanda üretimi tamamlanmaktadır. 

Her yıl yeni bir tasarım ve yeni yıl takvimine uygun ajanda üretilmektedir. Basıma başlanmadan önce ajanda basım fiyat ve tüm detaylar belirlenerek bilgi verilmektedir. Yeni yıl gelmeden ajanda modeli seçilmeli ve sipariş verilmelidir. Böylece yeni yıl gelmeden firmaların yıl başı hediyeleri hazır olmaktadır. Müşterilere sunulacak bu hediye ajandalar son derece sağlıklı hediyeler olmaktadır. Ayrıca hemen hemen herkesin ilgisini çekmektedir.

 

Promosyon Ajandaların Sunduğu Avantajlar 

Promosyon ürünler firmalar tarafından müşteri ve müşteri olma potansiyeli olan kişilere sunduğu hediyelerdir. Promosyon kullanımı yılın her döneminde olabileceği gibi özellikle yeni yıla girerken uygulanmaktadır. Ürün türü ve çeşidine göre firma çeşitli avantaj kazanmaktadır. Promosyon ajandaların firmaya sağlayacağı avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

- Firmanın son derece kaliteli ve müşterilerine özenle yaklaştığı izlenimini uyandırmaktadır. İyi bir imaj kazanmaya katkı sağlamaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca tasarlanan promosyon ajanda yeni müşteri kazanımı konusunda da büyük ölçüde avantaj sağlamaktadır. 

- Her bir ajanda bir yıl boyunca kullanılacağı için uzun vadeli reklam imkanı sunmaktadır. Günlük yaşamın bir parçası halinde olması ile de daha fazla kişiye tanıtım sağlamaktadır. Yeni müşteri çekme konusunda da avantaj sağlamaktadır. 

- Farklı sektörlerden ve farklı pozisyonda olan birçok kişinin dikkatini çekme avantajı sağlamaktadır. Ajanda tasarımının kalitesi ile müşteri/kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır. 

- Firmaya ürün ve hizmet tanıtımı noktasında çok geniş bir imkan sunmaktadır. Kapaklara yapılacak baskılar ile birlikte her sayfaya tanıtım baskısı yapma fırsatı sunmaktadır. 

Ajanda Baskısı ve Tasarım

Ajanda sipariş sürecinde son derece dikkatli olunmaktadır. Bu sayede firmanın istekleri ve beklentisi dikkatlice belirlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu işlem sonrasında ise ajanda tasarım süreci başlamaktadır. Ajanda tasarımı profesyonel grafik tasarım ekibi tarafından yapılmaktadır. Tasarım süreci tamamlandığında ajanda basıma hazır hale gelmektedir. Basım süreci büyük bir titizlikle ve özel basım makineleri ile gerçekleşmektedir. En son olarak ürünlerin en doğru şekilde paketlenmesi yapılmaktadır. Müşteri istek ve beklentisini karşılayan ajandalar koruyucu ambalajlar ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Promosyon ajandalar sipariş sürecinde belirtilen sürede firmaya teslim edilmektedir. Ürün üretim ve gönderim sürecinde ise gerekli bilgiler müşteriye verilmektedir. Tüm süreç büyük bir dikkat ve özenle takip edilerek müşteriye ürün teslimi ve teslimin teyit edilmesi ile tamamlanmaktadır. Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp