İnsört


2021 Yılı Güncel Fiyatları İnsört

A4 Insert basım 21 x 29,7 cm Çift Yüzlü 130 gr Parlak Kuşe RENKLİ

(Yapraklar 130 gr kuşe)
Renkli Çift Taraf Baskılı
 

A4 Insert basım 21 x 29,7 cm Çift Yüzlü 130 gr Parlak Kuşe RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 20 x 28 cm 170₺ Sipariş Ver
2000 20 x 28 cm 270₺ Sipariş Ver
5000 20 x 28 cm 500₺ Sipariş Ver
10.000 20 x 28 cm 900₺ Sipariş Ver
A3 Broşür basım 42 x 29,7 cm Çift Yüzlü 90 gr Parlak Kuşe RENKLİ - Kapalı Hali A4

(Yapraklar 90 gr kuşe)
Renkli Çift Taraf Baskılı + Katlamalı
 

A3 Broşür basım 42 x 29,7 cm Çift Yüzlü 90 gr Parlak Kuşe RENKLİ - Kapalı Hali A4
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 42 x 29,7 cm 490₺ Sipariş Ver
3000 42 x 29,7 cm 730₺ Sipariş Ver
5000 42 x 29,7 cm 1200₺ Sipariş Ver
A4 Insert basım 21 x 29,7 cm 8 sayfa 90 gr Parlak Kuşe RENKLİ - Kapalı Hali A4

(Yapraklar 90 gr kuşe)
Renkli Baskı + tel dikişli
 

A4 Insert basım 21 x 29,7 cm 8 sayfa 90 gr Parlak Kuşe RENKLİ - Kapalı Hali A4
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 21 x 29,7 cm 870₺ Sipariş Ver
3000 21 x 29,7 cm 1540₺ Sipariş Ver
5000 21 x 29,7 cm 2180₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

İnsört Basımı 

İnsert basımı tek ya da birden fazla sayfadan oluşabilir. Firma ve market insörtü mağazaların indirim ve kampanyalarını müşteriye sunma amacı güderek basılırlar. İçeriğine baktığımızda çokça resim bulunan market insörtügenelde 4 renk olarak basılmaktadır. Genelde ürün fiyat listesini oluşturduğu hedef kitleye anlık ya da haftalık olarak indirime girmiş ürünlerini, kampanyalarını, fırsatlarını anlattıkları çok ya da tek sayfalı kitapçıklardır. Çoğunlukla insört basımı haftalık, aylık veya üç aylıktır.

        

İnsört Basımı       

Broşür veya el ilanı olarak kullanılabilen ve firmanızı belirlediğiniz hedef kitleye ulaştırabilen amacı reklam yapmak olan bir matbaa hizmetidir. İnsert basımı olarak da adlandırılır. Bu hizmeti daha çok parakende yerler firmalar müşterilerle iletişim halinde olmak için yaptırırlar. Bu hizmet etkili bir reklam aracıdır, bu yüzden üreticilerin son zamanlarda ilgi gösterdiği insört basımı, uygun fiyatları ile etkili reklam olarak değerlendirilebilir.  

Özellikle dönemsel kampanyaları duyurmak ve en kısa sürede dönüt alabilmek için etkili pazarlama ürünüdür. İnsert basımının firmalar için önemli bir avantajı ise geri dönütlerin çok hızlı olmasıdır. Marketlerin vazgeçilmez kampanya ve tanıtım ürünü olan kaliteli market insörtü kağıt ve canlı renkler ile tasarlanır.

       

İnsörtte Olması Gerekenler Neler ?          

Parakende olarak hizmet sunan firmalar indirime girdiklerinde, kampanyalar başlattıklarında insört basımı ihtiyaçları olur. Market insörtü en cok kullanılan baskıdır. Uygulanan indirimleri kısa sürede hedef kitleye duyurmak isteyen firmalara oldukça hızlı ve etkili fayda sağlar. Kısa sürede hazırlanan insörtlerde etkili bir tasarım olmalı ve müşterilere indirim ve kampanyalar açık, anlaşılır bir şekilde aktarılmalıdır. Müşterilere sunulan insört baskılar genelde haftalık ya da on beş günlük hazırlanır.

Bolca resim, baskı kalitesi yüksek ve baskılar renkli olmalıdır. Tasarım şık ve canlı renklerle oluşturulduğunda baskılar dikkat çeker. Kağıt seçiminde hızlı tükenen ürün olduğu için genellikle kuşe kağıt tercih edilir. Market insört baskıfirmaların vazgeçilmez reklam ürünüdür. İnsört baskılarda kağıdın kalitesi, basımdaki renklerin canlılığı ve görsellerin kalitesi çok önemlidir.

        

İnsört Nasıl Uygulanmalıdır?        

Baskısı tamamlanan insörtler genellikle parlak kuşe kağıda uygulanır. Hedef kitlenin ilgisini çekebilecek özellikler insört basımı yapılırken uygulanır. Kullanılan parlak kuşe kağıtların 90 ve 170 gram arasında olması gerekir. Müşterilerin haberdar olması gereken indirimler ve kampanyalar oluşturulan insört baskısı üzerinde dikkat çekmelidir. İnsörtlerin basımı planlı, düzenli bir şekilde yapılarak, hedef kitleyle bir temas sağlanmalıdır.

İnsört basımında yapılan imla veya fiyat hataları sizi alıcı tarafından zor durumda bırakabilir. Bu sebepten çalışacağınız firmayı özenle seçmenizi öneririm. İnsört baskıları zamanla yarışan reklam ürünleridir. İnsört üzerine yazılan tarihte önemli bir yere sahiptir. Çoğunlukla metin yazıları kısa, öz ürünler ve fiyatları ise ön planda olmalıdır.

     

İnsört tasarımı nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir ?

Firmaların markalaşma süreçlerinde en iyi yardımcıları insörtlerdir. İnsört baskımı 90 ile 170 gram arasında ince kuşe kağıda yapılmalıdır. Market insört çeşitleri, katlamalı yapılabildiği gibi zımbalanarak çok sayfalı olarak da yapılabilir.

Oluşturulan tasarım ve insört baskı aşamasında müşteriler onay verebilirler. İnsört baskı kişinin tercihine göre az sayıda ve özel tasarımlar şeklinde basılabilir. Kullanılabilen dijital baskı makineleri bu konuda baskı işlemlerini hızlandırır ve baskıların çok kısa bir sürede tamamlanmasını sağlar. Aynı zamanda insört tasarımında kullanılan görsellerin ve grafiklerin çözünürlükleri yüksek olmalıdır. Bu sayede baskıda istenilen kalite sağlanır.

        

İnsört Basımının Amaçları

İnsört basımı hızlı bir şekilde hedef kitleye ulaşmanın temel yoludur. Düzenli bir şekilde müşterilere mağazalarda uygulanan indirimleri ve kampanyaları haber verir. Canlı renklerle basımı yapılmış olan insörtlerin faydaları arasında hedef kitlenin öğrenmesi gereken indirimleri ve kampanyaları bir arada görmesini sağlar. Canlı ve parlak renkler kullanıldığında insörtler, müşterilerin daha fazla dikkatini çekerler. Etkili ve düzenli hazırlandığı zaman faydasını görebilirsiniz.

Düzenli bir şekilde hazırlanmış olan market insört baskıları reklam tanıtım ürünleridir. İnsört baskıları marketlerin ve mağazaların satışlarında artış sağlamak veya mağaza üzerinde olumlu etkiler bırakmaktır. Tecrübeler ve müşterilerin isteklerini anlamak önemlidir. Market insört çeşitleri genellikle tüketiciye fiyat listesi sunulabilen etkili promosyon reklam ürünleridir.

          

Market İnsört Çeşitleri

Market insört çeşitleri kişinin tercihine göre değişiklik gösterebilir. Parlak kuşe kağıda canlı renklerle yapılan baskıdan sonra oluşan 90 gram 4 sayfalık bir insört cilt tek kırım olarak oluşturulabilir ya da cilt tel dikiş seçilebilir. Sayfa sayısı dört, sekiz, on iki sayfa olarak değişiklik gösterebilir. İnsört aşamasından sonra market insört çeşitleri cilt işlemleri kırım, pilyaj ve tel dikiş olarak kişinin tercihine sunulur. Market insört örnekleri internet sayfalarında mevcuttur.


İnsört Baskı Siparişinde Dikkat Esilmesi Gerekenler 

İnsörtünüzde yer vereceğiniz ürünlerin, eşyaların resim boyut ve çözünürlükleri en uygun ölçülerde hazırlanmalı,

Sayfa sayısı hakkında seçim yaparken tüm gerekli sayfaların oluşturduğunuz tasarıma dahil olduğundan emin olunmalı, Oluşan tasarım içerisinde adres ve iletişim ulaşım bilgilerine yer verilmeli,Tasarımın doğru ebatlarda yapıldığından emin olunmalıdır.

       

İnsört Baskı Öncesi Bilinmesi Gerekenler ?           

İnsört baskı aşamalarında baskı aşamasına gelinmeden önce son kontroller iyice yapılmalı, ürün fiyatlarının kontrolü sağlanıp okunabilir olmasına dikkat edilmelidir. Katalog basımlarında yer alan ürünlerin tam olarak içeriklerinin detaylı girildiğinden emin olunmalıdır. Hedef kitlenize hitap eden bilgilerin yer alması önceliğiniz olmalıdır.

Oluşturduğunuz baskı içerisinde yer verdiğiniz ürünlerin çözünürlükleri ve boyutları yeteri kadar yüksek kalitede olmalıdır. İnsört baskı fiyatlarınızda adetler doğru hesaplanmalı ve maliyetleri belirgin olmalıdır. İnsört baskı tasarımınızda hedef kitlenin istekleri üzerine düşünülmelidir.

             

İnsört Baskı Fiyatları  

İnsört baskı fiyatları hakkında açıklamalar;

K.D.V dahil değildir. Katalog çalışmalarına göre market insört baskı fiyatları daha ucuz ve maliyetleri daha uygun reklam araçlarıdır Fiyatlar hazır çalışmalar için geçerlidir. Ekstra selefon fiyatları müşteriden temin edilir. İnsörtte kullanılan kağıdın cinsi ve gramajına göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. İnsörtün sayfa sayısı da fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Aynı şekilde insörtün cildinin tel dikişli ya da tutkallı oluşu fiyatları etkiler.

Örneğin a4 boyutunda tamamı 90 gr kuşe cilt tek kırım baskının 1000 adedi 350 lira iken tamamı 90 gr kuşe cilt tel dikiş baskının 1000 adedi 700 liradır. Tasarımı hazır gelen insörtlerden tasarım ücreti istenmez.

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp