Masa Takvimi


2021 Yılı Güncel Fiyatları Masa Takvimi

Kod: 71 Masa Takvimi Küçük
Blok Ebadı: 31 x 11 cm
Yapraklar: 56 Yaprak - 80 g I.Hamur
Reklam Alanı: 31 x 3,5 cm
Karton Kapak : 350 g Bristol

 

Kod: 71 Masa Takvimi Küçük
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
150 0000₺ Sipariş Ver
Kod: 72 Masa Takvimi Orta
Blok Ebadı: 31 x 14,5 cm
Yapraklar: 54 Yaprak - 80 g I.Hamur
Reklam Alanı: 20 x 3,5 cm
Karton Kapak : 350 g Bristol

 

Kod: 72 Masa Takvimi Orta
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
150 0000₺ Sipariş Ver
Kod: 73 Masa Takvimi Büyük
Blok Ebadı: 33 x 16 cm
Yapraklar: 54 Yaprak - 80 g I.Hamur
Reklam Alanı: 24 x 3,5 cm
Karton Kapak : 350 g Bristol

 

Kod: 73 Masa Takvimi Büyük
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
150 0000₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
DİĞER MODEL VE ÜRÜNLERİMİZ İÇİN PROMOSYON - FUAR ÜRÜNLERİ BAŞLIĞINA BAKINIZ.
Diğer adetler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yıl Boyu Yardımcı Masa Takvimleri

Planlama hayatın çok önemli bir parçasıdır; masa takvimleri ise en iyi hatırlatıcılardandır. Cep telefonuna rağmen, birçok kişi hala masa takvimi üzerindeki önemli tarihleri ??işaretlemeyi seviyor. Bu sadece bir trend değil, aynı zamanda bir şeyi hatırlamanın harika bir yoludur. Masa takvimleri önemli günleri akılda tutmanın en kolay yoludur.

 

Pazarlama Stratejinizi Geliştirin

Şirketler, logolarını bastırdıkları masa takvimini promosyon olarak dağıtarak  pazarlama stratejilerini geliştirme şansına sahipler. Masa takvimi basımı  seçeneklerinin sınıflandırılmış çeşitliliği, aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanıza yardımcı oluyor. Takvimler, uzman tasarımcılar tarafından tasarlanır, her zaman kaliteyi sağlamak için yaratıcı fikirlere hazırlanır. Kişiselleştirilmiş masa takvimi hizmetleri de sunan basım merkezi, talep üzerine özgün takvimler de hazırlıyor.

 

En Kaliteli Masa Takvimleri

İnsanların masalarında klasik kırtasiye malzemeleri ile kendilerine yardım etmelerine izin verin. Bu aynı zamanda bir seçim meselesidir, müşterileriniz sizi ofisinizde ziyaret eder ve masanızdaki materyal seçimiyle sizi yargılayabilirler. Yani, çalışma masanızı çok akıllıca organize etmeniz gerekir. Seçebileceğiniz çok sayıda masa takvim baskı tasarımı vardır. Rengarenk takvimler her zaman mümkün olan en iyi kalitede yapılır. Böylece yıl boyunca kıvrılmadan veya yırtılmadan muhafaza edilirler.

 

Tasarım Sizin Tercihiniz

Masa takvimi tasarımı her zaman bir müşterinin tercihidir, koleksiyon piyasa talebi göz önünde bulundurularak tasarlanır ve tüm ürünler birbirinden kalitelidir. Masa takvim baskısı pantonedeki binlerce renk tonundan oluşabilir. Harika bir masa takvimi tercihi için seçim yapmak zordur. Seçim yapmadan önce, satın alma amacından emin olmanız gerekir. Birçok kuruluşun kişiselleştirilmiş masa takvimi vardır ve çocuklar içinse karikatür takvimi resimlerini kullanabilirsiniz.

 

Masa Takvimi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Tasarımcılar tarafından hazırlanan özgün masa takvimlerinin önce sayısını seçin, ancak daha da önce gereksinimleriniz konusunda net olun. Tasarımcıların muhteşem koleksiyonları arasından bir tercihte bulunmak istemezseniz, baskı merkezine vereceğiniz görüntülerle özgün bir tasarım oluşturabilirsiniz. Masa takvim tasarım fiyatları boyutlara, özel renklere ve kağıt kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Bütçenize uygun bir takvim seçmek için bazı basımsal özelliklerden ekleme çıkarma yapabilirsiniz.

 

Masa Takvimi Serisi 

Çok çeşitli masa takvimleri her tasarımda mükemmelliğin değerini taşıyor. Takvimde yer alacak görüntüler, müşterinin beğenisine ve hedef kitlenin seçimine göre değişebilir. Baskı merkezinde kişiselleştirilmiş masa takvimi tasarlamak için yaratıcı fikirler üreten profesyonel tasarımcılar vardır. Masa takvim basım fiyat  kriterleri sadece tasarıma değil, beşinci renk adı verilen özel renklere, kağıdın gramajına, kağıt üzerinde uygulanacak diğer baskı tekniklerine göre değişkenlik gösterir. Stokta olan hazır takvimler görece daha uygun fiyatlıyken kişiselleştirilen masa takvimlerinin maliyeti biraz daha yüksek olabilir.

 
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp