Tutkallı Bloknot

2021 Yılı Güncel Fiyatları Tutkallı Bloknot

Tutkallı A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda

Tutkallı A6 Bloknot
10 x 14 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli, alt karton destekli

Tutkallı A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 Tek Renk 290TL +KDV
250 Tek Renk 500TL +KDV
500 Tek Renk 770TL +KDV
1000 Tek Renk 1150TL +KDV
100 Renkli Baskı 1030TL +KDV
250 Renkli Baskı 810TL +KDV
500 Renkli Baskı 1100TL +KDV
1000 Renkli Baskı 1240TL +KDV
Tutkallı A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda

Tutkallı A5 Bloknot
14 x 20 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli, alt karton destekli

Tutkallı A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 Tek Renk 400TL +KDV
250 Tek Renk 680TL +KDV
500 Tek Renk 1100TL +KDV
1000 Tek Renk 1800TL +KDV
100 Renkli Baskı 490TL +KDV
250 Renkli Baskı 890TL +KDV
500 Renkli Baskı 1340TL +KDV
1000 Renkli Baskı 1940TL +KDV
Tutkallı A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda

Tutkallı A5 Bloknot
20 x 28 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli, alt karton destekli

Tutkallı A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 Tek Renk 610TL +KDV
250 Tek Renk 1100TL +KDV
500 Tek Renk 1800TL +KDV
1000 Tek Renk 3240TL +KDV
100 Renkli Baskı 800TL +KDV
250 Renkli Baskı 1320TL +KDV
500 Renkli Baskı 1920TL +KDV
1000 Renkli Baskı 3600TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz tutkallı bloknot için 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Tutkallı Yapıştırmalı Bloknot Nedir?

Kâğıt üzerinde uygulanan bloknot güncelliğini her zaman korumaya devam ediyor. Dijital olan not araçları ile değiştirmek için çeşitli başarısız girişimler olması ise bu güncelliğin korunmasına yardımcı olmaktadır. İster microsoft ister yepyeni başlangıç ​​aracı olsun, dijital yapışkan notlar, kağıt tabanlı muadilleriyle eşleşmiyor. Bunun nedeni, tutkallı yapıştırmalı bloknot özelliğinde taşınabilir olma özelliğidir.
 
Ayrıca uygun fiyatlı olması, hemen hemen her yerde uygulanması için de tercih ediliyor. Her zaman amacını yerine getirmesi de tutkallı yapışkanlı bloknot notlarını ayrıcalıklı yapmaya devam ediyor. Randevuları veya yapılacak şeyleri hatırlatmak için önemli araçlar arasında yer alır.
 

Tutkallı Bloknot Baskı

En basit haliyle, tutkallı bloknot baskı yapışkan notlar düz ve baskısızdır. Üzerine kişiselleştirilmiş tasarımların basılmasıyla yapışkan notlar heyecan verici yeni olanaklar sunar. Sergilerde ve diğer etkinliklerde mükemmel bir eşantiyondur. Markalı tutkallı bloknot baskı işletmelerin, müşterilerin zihninde ön planda kalmasını sağlar. Dahili olarak kullanıldığında, kolay başvuru için çalışanın adı gibi yapışkan notlara yan bilgiler de eklenebilir.
 

Tutkallı Bloknot Baskı Fiyatları

Bir ofis malzemesi ve hediyesi olarak, not defteri günlük iş ve yaşamını kolaylaştıran bir özelliğe sahiptir. Başkalarına vermek veya göze çarpan bir yere yapıştırmak için yazacak bir şeyiniz olduğunda bir parçası yırtılarak kullanımın devamlılığı sağlanır. Bu bakımdan tutkallı bloknot basımı fiyat yeni bir reklam taşıyıcısı olacaktır. Firmamız aracılığı ile işletmelerin tasarımı yüklendiğinde uygun tutkallı bloknot baskı fiyatları ile etkili reklam teknikleri uygulanmış olur.
 
Ucuz Tutkallı Bloknot Baskı Fiyat

Yazdırmak istenilen logonun firmamıza verilmesi ve yerleşim planının da bloknotlara eklenmesi ile tanıtım işlemi başlamış olur. Firma ofis temini ve hediyesi olarak da kullanılır Firma marka veya iletişim bilgileri tutkallı bloknot basımı fiyat ile bilinir, bu da firma imajınızı ve reklam etkinizi artırır. Bloknotlar genellikle bir ad, adres ve logodan oluşur. Kurumsal tasarımlarda arka planda bloknot, başlık ile basılmış bir tutkallı bloknot baskı fiyatları maliyetleri açısından uygun olarak firmamız aracılığı ile sunulur.
 
Tutkallı Bloknot Tasarımları
 
Özel yapışkan tutkallı bloknot tasarımları ile markaya sadık kalmak mümkündür. Son derece popüler, kullanışlı, kişiselleştirilmiş bloknotlar ticaret fuarları, konferanslar ve diğer etkinlikler için mükemmel eşantiyondur. Logo ve mesaj eklenir bu sayede hedef kitle her not yazdığında, müşterilerin parmaklarının ucunda yer alır. Promosyon olarak tutkallı bloknot tasarımları toplu olarak sipariş edildiğinde ücret tasarrufu da sunar.
 

Tutkallı Bloknot Tasarım Örnekleri

Firma logosu; yaratıcı tasarımlar için mükemmel olarak tek renkli baskı veya tam renkli baskı ile özel bloknot tasarımlarına yerleştirilir. Şirket adı, telefon numarası, web sitesi URL'si ve istediğiniz herhangi bir resmi içeren kişiselleştirilmiş tutkallı bloknot tasarım örnekleri not yazımı için ideal araçlardır. İşletmelere uygun özel yapışkan notlar alınması için çeşitli stil ve boyutlar firmamız tarafından sunulur.
 
Seçenekler arasında Post-it notları, randevu yapışkan bloknotları, yapışkan bloknot kitapları, kurallı yapışkan bloknotlar, mikro bloknotlar, basılı not küpleri, cep bloknotları bulunur. Bunların yanı sıra herhangi bir şekilde kalıpta kesilmiş tutkallı bloknot tasarım örnekleri hedef kitlenizin günlük olarak kullanacağı bir promosyon hediyesi olarak idealdir.

Tutkallı Bloknot Tanıtım 
 
İşletmeler; fuar, konferans ve satış toplantılarında dağıtımını gerçekleştirmek üzere tanıtım yaparlar. Okullar, üniversite fuarlarında da tutkallı bloknotlar dağıtabilir. Şirketler ve askeri şubeler, kariyer günlerinde tanıtım paketlerine tutkallı bloknotlar ekleyebilir. Tutkallı bloknot ile reklam? Oldukça etkili bir yöntemdir. 
 

Tutkallı Bloknot ile Reklam?

Özel yapışkan bloknot defterleri konusunda gerekli deneyime sahip firmamız deneyimli personellerinden destek alarak tutkallı bloknot ile reklam? Nasıl yapılabilir sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Dost canlısı destek ekibimiz, hızlı geri dönüş süreleri ve hatta bazı öğelerde 24 saat ücretsiz hızlı destek sunar. Böylece bloknotlar hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Tutkallı bloknot siparişlerinin toplu olarak verilmesi halinde uygun fiyatlar sunulmaktadır.
 

Üstten Yapışkanlı Bloknot

Düşük minimum siparişler ile kişiselleştirilmiş üstten yapışkanlı bloknot aracılığı ile firmalarınızı ifade edebilirsiniz. Evde, okul kampüsünde veya ofiste ki hedef müşteri kitlesini etkilemenin ucuz bir yoludur. Yapışkanlı bloknotlar, kişiselleştirilmiş hediyeleri veya market alışveriş listelerini not almak içinde mükemmel bir seçimdir. Bu bakımdan her sektörde kullanılan üstten yapışkanlı bloknot tanıtım aracına sahip olmak önemlidir. Kurumsal marka öğeleriyle kişiselleştirildiğinde, ekonomik ancak güçlü bir pazarlama, reklam ve markalama aracıdır. 
 
Tutkallı Bloknot Baskısı
 
Basit ve etkili tasarımlar ile tutkallı bloknot baskısı gerçekleştirilerek not defteri oluşumuna katkı sağlayan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kendi görsellerinizi yüklemenize izin veren tasarım süreci ile dilerseniz kurumsal kimliğinizi ve tasarımlarınızı baskıya dönüştürme olanağı bulabilirsiniz. Seçtiğiniz programda basit çevrimdışı tasarımlar uygulamak suretiyle tutkallı bloknot baskısı  için düşündüğünüz tasarım uygulamalarını hayata geçirebilirsiniz.
 
En çok satan 3 x 4, 3 x 3, 4 x 6, 4 x 4, 5 x 3, 5,5 x 8,5 ve 8,5 x 11 boyutları dahil olmak üzere hem küçük hem de büyük olmak üzere hangi boyutta isterseniz baskı gerçekleştiren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Tutkallı Bloknot Basım
 
Tüm kişiselleştirilmiş tutkallı bloknot basım dijital baskıda basılır. Bu nedenle renklerin parlak ve canlı olduğu tam renkli baskılar elde edilir. Ayrıca, bütçesi sınırlı olan müşterilere özel maliyetlerini düşürebilmesi için tamamen siyah mürekkep seçeneği de sunuyoruz. Kağıt ağırlığı veya renkli kağıt, standart veya sunta arkalık ve özel baskılı tutkallı bloknot basım  için farklı sayfa miktarları içeren kendi yapışkanlı seçeneklerinizi tercih edebilirsiniz. Bir görseliniz yoksa ürün oluşturmak için deneyimli tasarımcılarımızdan destek alarak etkili bir reklam aracı oluşturabilirsiniz.
 
Tutkallı Bloknot İçin Ölçüler?
 
Bloknot boyutu; A5 (148 mm × 210 mm), DL (220 mm × 110 mm), A4 (210 mm × 297 mm) olarak çeşitlilik gösterir. Yazı kağıdı veya ahşap içermeyen kağıt 80gsm, 100gsm, 120gsm, 140gsm üzerine basılmış tutkallı bloknot için ölçüler? Konusunda iyi bir etki gösterir. Tek taraflı baskı, tam renkli baskı veya 1 renk, 2 renk, 3 renk, 4 renk mevcuttur. Diğer boyut, kağıt, stil ve herhangi bir not defteri yazdırma hizmet tercihleri için firmamız ile iletişime geçerek tutkallı bloknot için ölçüler? Nasıl olmalıdır noktasında destek alabilirsiniz.
 
Renkli Basım Tutkallı Bloknot
 
İşletmenin bir müşteriye pazarlanması esnasında, onları üstün kaliteyle etkilemek önemlidir. Kişiselleştirilmiş renkli basım tutkallı bloknot ve yapışkan notlar tümü dijital bir baskı makinesinde basılması dolayısıyla kalitelidir. Bu nedenle renklerin parlak ve canlı olduğu yerlerde tam renkli baskı elde edilir. Ayrıca ekonomik olarak renkli basım tutkallı bloknot içeriğinin yanı sıra tamamen siyah mürekkeple yazdırma seçeneği de firmamız tarafından sunulmaktadır.

Özel Basım Tutkallı Bloknot
 
Özel yapışkanlı bloknot, şirket adını ticari müşterilerin önünde tutan için ucuz bir yol olarak karşımıza çıkar. Promosyon amaçlı eşantiyonlar, kurumsal etkinlikler, reklamlar, konferans ve ticari fuarlar içinde idealdir. Ayrıca sadece ofiste kullanmak içinde mükemmel bir seçim olacaktır. Profesyonel tasarımcılarımız arasından birine danışabilir ve firmanız için doğru tasarımı oluşturmak için onlarla çalışabilirsiniz.
 
Özel kağıt tutkallı bloknot basımlarında tam renkli son teknoloji dijital baskı makinelerinden yararlanılmaktadır. 4 farklı boyutun yanı sıra her tarafta farklı baskı olanağı da sunulur. Ayrıca her kağıda baskı dahil olmak üzere geniş bir seçenek yelpazesi de sunan firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi almanız mümkündür. Minimum siparişimiz doğrultusunda kağıt bloknot satın alabilir veya toplu olarak daha uygun fiyatlarla temin gerçekleştirebilirsiniz.
 
Bloknot Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
 
Tasarım ve baskıda kullanabileceğiniz en etkili ve verimli pazarlama stratejilerinden biri bloknot defterleridir. Bloknotlarınızı tasarlarken ve yazdırırken göz önünde bulundurmanız gereken çok önemli bazı faktörler vardır. Bunlar;
Baskıya girmeden önce tasarımlar arasında en iyi olanı ve firmayı kısa olarak anlatan görselin seçilmesidir
Bloknot tasarımları için renkleri ve temaları marka ve logodan ayrı tutmadan seçmek de önemlidir
Yazdırmadan önce en iyi kağıt kalitesi ile müşterilerin zihninde kurumsal bir etki bırakacağınızı unutmayın
Bloknot defteriniz, ürün veya hizmet hakkında firma açısından uygun mesajı iletmelidir. Bu bakımdan mesajı titizlikle seçin
 
 
Tutkallı Bloknot Tasarım Şirketleri

Yalnızca profesyonel tasarım şirketleri bu nominal gerçeklerle ilgilenebilir. Bir kişiye bloknot defteri mükemmel ve etkili bir pazarlama sistemidir. Çalışma alanınızda nelere sahip olduğunuza bir göz atın. Anlaşılır kağıt yığınlarının, bilgisayarların ve olasılıkların yanında bir not defteriiş not defteri veya bloknot defteriniz vardır. Ayrıca muhtemelen herhangi bir şirketin logosu veya sloganı da bu defterin üzerinde mevcuttur.
 
Bu bloknot defterini bir şeyi anlamak, bir şeyi not etmek veya belki günlük aktivitenizi yazmak için kullandığınızda, o logo tasarımıyla tutkallı yapıştırmalı bloknot aracılığı ile kesinlikle o şirketin adını zihninizde hatırlarsınız. Firmamız aracılığı ile bloknot defteri için işletmelere inanılmaz tasarım ve baskı hizmetleri sunulmaktadır. Bloknot yapımı konusunda deneyimli ve en güncel tasarımı yazılım ile olağanüstü bir tasarım oluşturmak için isteklidir. 
 
Tutkallı Bloknot Baskıları
 
Yalnızca en kaliteli kağıdı kullanmaya inanmamıza rağmen, tutkallı bloknot baskıları konusunda yine de çeşitli kaliteler arasında tercihler sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kağıt boyutu türünü ve tasarımı seçilmek suretiyle işlemi başlatmanız halinde hızla seri üretim gerçekleştirilir. En kısa sürede tutkallı yapıştırmalı bloknot promosyonlara ulaşım sağlanır. Burada önemli olan bloknot defterlerinin neye benzemesini istediğinizi bilmenizdir.

Özel bloknot baskısı ile firmamız aracılığı ile renkli veya beyaz, baskılı veya düz çizgili kağıt veya boş sayfalar olarak sunulmaktadır. Resmi antetli kağıtlarda olduğu gibi tutkallı bloknot baskıları basılı bir logoya ve metne ihtiyacınız olup olmadığını veya firma ismi ile ilham verici bir alıntı istenip istenmediği de düşünülmelidir.
 
Üstten Yapıştırmalı Bloknot Baskıları
 
Firmaların tanıtımlarını içeren güzel ve ince bir promosyon olarak sunulan üstten yapıştırmalı bloknot baskıları ile hedef müşteri kitlesinin kalbinde yer edinebilirsiniz. Yapışkan başına 50 veya 100 yaprak seçeneği, iki kağıtlı stok seçenekleri, kaplanmamış metin ayrıcalığı gibi pek çok seçenek üstten yapıştırmalı bloknot baskıları işlemlerinde yer almaktadır. Parlak veya mat metin seçenekleri standart boyutların yanı sıra özel boyut kesimleri ile firmalara özel olarak sunulabilmektedir.
 
Fiyatlandırma konusu da boyut ve sayfa sayılarına göre farklılık göstermektedir. Firmalara özel olarak a4 tutkallı bloknot baskı ayrıcalıkları ile tamamen özel seçim uygulamaları için de firmamız deneyimli tasarımcılarından destek alabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı sunumları ile müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız reklam araçlarının öneminin farkında bir bilinçle hareket etmektedir.
 
A6 Tutkallı Bloknot Baskı
 
Bloknotların tasarımında kullanılmak üzere pek çok a6 tutkallı bloknot baskı boyutlarında çevrimiçi ve indirilebilir programlar da internet üzerinde yer almaktadır. Dilerseniz firma olarak bu yönde bir tercih yaparak tasarımlarınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz. Ayrıcalıklı tasarımlarını kendi beğeninize göre hazırlamanın ardından firmamız ile iletişime geçerek doğru konumlandırma halinde basım aşamasını a6 tutkallı bloknot baskı boyutlarında da bastırabilirsiniz.
 
A5 Tutkallı Bloknot Baskı
 
Bloknot a4 tutkallı bloknot baskı üzerinde uygulamak üzere zaten bir logo ve tasarımınız da mevcutsa profesyonel ekibimiz aracılığı ile a5 tutkallı bloknot baskı uygulamaları hızla gerçekleştirilir. Mümkün olan en iyi baskı hizmetlerinden yararlanılması amacıyla a5 tutkallı bloknot baskı hizmetleri sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Şirket logosu, A4 boyutunda, özel bloknotlar halinde firmamız tarafından basıma sunulur. Özel yapım olarak sunulan olanaklarından yararlanarak firma tanıtımlarını etkili hale getirebilirsiniz.

 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp