Sticker (Çıkartma Etiket)


2021 Yılı Güncel Fiyatları Sticker (Çıkartma Etiket)

Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 8,4 x 5,2 cm
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 8,4 x 5,2 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 8,4 x 5,2 cm 60₺ Sipariş Ver
2000 8,4 x 5,2 cm 110₺ Sipariş Ver
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 8,4 x 5,2 cm (Özel Kesim)
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 8,4 x 5,2 cm (Özel Kesim)
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 8,4 x 5,2 cm 75₺ Sipariş Ver
2000 8,4 x 5,2 cm 135₺ Sipariş Ver
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 14 x 20 cm
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 14 x 20 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 14 x 20 cm 285₺ Sipariş Ver
2000 14 x 20 cm 515₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 6-7 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sticker Etiket Basımı Nedir?

Etiket, sticker baskı ve çıkartma baskıları, firma reklamında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu reklam sayesinde tüketicinin kaliteli ürün cazibesine kapılması sağlanabilir. Bir ürünün firma bilgilerini içeren, firma ile ilgili baskı materyallerine etiket adı verilir. Etiketlerin pek çok çeşidi vardır. Bunlardan bir kaçı; şeffaf, barkod fiyat etiketi, içten yapışmalı etiketler olarak sayılabilir.

Etiketler ayrıca yapışkanlı ve yapışkansız sticker etiket basımı olarak iki şekilde basılır. Yapışkanlı olarak kullanılan etiketlerin genellikle 1. Hamur kuşe kağıt etiket veya serigraf baskıları şeklinde gerçekleştirilir.
 
Ürün Etiketi Nedir?
 
Bir kağıt veya ruloya yüksek kaliteli özel etiket baskısı şeklinde yapılan şirket ürünlerinin profesyonel dokunuşları ile buluştuğu tanıtım araçlarıdır. Kalıplı ve kalıpsız kesim olabildiği gibi kabartma şeklinde de tasarımları gerçekleştiren firmamızla iletişime geçerek sınırsız tasarım seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Şeffaf, metalik gibi üzerine sticker baskısı etiketlerin yazdırılabileceği stok türleri için firmamız deneyimli personellerinden bilgi alabilirsiniz.
 
Özel Çıkartmalar
 
Üzerinde firma logosu bulunan dairesel promosyon etiketleridir. Müşteriler için eğlenceli hediye parçaları olarak benzersiz tasarımlar gerçekleştirilerek tanıtım etkin hale gelir. Firma ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyatlarla yüksek kaliteli özel sticker baskısı sunan deneyimleri tecrübe edebilirsiniz.
 
Çıkartmalar ve Etiketler Nerelerde Kullanılır?
 

Ürün etiketleri

Pencere pervazları

Rulo etiketler

Tampon çıkartmaları

Zemin çıkartmaları

Duvar çıkartmaları

Adres etiketleri

İsim etiketleri

Özel mıknatıslar

 
Etiket Çeşitleri Nelerdir?
 
Parlak, mat, beyaz, siyah polyester, yarı parlama engelleyen, çıkarılabilir mat gibi pek çok çeşitlerde sunulmaktadır. Tüm etiketler laminasyon eklenmezse solma etkisi görebilir. Bunun için laminasyon eklemek yararlıdır yada dış mekanda kullanım sağlanacaksa çıkarılabilir mat tercih edilmelidir. Polyesterin su geçirmeme özelliği vardır.

Tüm bu çeşitlerden hangisinin firmanın ihtiyacını karşılayacağını alanında uzman personellerimiz aracılığı ile seçebilirsiniz. Baskı logo çıkartmalarının özelleştirilmesi şirketinize ekstra müşteri çeken potansiyel bir uygulamadır. Dikkat çekmek ve marka bilinirliğini artırmak için mağaza raflarına yerleştirebilirsiniz. Çok çeşitli stok ve işlem seçenekleri sunan firmamız aracılığı ile baskı projelerinde etkili tanıtım imkanı bulabilirsiniz.
 
Profesyonel Etiket Tasarımları Nasıl Yapılır?
 
Markalı ofis kırtasiye ürünlerinde profesyonel tasarlanmış çıkartma ve etiketler oldukça etkili bir tanıtım aracıdır. Şirketin adıyla eşleşen bir ofis kırtasiye ürünü şirket profiline oldukça iyi katkı sağlar. Giden postalar veya özel teklifli ürünler içinde de şirket markalı çıkartmaları kullanabilirsiniz. Müşteri tabanını bilgilendirmeye yönelik yapılacak küçük bir dokunuşla etkili görünüm sunabilirsiniz. Satışları artırmak için önemli bir yol kat etmek için etiket ve çıkartmalarda profesyonel tasarımcılarımızın deneyiminden yararlanabilirsiniz. Firmamızı tercih etmeniz için birkaç nedene bakarsak;

Rekabetçi fiyat anlayışı

En iyi basım olanakları

En iyi tasarım fırsatları

Çıkartma ve etiketlerde farklı renk seçenekleri

Etiket Baskısı Nasıl Yapılır?

Dijitalleşen dünyada insanlar, çıkartma gibi dokunsal ve kullanımı eğlenceli ürünlere oldukça büyük ilgi gösteriyor. Etrafımızda görebileceğimiz pek çok çıkartma algıları direk üzerine çekme özelliğine sahiptir. Araçlar, iş yerleri, lokantalar, ev etrafında kullanılan ürünlerde dikkatler hemen çıkartmaya kayıyor. Geniş hayal gücü olanakları ile tasarlanan çıkartmalar ile işletmenizi eğlenceli tanıtımlarda gösterebilirsiniz. Güzel ve ilginç firmaya özel tasarlanan çıkartma üzerinde firma bilgilerinin de bulunması görünürlüğü artıran bir etkendir.
 
Etiket basım için öncelikle iş ve sektöre uygun tasarım seçimleri yapılır. Etiket üzerinde tanıtım ve adresler yazılarak firmanın ulaşılma bilgisi kolaylıkla sunulur. Ardından biçimlendirmesi sağlanarak onay alınır. Hızla teslim için basım aşamasına geçilir. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız etiket basım işlerinde gayet hızlı çözümler sunmaktadır.

 
Kuşe Kağıt Etiket Basımı İçeriği Nedir?

Etkinlikler için isim etiketleri

Şirketler için posta kutusuu etiketleri

Promosyonlar için çıkartmalar

Pencere kuşe kağıt etiket çıkartmaları

Ürün etiketleri

Şişelenmiş ürünler için etiket temizleme

Promosyon ürünleri

Yenilik çıkartmaları

Etkinlik çıkartmaları sayılabilir.

 
Bilinen her şey çıkartmaya dönüşebilme yeteneğine sahiptir. Bunun için gerekli olan yaratıcılıktır. Görsel bakımdan çekici bir çıkartmayı sunduğunuzda insanlar bunu yapıştırmaktan mutluluk duyarlar. Bu sayede firma tanıtımı da yapılmış olur. sunduğunuzda insanlar bunu yapıştırmaktan mutluluk duyarlar. Bu sayede firma tanıtımı da yapılmış olur.
 
Sticker Baskısının İşletmeye Katkısı Nedir?
 
Güvenilir ve etkili bir kaynaktır. Binlerce müşteriye ulaşmayı sağladığından başarı kaçınılmaz olur. iş için doğru boyut seçilerek projelere doğru sticker etiket basımı sunumu ile malzeme kalitesi de tanıtımda etkin rol oynar.

Özgün tasarım: aralarında seçim yapılabilecek pek çok tasarım sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.

Kolay ve Kaliteli Baskı: kişilerin size ulaşımını kolaylaştıran ve bunu düşük maliyetle gerçekleştirme olanağı sunulur.

 
Yapışkanlı Etiketler Nedir?
 
Yapışkanlı etiketler, zamana duyarlı kuşe çıkartma kağıtlar olarak da adlandırılan yapışkanlı etiketler, kağıt, film veya kumaşın arkası için özel malzeme esas alınarak, yapışkanla kaplanmış, kompozit malzeme koruyucu kağıt için kaplamalı silikon esaslı kağıt, ve bitmiş etikete baskı, kalıp kesim ve diğer işlemler. Sadece arka sayfadan ayırmanız yeterlidir. Tek bir tıklama, çeşitli alt tabaka yüzeylerine yapışabilir.
 
Kullandığınızda üretim hattında etiketleme makinesi otomatik etiketlemesini de kullanabilirsiniz. Ülkemizde en çok tercih edilen malzeme kuşe çıkartma yapışkanlı etiketlerdir. Bu özel kompozit malzeme talebinin artışının sebebi ise yapışkan etiket baskısının yavaş yavaş ayrı bir baskı alanına dönüşebilmesidir. Giderek daha fazla yerli ve yabancı profesyonel kendinden yapışkanlı çıkartma etiket basım fiyatları ucuz ve kaliteyle birleşerek firmamız tarafından sunulmaktadır.
 
Etiket Baskı Kullanım Alanları
 
Yapışkan etiket baskı kullanım alanları, öncelikle reklam sektöründe bir reklam malzemesidir. Anlık etiket baskı yazı makinesi ile en iyi eşleşmeden oluşur. Ürünlerden oyulmuş, ışık kutusunda yaygın olarak uygulanır. Tabela üretimi, gövde reklamı, kalıcı tabela, tabela, bilgisayar kesim desen, desen, pencere panoları üretimi gibi pek çok alanda kullanılır. Aynı zamanda ilaç ambalajlarında da giderek artan bir şekilde yapışkan etiketleri kullanılmaya başlanmıştır.
 
İlaç üreticileri ve tüketiciler ambalajlamaya daha fazla önem vermektedir. Bu da ilaç üretim işletmesinde geleneksel etiketten kendinden yapışkanlı etiket baskı dönüştürmeye dönüşüm hızı büyük ölçüde hızlandırılmıştır. Son yıllarda, lojistik endüstrisinde de ortaya çıkmakta olup etiket baskı kullanım alanları, nakliye, bagaj etiketi, süpermarket etiketleri gibi değişken bilgi baskı etiketi için modern lojistik ihtiyacı gittikçe artmaktadır.
 
Özel Etiket ve Etiket Baskı Seçenekleri
 
Çıkartmalarınızın ve etiketlerinizin görünümünü ve işlevini geliştirmek veya özel iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok özel seçenek mevcuttur. Çıkartma etiket dikkat çekici seçeneklere sahip olabilir. Kullanım durumlarına göre doğru seçim yapılması halinde işletme için etkili bir tanıtım yöntemidir. Etiketler için dikkat çekici seçeneklerden bir kaçı;

Folyo damgalama

Pantone mürekkepleri

Metalik mürekkepler

Kabartma

Kaliteli kağıtlar

Kalıp kesimleri bulunmaktadır.

 
Günümüzün son derece rekabetçi iş ortamında, belirgin şekilde benzersiz pazarlama materyalleri aracılığı ile rakiplerinizde sıyrılabilirsiniz. Bu sayede mevcut ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmeyi sağlayabilirsiniz.
 
Günlük pazarlama materyalleri için çevrimiçi baskı siparişine öncülük eden firmamız özel tasarımlarda müşteri memnuniyet odaklı ve profesyonel hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Bilgili baskı danışmanlarımız, işiniz kadar benzersiz bir görünüm yaratmak için geniş ürün yelpazesi ve seçeneklerden özel baskı projeniz için doğru çözümü bulacaktır.
 
Etiket ve Çıkartma Basımın Pazarlamaya Katkısı  
 
Küçükten büyüğe, standart boyutlar veya farklı şekiller, çıkartma etiket basım işletmenizi tanıtmanın harika bir yoludur. Ürün ambalajı olarak, etiketler ve çıkartmalar da ürünleriniz veya hizmetleriniz için ek bir pazarlama ve reklam biçimi olarak kullanılabilir. Diğer bir yaratıcı ve popüler pazarlama tekniği, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi vurgulamak üzere hazırlanacak olan pencere çıkartma etiket basım fiyatları olarak uygun koşullarda sunulur. Etiketler kağıtlar üzerinde veya rulo etiket olarak sağlanabilir. 
 
Mattan parlak kaplamaya, tam renkli, siyah beyaza ve hatta özel mürekkeplere kadar birçok farklı çıkartma etiket basım yapışkan kağıt stoğu sunuyoruz. Hemen hemen her boyut, şekil veya kaplamayı yerleştirme olanağı sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak, gıda için güvenli olması için çıkartma etiket baskı yazdırabilirsiniz. Bu nedenle gıda kavanozları veya gıda ambalajları için etiketleme sağladığımız bir çözümdür. 
 
Müşterilerinize bugün eğlenceli, benzersiz bir basılı parça ile ulaşarak marka değerinizi artırabilirsiniz. Tampon çıkartmaları, çok az masrafla çok fazla marka gösterimi elde etmenin başka bir harika yoludur. 
 
 
Her Boyutta Kişiselleştirilmiş Çıkartmalar
 
 
Kişiselleştirilmiş etiketleriniz ve çıkartmalarınız, resminize hayat veren zengin renk ve ayrıntı için yüksek çözünürlükte basılacaktır. Premium vinil ayrıca sağlam ve hava koşullarına dayanıklı olmalarını sağlar. Hızlı geri dönüş ve düşük fiyatlar ile birleştiğinde, her kutuyu işaretleyen ısmarlama çıkarma etiket baskı elde edersiniz. 

Çıkartma Etiket Basım Fiyatları

Ucuz etiketleri, kalite ve hizmetten taviz vermeden uygun etiket baskı fiyat listesi sunmak önemli bir hassasiyettir. Kişiselleştirilmiş etiket baskısı için firmamızla iletişime geçerek en düşük fiyatlardan kaliteli içerikle yararlanabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü sticker çıkartma kuşe etiket baskı, kaliteli vinil ve siparişinizi tam ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre uyarlamanıza olanak tanıyan bir dizi özelleştirme seçeneği sayesinde yine de harika bir kalite elde edersiniz. 
 
Mükemmel kalitenin yanı sıra, birinci sınıf hizmet de almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sevdiğiniz özel çıkartmalara sahip olmak bu çıkartma ve etiketleri müşterilerinizle paylaşma ayrıcalığına firmamızla kavuşabilirsiniz. Size yüksek maliyetler olmadan üstün kalite sağlayan ucuz etiket baskı fiyat listesi sunulan etiketler ve çıkartmalar için, sitemizde yer alan seçeneklerden birini seçin.

Ardından anında ısmarlama bir fiyat için sipariş ayrıntılarınızı girin. Alanında deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda hangi fiyatlarla ne kadar sayıda basım yapılacağına karar verebilirsiniz.
 
Hızlı Çevrimiçi Etiket Siparişi
 
Markanızı yüksek kaliteli etiketlerimizle genişletin. Kurumsal markanızı sergilemenin uygun maliyetli ve şık bir yolu olarak çıkartmaları çevrimiçi olarak basın. Çıkartmalar, her zamanki markalaşma ve pazarlama çabalarınıza kolay ve uygun fiyatlı bir alternatiftir. Çevrimiçi olarak etiket sipariş edin ve günlük yaşamda öne çıkın. 
 
Çıkartmalarımız etkinliklerde dağıtılabilir, pazarlama materyallerine yerleştirilebilir veya bu ekstra özel dokunuş için mağazalara yerleştirilebilir. Çıkartmalar, paketler, kutular üzerinde etiket olarak kullanmak için kullanışlı ve ideal bir seçimdir. Cam pencerelerde iç mekan markalaması ve daha fazlası için ideal olan geniş formatlı etiket baskısı sunduğunu bilmek gerekir.
 
Şeffaf vinil etiketler, daire veya kare gibi basit bir şekil üzerine şeffaf bir arka plana sahip karmaşık logolar için idealdir. Çıkartmalarınıza ne için ihtiyacınız olursa olsun, hizmetlerimizle size yardımcı olmak için profesyonel hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz. Çıkartmalar müşterilere teslim edildikten sonra markanız için mükemmel bir pazarlama aracı haline gelir. 
 
En İyi Kuşe Kağıt Etiket Baskısı
 
Çıkartmalar ve etiketler, ürün etiketleri, posta etiketleri, satış etiketleri, pencere çıkartmaları ve zemin çıkartmaları gibi çeşitli amaçlar için çok kullanışlıdır. Özel boyutlar sunan bazı yazıcılar dahil olmak üzere çeşitli şekil ve boyutlarda sticker çıkartma kuşe etiket yapılabilir. Vinil, folyo, kubbeli ve su geçirmez gibi çeşitli yüzeyler de vardır. Çıkartma üreten firmamızda son teknoloji ürünlerle baskı çeşitleri profesyonel yüzeylerde satışa sunulmaktadır.
 
Mat ve parlak kalıp kesim çıkartmaları arasındaki fark nedir?
 
Kişiselleştirilmiş kalıp kesim etiketinizi veya çıkartma projenizi özelleştirmek için renk, boyut, şekil ve kaplamalar mevcuttur. Hem parlak hem de mat kaplamalarımız renkleri güzel bir şekilde tutar. 3M grafik vinili içerir ve UV ışınlarına dayanıklıdır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilirler. Bu nedenle, hangi yüzey kaplamasını tercih ettiğiniz gerçekten kişisel bir zevk meselesidir.

 

Parlak: Bu sticker baskısı süper parlaktır ve parlak bir çıkartma yapar. Dizüstü bilgisayar çıkartmaları veya etkinlik çıkartma etiket baskı, yüksek parlaklık sayesinde gerçekten çok dikkat çekiyor. Parlaklık nedeniyle çok fazla renk kontrastı elde edersiniz. Renkler gerçekten göze çarpar. Çıkartmanızın veya çıkartmanızın içinde çok fazla renk varsa, parlaklığa gidin.

Mat: Çok düşük parlaklığa sahip yumuşak saten bir görünüme sahiptir. Fotoğraf görüntüsü veya çok fazla ayrıntı içeren etiketler için idealdir. Bu kaplama, düşük parlama sağlar. Böylece etiketler yapıştırıldığı herhangi bir yüzeye iyi uyum sağlar. Daha incelikli ve sessiz bir görünüm tercih ediyorsanız veya resimde az renk varsa mat tercih edebilirsiniz.


 

Maliyeti Düşük Baskılı Sticker Çıkartma

Son dönemde pek çok firmanın reklam amacı esas alınarak kullandıkları sticker çıkartmalar; çocukların kullandığı yapışkanlı etiket olarak dikkat çekmektedir. Gençler için de uygun tasarımları ile yer alan sticker çıkartmalar aslında sadece çocuk- genç kesim için değil her kesim için iyi bir reklam aracıdır. Tasarım kalitesi yüksek ve görsel içeriği yeterli olarak baskıda sunulan bu ürünlerin maliyeti de düşüktür. Her firmanın reklam bütçesi için mutlaka bütçe ayırması gerekir. Firmanızı ön plana taşıyan her unsur dikkate alınmalıdır. 

Sticker Çıkartma Kullanım Alanları

Sticker çıkartma etiket ürünleri cam, ahşap veya metal zeminler üzerinde kullanılabilir. Ne iç karartacak kadar boğucu nede abartı derecesinde gösterişli grafik tasarımı bulunur. Talebe göre tasarım çalışması yürütülür.

Ancak genel anlamda özdeşleşen kalıbı; sadece amaca yönelik olmasıdır. Yani fonksiyonel olması ile farklı amaçlarda kullanılabilir ancak genel olarak kısa metin halinde asıl isteneni aktarır. Dikkat çekmek ve özel bir durumu belirtmek için ideal yöntem olan sticker ürünleri, her firmanın kullanım amacına göre kullanım alanı farklıdır. Sticker ürünleri kaliteli imal ile meydana gelmişse yapışkan kabul eden her zeminde kullanılabilir. 

 

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp