Magnet Baskı Fiyatları

Magnet fiyatları seçtiğiniz tasarıma, kesime, boyutuna, sayısına göre değişiklik gösterebilir. Magnet basım fiyat olarak araştırdığınızda bu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Örneğin oval kesim standart bir magnet seçerseniz ebatı sabit bir şekilde 1000 tanesi 90 lira, 3000 tanesi 240 lira gibi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Magnetiniz özel kesim olsun isterseniz koydurduğunuz resme göre fiyatlar elbette değişiklik gösterir. Örneğin standart  kesim bir magnette 1000 tanesi 90 lira iken özel kesim magnette 1000 tanesi 100 lira olabilir.
 

Magnet Basımı 

Buzdolaplarında çok sık kullanılan magnetler, bir çok yerde kullanılan dekor ürünüdür. Arkası mıknatıslı, ön tarafı ise farklı renk,şekil,boyut ve yapıda olan magnetler reklam amaçlı da kullanılabilir. Magnet kullanımı giderek artmakta. İstanbul baskıda en kaliteli magnetleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Dekoratif amaçla kullanabileceğiniz magnetleri farklı çeşitler arasından seçebilirsiniz.

Magnet Baskı 

Magnetler dolabınızda veya metal eşyalarınızda şık duran baskılı materyallerdir. Genel olarak en çok evlere hizmet veren lokantalar, büfeler, tüpçüler, su bayileri ve esnaflar tarafından kullanılır. Buzdolabında ya da metal, mıknatısın tutunabileceği yapılarda sabit kaldığından ötürü göze hitap eder ve kaybolmaz. Bu yüzden magnetler etkili bir reklam aracıdır.

Magnet baskısı, sizlerin tercihine göre seçilebilir. Magnet çeşitleri kare, yuvarlak veya dikdörtgen şekillerde yapılabilir. Magnet basımı için tasarım bilgisayar ortamında oluşturulur. Oluşan tasarım baskıya alınır ve tasarıma uygun olan kesim yapılması için ayarlanır. Basım işlemi tamamlandıktan sonra,  kağıdın üstüne şeffaf kaplama yapılır. Arka bölüme ise sıvama tekniğiyle mıknatıs yapıştırılır. Seçilen bıçak ile kesim yapıldıktan sonra magnet baskısı tamamlanmış olur ve kutulanır. Sizin tercihinize göre magnet çeşitleri arasından basım esnasında damlalı, bloknotlu ve çerçeveli magnet de oluşturulabilir.

Magnet baskısı yapılırken çoğunlukla kuşe veya Amerikan Bristol kağıtlar tercih edilir. Ofset baskı yapılarak 4 renk veya ekstra renkler kullanılır. Magnette ağır bir malzeme kullanıldığında, arkasında kullanılan mıknatısın kalınlığı artar.Bloknotlu  magnetlerde sayfa sayısı,termometreli magnetlerde ise eklenen malzemelerin ücreti ek olarak fiyatlandırmaya eklenir.

      

Magnette Mıknatıs Boyunun Önemi

Magnetlerde mıknatıslar 0.45-0.50 mikron seviyesinde kullanılır. Magnetlerin kullanım alanları gittikçe genişlemektedir. Magnetler bugün arabalarda da kullanılır bu tarz magnetlerde 1 mikron üstü mıknatıs kullanılmalıdır. Bu sayede araç hareket halindeyken magnet yerinden çıkmaz. Magnetler reklam ve promosyon ürünleri için çok önemlidir.

      

Magnet Basımında Matbaanın Önemi

 

Magnet basımında matbaanın önemi çok büyüktür. Magnet basımındaki en önemli sorunlar basımdan kaynaklanır. Bu sorunlardan bazıları yapılan şeffaf kaplamanın kağıttan ayrılması, mıknatısın yapışma özelliğinin az olmasıdır. Bu yüzden baskıya alınacak yüzeyin, baskı esnasında kalın kağıt kullanılması, kullanılan mıknatısın 0.45 mikronun altında olmaması gerekir.

Magnet


2021 Yılı Güncel Fiyatları Magnet Baskısı

Magnet Oval Kesim 6,8 x 4,6 cm
Magnet Oval Kesim 6,8 x 4,6 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 6,8 x 4,6 cm 150TL +KDV
2000 6,8 x 4,6 cm 260TL +KDV
3000 6,8 x 4,6 cm 370TL +KDV
5000 6,8 x 4,6 cm 580TL +KDV
Magnet Özel Kesim 6,8 x 4,6 cm
Magnet Özel Kesim 6,8 x 4,6 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 6,8 x 4,6 cm 160TL +KDV
2000 6,8 x 4,6 cm 280TL +KDV
3000 6,8 x 4,6 cm 400TL +KDV
5000 6,8 x 4,6 cm 630TL +KDV
7x9 cm Magnet Özel Kesim
7x9 cm Magnet Özel Kesim
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 7 x 9 cm 300TL +KDV
2000 7 x 9 cm 530TL +KDV
3000 7 x 9 cm 690TL +KDV
5000 7 x 9 cm 1100TL +KDV
6x8 cm Dereceli
6x8 cm Dereceli
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 900TL +KDV
2000 1680TL +KDV
3000 2600TL +KDV
5000 4450TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-8 iş günüdür.
Dereceli magnet üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 

Magnet Basımı

Magnet, buzdolaplarında çok sık kullanılan süs ya da dekor ürünüdür. Arkası mıknatıslı ön tarafı ise desenli, renkli, şekilli boyutlu ve yapıda olan bir dekor ürünüdür. Magnetler, reklam amacı ile ya da organizasyonlarda dağıtılmak üzere hediyelik olarak üretilebiliyor. Ülkemizde magnet kullanımı her geçen gün artıyor. Kaliteli baskılar ile üretilmiş şık bir dekor unsuru olan magnetleri, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Magnet baskı modelleri de her geçen gün artıyor. Dekoratif amaçlı kullanacağınız magnet ürünlerini farklı modeller arasından seçebilirsiniz. 

Magnet Baskısı


Magnetler, metal eşyalarınıza ve dolabınıza renk katan oldukça şık ve dekoratif ürünlerdir. Sizin için özel olan organizasyonlarda sevdiğiniz ve önem verdiğiniz kişilere dağıtmak için magnet üretim baskı örneklerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok işletme reklamını yapmak ve ürün tanıtımlarını dikkat çekici bir yöntem ile müşterilerine ulaştıran bir nevi kartvizit görevi de gören magnetler, magnet üretim baskı merkezlerinde üretilerek dağıtılıyor. Magnet dağıtan işletmeler genellikle, evlere hizmet veren lokantalar, işletmeler, tüpçüler, su bayileri, esnaflar ve büfeler tarafından dağıtılıyor. Buzdolabında ya da metal yüzeylerde tutunarak sabit kalabilecek bir yapıya sahip olan magnet baskı göze hitap eder ve kolay kolay kaybolmaz. Magnetler aynı zamanda dekoratif, dikkat çekici ve etkili bir reklam aracıdır. 

Magnet Baskısının Reklama Etkisi

Ülkemizde en çok kullanılan reklam araçlarından olan magnet, çok etkili bir reklam aracıdır. Bu nedenle magnet baskısının reklam faydası bilindiği için pek çok işletme ürünleri ile birlikte müşterilerine şık ve dekoratif reklamlarının yer aldığı magnetleri vererek işletmelerinin adını daha geniş kitlelere duyurmayı başarıyor. Magnetler, broşürlere göre çok daha küçük ve buzdolabına ve metal yüzeylere yapışmaya elverişli dekoratif ürünler olduğu için işletmeler, işletmelerini yansıtacak magnet basımı yaptırarak reklam amacı ile kullanmayı tercih ediyor. Yapılan araştırmalar sonucunda en etkili reklam biçimi olarak magnet baskısının reklam faydası kullanılıyor. Magnet basımı kişi ve işletmelerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda rahatlıkla tercih edilebilir.

Magnet Baskı Çeşitleri

Magnet çeşitleri, kare, yuvarlak ve dikdörtgen şeklinde yapılabilir. Magnet basımı tasarım bilgisayarı ile yapılabilir. Bu sayede kişilerin hayal ettiği ürünler tasarlanarak magnet haline kolaylıkla dönüştürülebilir. İşletmeler, magneti reklam aracı olarak kullanırken dikkat çekici ve kendi yaptığı işi simgeleyen temaları tercih ederek daha çok dikkat çekme imkanı buluyor. Örnek verecek olursak bir sucu, su bidonu temalı eğlenceli bir magnet tasarımı ile müşterilerinin ilgisini çekerek müşterilerin kendilerine daha kolay ulaşmasını sağlayabiliyor. Aynı zamanda şık ve dekoratif olarak tasarlanan magnetler, evlerin dolaplarında süs amacı ile de kullanılıyor.

Magnet Tasarım Örnekleri

Kişi ve işletmelerin istek ve beklentilerine göre tasarım bilgisayarlarında magnetler tasarlanarak şık ve dekoratif ürünler ortaya konur. Bilgisayarda oluşan tasarım, baskıya alınarak tasarıma uygun bir şekilde kesim yapılır. Basım işlemi tamamlandıktan sonra ise, kağıdın üstü şeffaf bir kaplama ile kaplanır. Magnetin arka kısmına ise sıvama yöntemi kullanarak mıknatıs yerleştirilir. Seçilen bıçak yardımı ile kesim yapıldıktan sonra ise, magnet basımı tamamlanmış olur. İşletmenizi en iyi şekilde anlatacak olan en yaratıcı magnet baskı tasarım örnekleri inceleyerek size en uygun olan modeli seçebilir ya da kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Ülkemizde binlerce magnet baskı tasarım örnekleri bulunuyor. Bunları kendi işletmenize uyarlayabilir ya da üzerinde küçük oynamalar yaparak kendinizi en iyi şekilde ifade edecek bir ürün ortaya çıkarabilirsiniz.

Magnet Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Ülkemizde pek çok küçük işletme, lokanta, tüpçü, sucu gibi esnaf reklam aracı olarak magnet dağıtmayı tercih ediyor. Magnet dağıtımı, broşürden daha kullanışlı, daha dikkat çekici ve dağıtımı ve muhafazası daha kolay olduğu için sıkça tercih ediliyor. Reklam aracı olarak magneti kullanacak pek çok işletmeci ise, magnet tasarımı nasıl yapılmalı? sorusunu araştırıyor. İşletmeciler kendi magnetlerini kendileri tasarlayabileceği gibi var olan tasarımları kendilerine göre uyarlayarak da kullanma şansı elde edebilirler. Bu nedenle magnet tasarımı nasıl yapılmalı? sorusuna verilecek en doğru cevap sade, net, dekoratif ve eğlenceli bir tasarım tercih edilmesi gerektiğidir. 

Magnet Basım Süreçleri

Özel organizasyonlarda ve işletmelerin reklam amacı ile yaptırdığı magnet baskılarının geçtiği magnet basım süreçleri nelerdir? en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Magnet baskısı, kişinin isteğine göre yapılır ve basılır. Daha sonra da seçilen bıçak ile kesim yapıldıktan sonra magnet baskısının üzeri şeffaf bir kağıt ile kaplanır. Bu sayede magnet baskısı tamamlanmış olur. Kutulara koyularak dağıtıma hazır hale getirilir. Dilerseniz magneti çerçeveletebilir ya da blokonotlu bir şekilde dağıtıma hazır hale getirebilirsiniz. Magnet yaptırmak isteyen pek çok kişi magnet basım süreçleri nelerdir? araştırıyor. Bu süreç, oldukça kısa bir zaman alıyor. Fakat istenilen magnetin niteliğine göre bu süreç uzayıp kısalabiliyor.

Magnette Mıknatıs Boyutunun Önemi

Magnet yapımında genellikle mıknatıslar, 0.45-0.50 mikron seviyesinde kullanılıyor. Magnetlerin günümüzde kullanım alanı  ve magnetlere olan talep her geçen gün arttıkça farklı tasarımlarda ve farklı boyutlarda da mıknatıs boyları kullanılıyor. Özel magnetler, günümüzde arabalarda da kullanılıyor. Arabalarda kullanılan magnetlerde ise genellikle 1 mikron mıknatıs tercih ediliyor. Bu sayede araç hareket halindeyken bile mıknatıs yerinden ayrılmıyor. Magnetler, reklam ve promosyon açısından kullanılan en önemli araçlar arasında yer alıyor.

Magnet Basımında Matbaanın Önemi

Magnet basımında matbaanın önemi çok büyüktür. Magnet yapımında en önemli sorunlar basım sürecinde ortaya çıkar. Bu nedenle magnet basımı yapılacak matbaayı seçerken çok dikkatli ve titiz davranmanız gerekir. Piyasada çok uygun fiyatlara çok sayıda magnet basımı yapan matbaalar olsa da çıkan sonuç sizi memnun etmeyeceği gibi işletmenizin itibarına ve müşteriler üzerinde de olumsuz bir etki yaratabilir. Magnetlerin özelliklerine ve sahip oldukları niteliklere göre magnet baskı fiyat listesi değişiklik gösterebilir. Magnetlerin yapımında genellikle buzdolabında kullanılmak üzere oval kesim magnetler tercih edilir. Genellikle resim ve fatura tutturmak için kullanılan bu magnetler sürekli göz önünde olduğu için işletmeler için kalıcı bir reklam ve promosyon yöntemi sunar.

Magnet Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Magnetler, firmaları temsil eden kurumsal bir kimlik, reklam aracı ve promosyon olarak müşterilere dağıtılır. Bu sayede insanların işletmenize kolaylıkla ulaşabilir ve hizmetlerinizden yararlanma imkanı bulabilir. Magnet tasarımınızın üzerinde reklam amacı ile dağıtılacak olan magnetlerde firma bilgileri, iletişim bilgileri, adres ve dikkat çekici sloganlar yer alıyor. Magnetler, herkesin arabasında, buzdolabında, kombisinde ya da evinin bir köşesinde bulunuyor. Bu nedenle insanların sizi daha kolay bulabilmesi, bilgilerinizin kaybolmaması ve hediye için en doğru seçim olarak kullanılabilir. Bazen magnetler, reklam amacı gütmeden sadece hediyelik olarak dağıtmak için de tercih edilebilir. Magnet baskı fiyat listesi magnetin tasarımına, magnet yapımında kullanılan malzemelerin ve basımın kalitesine göre değişir. Magnet tasarımında baskı işlemlerinde kalite birinci sırada yer almalıdır. Baskı işlemi sorunsuz bir şekilde tasarlandıktan sonra isteğe göre farklı adetlerde basılır. Magnetlerin boyutları da kişinin tercihlerine göre değişebilir.

Magnetin Kullanım Amaçları

Magnetler, genellikle, sucu, tüpçü, lokanta, büfe ve esnaflat için hazırlanmış bir tanıtım aracı olarak üretilir. Parekende firmaların kullanımı dışında ise düğün, nişan, sünnet, doğum gibi organizasyonlarda dağıtılmak üzere dağıtılacak bir hediyelik eşya görevi görür. Magnetler, heme hemen her evde genellikle beyaz eşyaların üzerinde ve genellikle göz önünde yer alan dekoratif bir üründür. Bir reklamın ya da hediyenin en büyük amacı kendini hatırlatmaktır. Bu nedenle magnetler aylar, yıllar boyunca müşterilerin göz önünde kalacak ve kalıcı bir reklam aracı olacaktır.

Magnet Baskısının Fiyatları

Magnet ürünlerinin magnet baskısı fiyatları seçtiğiniz magnetin yapısına, büyüklüğüne, kalitesine, adetine ve kesimine göre değişiklik gösterir. Fakat ortalama olarak bu ürünlerin magnet baskısı fiyatları araştırmasını yaparak merak ettiğiniz sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örnek verecek olursak oval kesim standart bir magnet tasarımı seçerek ebatı sabit bir şekilde tane fiyatı üzerinden kaç tane ürün alacağınızı hesap ederek alacağınız ürünün maliyetini hesaplama şansı elde edebilirsiniz.

Magnet Basım Süresi

Ortalama bir magnet basım süresi altı gündür. Fakat talep edilen magnetin tasarımı, yapısı, magnet basımında kullanılacak ürünün kalitesi ve mıknatısın boyutu nedeni ile bu süre değişebilir. Dilerseniz istediğiniz magnet ürünlerini online olarak da sipariş edebilirsiniz. Standart bir magnetten daha fazlasını yapmak istiyorsanız da dereceli magneti tercih edebilirsiniz. Bu ürün, geri dönüş almak açısından en başırılı magnet ürünleri arasında yer alır. Magnetlerin sayısına, özelliklerine, niteliklerine ve kesim şekillerine göre magnet basım süresi değişiklik gösteriyor.

Takvimli Magnet

Günümüzde en çok tercih edilen magnet türleri arasında takvimli magnetler yer alıyor. Bu tarz magnetler ise, genellikle reklam amacı ile değil de promosyon amacı ile dağıtılır. Bu magnet türleri, genellikle belirli bir günü vurgulamak için düğün, söz, kına, nişan ve doğumlarda da dağıtılır. Unutulmaz bir hediye ve sürekli göz önünde kalıp hatırlanmak isteyenlerin tercih ettiği bir magnet türüdür. Bu magnet türleri, diğerlerine göre biraz daha pahalı bir yapıya sahiptir. Fakat kişilere önem verdiğinizi bu magnetler sayesinde kolaylıkla anlatabilirsiniz. 

Magnet Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Magnet seçimi yapılırken öncelikle magneti ne için dağıtacağınıza karar vermeli ve amacınıza uygun bir magnet tercih etmeniz gerekir. Düğün, nişan, doğum gibi organizasyonda dağıtılacak ürünlerde günün anlam ve önemini anlatacak ve hatırlatacak bir temaya sahip olan magnetler tercih edilmedilir. Magnetlerin üzerinde kısa ve net bilgiler yer almalıdır. Bazı magnetlerde resim baskısı da yer alıyor. Resim baskısı yapılacak olan magnet, istediğiniz boyutlarda ve tasarımlarda basılır. Magnetlerin fiyatları magnetlerin özelliğine, niteliğine, yapımında kullanılan ürünlerin kalitesine ve kesim şekline göre değişiklik gösterir. Kalıcı bir hediye vermek ve sürekli göz önünde kalacak bir hediye sunmak için magnetleri tercih edebilirsiniz. Magnet seçimi yaparken oluşturacağınız temaya uygun bir yapıya sahip olmasına dikkat etmeniz gerekir. Gerekirse magnet örneklerini inceleyerek size en uygun magnet çeşitlerini tercih etme şansı yakalayabilirsiniz. Magnet seçimi yaparken kendinize uygun bir tema seçmeniz gerekir. Yaptığınız seçim, magnet dağıtım nedeniniz ile uyumlu olmalıdır. 

Promosyon ve Reklam İçerikli Magnetler

Magnetler, genellikle hediyelik ya da reklam ve promosyon amacı ile dağıtılan dekoratif ürünlerdir. Bu ürünler, sürekli olarak göz önünde bulunduğundan kalıcılığı oldukça fazladır. Promosyon olarak magnet dağıtarak insanların dikkatini çekebilir, hem şirketinizin reklamını yapabilir hem de insanların evine dekoratif bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Bu ürünler, firmaların tüm bilgilerini içerir. Bu sayede insanlar ihtiyacı olduğu zaman size kolaylıkla ulaşabilir. Promosyon olarak verilen magnetler, aynı zamanda insanların dikkatini çeker. Dağıtacağınız magnetlerin sadece reklam içerikli olmamasına dekoratif bir yapıya da sahip olmasına dikkat ederek daha çok kişinin dolabında yer almayı başalarabilirsiniz. Günümüzde pek çok evde dolapların üzerinde, kombilerde, metal yüzeylerde çok sayıda magnet yer alıyor. Bu magnetler kimi zaman çabuk yemek siparişi kimi zaman su siparişi kimi zaman da resim ya da fotoğraf tutturmak amacı ile kullanılıyor. 

Neden Magnet Dağıtılır?

Magnet, her evde en az bir tane bulunan dekoratif bir üründür. Bu ürünlerde pek çok ihtiyacınızı karşılayacak firmaların ve işletmelerin bilgisine yer verilir. Bu nedenle pek çok kişi bana lazım olur düşüncesi ile reklam amacı ile dağıtılmış olan magnetleri kullanmaya özen gösteriyor. Bu nedenle en etkili reklam araçlarından biri olan magnet, pek çok işletmenin de tercihi oluyor. Bu işletmeler adını en kolay şekilde çok sayıda müşteriye duyurmak için magnet dağıtmayı tercih ediyor. Magnetlerin üzerinde az ve net bilgi yer almalı, etkileyici bir slogan ile firma kendi tanıtımını yürütmelidir. Günümüzde özellikle de küçük işletmeler reklam ihtiyaçlarını magnet dağıtarak karşılamak istiyor. Aynı zamanda söz, nişan, organizasyon, düğün, doğum ve törenlerde dağıtılmak üzere farklı tasarımlara sahip şık magnetler oluşturuluyor. Tasarım bilgisayarları aracılığı ile tasarlanan magnetler, evlerde şık bir görünüm oluştururken aynı zamanda da pek çok bilgiyi içinde barındırma özelliği taşıyor.

 

Magnet Tasarımınız Nasıl Olmalı?

Magnetleri, firmaları temsil eden ve kişileri yansıtan reklam araçları olarak düşünebiliriz. Genelde sucu magnet basımı,buzdolabı magneti baskı gibi tasarımlarda firma bilgileri,adres ve sloganlar görürüz. Magnetlerin herkesin buzdolabında,arabasında mutlaka en az bir tane bulunduğunu belirtmek isterim.Oval kesim magnet hediyeniz için güzel bir tasarım olabilir.Her alanda tercih edilen magetler reklam amacı gütmenin yanında hediyelik eşya olarak da kullanılabilir.

Magnet tasarımına gelecek olursak baskı işlemleri sırasında kalite birinci basamaktır. Baskı işlemi sorunsuz bir şekilde oluşturulduktan sonra isteklere göre basılır. Magnetlerin boyutları kişinin tercihine göre belirlenebilir. Tasarım işlemleri sırasında firmanın bilgileri, sloganları, logosu gibi işlemleri girildikten sonra tasarımları kaydedilir.

 

 Magnet Baskısında Nasıl Başarılı olunur?

Reklamlar genellikle farklı yollarla yapılabilirler. Ürünler insanların hayatına güzel şeyler katmayı amaçlar. Reklam yaparak bu güzellikleri insanlara gösterirler. Magnet basımı aşamalarının başarılı olması için dikkat edilecek önemli birkaç nokta vardır. Reklamların ya da hediyelerin en güzel ve şekilli bir biçimde yapılan yöntemlerden biri magnet baskısı yöntemidir.

Genelde buzdolabı üzerine magnet çeşitleri arasından oval kesim magnet tercih edilir. Çoğunlukla fatura tutturmak için kullanılan bu magnetler hep göz önündedir. Magnetlerle yaratıcı yöntemlerle marka bilinirliğini, mekan tanıtımını arttırmayı amaçlarlar. Magnetler kalıcı promosyon ürünlerinin ekstra kalıcılığını sağlar. Birçok firmanın reklam amaçlı kullandığı yöntemdir.

 

Magnet Çeşitleri 

Magnet bilindiği üzere restoran, sucu, büfe gibi firmalar tarafından reklam amacı güderek kullanılan baskı ürünüdür. Parakende firmaların kullanımı dışında magnetler düğün, söz, kına ve nişanlarda hatıra ürünü olarak da kulanılabilir. Magnetler hemen her evde özellikle beyaz eşyalar üzerinde yerlerini alırlar. Bir reklamın ya da hediyenin en büyük amacı kendini hatırlatmak, göz önünde olmaktır. Magnet çeşitleri bu yönden bakacak olursak aylarca göz önünde durduğundan dolayı devamlı reklam potansiyeli sağlayarak başarılı bir reklam ürünü olmuştur.

Standart magnet:

Magnet dediğimizde ilk akla gelenler oval kesim magnet, dikdörtgen kesim magnetler olur. Bu tarz ürünler, beyaz eşya üzerinde yer almayı bekleyen, her firma tarafından tercih edilen en standart magnetlerdir.

Takvimli magnet:

Bu tarz magnetler reklamdan çok promosyon ürünü veya düğün, söz, nişan gibi günlerde verilebilir. Firmalara ya da sizlere sağladığı en büyük ayrıcalık ise beyaz eşyanıza yapıştırmanız için, size sebep sunuyor olmasıdır.

Dereceli magnet:

Standart bir magnetten fazlasını yapmak isterseniz dereceli magneti tercih edebilirsiniz. Geri dönüt alma açısından oldukça başarılı bir magnet çeşididir.

 

Magnet Baskı Siparişi

Magnet baskı siparişi için bilmeniz gerekenler arasında basım üretim süresinin altı iş günü olduğu, fiyatlara K.D.V dahil değildir ve kargo ücreti müşteriye aittir. Ödemenizi online yapabilirsiniz. Tasarımı beğenmezseniz lütfen telefon ile irtibat haline geçin.


katalog baskı işine mi ihtiyacınız var? 
 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp