Spiralli Bloknot

2021 Yılı Güncel Fiyatları Spiralli Bloknot

Spiralli A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda

10 cm x 14 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli , Tel Spiralli
Kapak 350 gr A.bristol + selefon

Spiralli A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 850TL +KDV
250 1150TL +KDV
500 1600TL +KDV
1000 2320TL +KDV
Spiralli A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda

14 x 20 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli , Tel Spiralli
Kapak 350 gr A.bristol + selefon

Spiralli A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 1080TL +KDV
250 1430TL +KDV
500 1560TL +KDV
1000 3180TL +KDV
Spiralli A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda

20 cm x 28 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli , Tel Spiralli
Kapak 350 gr A.bristol + selefon

Spiralli A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 1320TL +KDV
250 1950TL +KDV
500 3100TL +KDV
1000 5270TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz spiralli için 6-7 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Spiralli Bloknot Baskı

Genel olarak spiralli bloknotlar yaygın olarak birçok kişi tarafından farklı alanlarda kullanılan çok işlevli ürünler olmaktadır.
 

Spiralli Bloknot 

Günümüzde spiralli bloknot, ofis, okul ya da işyerlerinde her zaman için kullanım sıklığı görülen olmazsa olmaz ürünlerdir. Pek çok alanda not alabilmek adına spiralli bloknot tasarımları hayat kurtarıcı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda bu bloknotlar 100 adetten başlayarak 1000 adet yaprak sayılarına kadar da çeşitli adetlerde tercih edilebilir. Spiralli bloknotlar masalarda hatırlamak isteyeceğiniz notları almak gerektiğinde, toplantı sırasında ya da telefon ile konuşurken not yazmanız gerektiği durumlarda spiral telli bloknot işinize yarayacaktır. Genelde miktarlarına göre çok farklılıklar göstermekte olan spiral telli blok notlar hem şirket içinde hem de ofislerde oldukça kullanışlı çözümler üretmektedir. Spiral telli bloknot, hemen her sektörün en bilinen ve tercih edilen temel işyeri masası üstü ihtiyaçlarının arasında yer almaktadır. Spiralli bloknotlar baskı durumu konusunda da renkli ve ya düz spiralli bloknot tasarım örnekleri şeklinde üretimleri yapılmaktadır.

Spiralli Bloknot Defter 
 
Spiralli bloknot şeklinde olan defterler son yıllarda kalıcı bazı çözümler üretmek üzerine de firmaların kullanılmış olduğu defteri sabitleyerek kullanılan çözümdür. Promosyon spiralli telli bloknot üretimlerinde kullanılan bu yöntemlerin sayesinde de firmanızın hem uzun bir süre kullanılabilen bunun yanı sıra hem de organizasyon şemalarında kalıcı çözümler üretmekte olan bir yapı üstünde ismi ve logosu gözükebilecektir. Kalıcı olarak spiral telli bloknot defterler firmanız için çok doğru yatırımları yapıp kalıcı çözümleri bir araya getirmeyi sağlar. 
 

Spiralli Bloknot Tasarımları

Geleneksel olarak çizgisini korumakta olan firmamız spiralli bloknot tasarımı nasıl hazırlanmalı? konusunda en yeni nesil tasarımlarını şirket sloganları ve de şirket logosu gibi çok çeşitli tasarımlarla detaylara yer verebilirsiniz. Bu spiralli bloknot tasarım örnekleri için yapılması gereken konu şirkete ait logoların, bilgilerin, slogan ya da tasarımlarını ilgili formatlarda firmamıza iletilmesi gereklidir. Sonrasında da uzman kadromuz ile sizin firmanıza ait spiralli bloknot tasarımları uyumlu şekilde bloknotlara yerleştirilir. Online mağazalarımızdan verecek olduğunuz siparişlerinizde genel olarak spiralli bloknotlar standart ölçüde olur. En az 5 iş gününde adresinize hazır bir biçimde teslim edilmektedir. Promosyon spiralli bloknot defter baskısı siparişleri ofis hayatınızı, okul hayatınızı ve iş hayatınızı kolaylaştırdığından çok çabuk tüketilmektedir. Bu sebeple tespit edilen spiralli bloknot basım fiyatları çok uzun zaman içerisindeki ihtiyaçlarınız için bir karşılık olur.
 

Spiralli Bloknot Tasarım Örnekleri

Spiralli bloknot defter üretim şemalarında, ilk olarak avantajlı seçim yapabilmek adına tercihi, doğru opsiyonlar ile bir araya da getirmeniz gerekmektedir. Örnek vermek gerekir ise özel bir okul için spiralli bloknot bastırmak adına tasarım istenir ise bu noktada spiral telli bloknot yaptırmanız siz ve öğrencilerin sürekli olarak yanlarında taşıyacağı garantisini de oluşturduğu için çözümler yaratabilecektir. Bu nedenle bu doğrultuda kaliteli spiralli bloknot baskı için tasarımlar yaptırmak gereklidir. 
 

Spiralli Bloknotlarda Baskı Öncesi Bilinmesi Gerekenler

İlk olarak firmamızdan spiralli bloknot basım adına genel manada bıçak iznini talep edilmelidir. Promosyon bloknotların yazılması gerekli olan logo, adres bilgileri, slogan, telefon ya da amblem gibi pek çok istekleriniz olabilir. Bu bağlamda firmanız için tam olarak özel tasarlatılan dosya ile beraber düzgün bir biçimde spiralli bloknotlar tasarımı düzenlenmesine dikkat edilmelidir. Spiralli bloknot kağıt ürünleri adetleri genel olarak ürünlerinin maliyetini etkilemektedir. Aynı zamanda spiralli bloknot baskı? tasarım işleminin de son halini kontrol etmek gerekli olmaktadır.
 

Spiralli Bloknotların Basımındaki İşçilikler Nelerdir?

Müşteriler için yapılmakta olan spiralli bloknot tasarımı nasıl hazırlanmalı? konusu sonrasında profesyonel kalite ile birlikte görüntüyü artırmak amacıyla ekstra olarak da detaylı işçilikler kullanılabilir. Bunlar ekstra olarak yapılmakta olan işçilikler olup genel anlamda spiral telli bloknot basımı fiyatlarını belirlemektedir. Spiral telli bloknotların genel olarak malzemesinin plastik yerine telden olması talep edilmektedir. Ayrıca spiralli bloknot tasarımlarında da müşterilerin tercihine bağlı şekilde arzu edilir ise logo gibi kabarma işlemleri yapılmaktadır. Böylece bu üretim kapsamında kaliteli spiralli bloknot baskı da yapılmış olmaktadır. 

Spiralli Bloknot Tasarım Ebatları Nelerdir?

Spiral telli bloknot defterler üzerinde matbaalarda kullanılan baskı teknikleri aslında gündelik bir defter ölçülerine çok yakın olmaktadır. Genel olarak A5 ve ya A6 üzerine tercih edilen bu spiralli bloknot baskı ve spiralli bloknot baskı fiyatları? ebatlara göre de değişmektedir. Spiralli bloknot baskılarda kendi çıkarınıza uygun yatırımı belirleyip kurumsallaşma adına da bugün güçlü hamle yapmanız mümkündür. Spiralli bloknot diğer alternatiflerine göre her zaman için daha maliyetli olsa dahi kurumsallaşma amacı ile çabalayan organizasyon ve ya firmalar için kalıcı çözümleri de barındırmaktadır. Firmanızın bu bağlamda sağlayacağı promosyon spiral telli bloknotlar doğru dağıtım yerleriyle birlikte kalıcı bir reklam çözümleri yaratabilir. Bu şekilde bloknotların ajanda olan şeklinde versiyonlarına da ulaşmak mümkündür. Spiralli bloknot defterlerde en sık kullanılmakta olan ölçü ise A5 boyutunda spiralli bloknot defter baskısı olmaktadır.

Spiralli Bloknotların Kullanım Alanları Nelerdir?

Ofislerde genel olarak telefonda konuşurken acil notlar alınması gibi bazı durumlar gerektiğinde hemen elinizin yanında olup ihtiyacınızı ve ya acil notunu giderebilecek olan bir ürün spiralli bloknotlar olmaktadır. Kendinize not bırakmak istediğiniz zaman spiralli bloknot basım sonucunda elde edilen ürünler çok pratik çözüm önerileri sunmaktadır.

Daha birçok kullanım alanı olan spiralli bloknotların hepsi bir arada tutulmaktadır. Bu bağlamda spiral telli bloknot tasarım örnekleri genel olarak okullarda öğrenciler tarafından yaygın olarak talep görmektedir. Spiral telli bloknot tasarım amacıyla ilgili firmanızın marka logosunu ya da marka ismini bastırarak çevrenizdekilere de promosyon spiral telli bloknot baskı olarak kullanabileceğiniz ideal seçenekli reklam aracı olmaktadır.

Ayrıca spiral bloknot yeni yıl, bayramlar, doğum günleri ya da açılış yıldönümü gibi pek çok sayıda özel günlerde baskı yaptırarak ürünü promosyon spiral telli bloknot şeklinde dağıtabilirsiniz. Ofis masalarında da devamlı göz önünde olacağı için çok etkili bir reklam şekli olacaktır. Ayrıca okullara giden öğrenciler için renkli spiral bloknot baskı da yaygın olarak tercih edilmektedir. Bütün spiral bloknot baskı ürünü kullanılacağı hizmet şekillerine göre farklılıklar göstererek üretilmektedir. Ürünlerin kullanım alanlarına bağlı olarak spiralli bloknot basım fiyatları da çok fazla değişiklikler gösterir. Bu spiralli ürünler genel olarak basımların adedine göre de çok farklı fiyatlandırılmaktadır. Bu bağlamda spiralli bloknot tasarımları bu ürününü satın alacak bulunan kişiler öncesinde de mutlaka kullanım alanlarına dikkat etmelidir.

Spiralli Bloknot Çeşitleri

Spiral telli bloknot kağıt ürünlerinin çeşitleri günümüzde birçok şekilde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüzde çeşitli modellerde spiralli bloknot bastırmak son derece ilgi duyulan konu olarak göz önünde yer almaktadır. Tüm bu spiral telli bloknot çeşitleri ürünlerin bloknot baskı fiyatlarında da çok önemli sayılan bir şekilde etken olur.

Spiralli Bloknot Baskısı Nasıl Hazırlanır?

Firmanın reklamı amacı ile hediye olarak promosyon spiralli bloknot baskı ürün yaptırmaya karar verdiği zaman bazı hususlara dikkat etmesi her zaman için daha fazla etkili olan bir spiralli bloknot basılmasını olanak sağlar. Bu hususlar şu şekildedir;

Spiral bloknot baskının üzerine yazılması istenilen slogan, marka, logo, adres, iş yeri telefonu ya da cep telefonu gibi birçok sayıda çeşitli bilgilerinizi de pdf, ai ve de corel formatlarında tasarımı hazır olacak bir şekilde göndermek gerekli olur. Spiral telli bloknot ürünler oldukça hızlı bir şekilde tükenen bir kağıt ürünü olmaktadır. Bu nedenle de her zaman ihtiyaç duyulan bloknot tasarımları adedini öncesinden çok iyi belirlemelisiniz. Hediye promosyon spiral telli bloknot tasarımları olarak ofislerin masasında sizlere güzel bir reklam alanı ayrılmış olur. Bu spiralli bloknot tasarımları oldukça hızlı bir şekilde ve kaybetmemek amacı ile miktarları çok az olmamalı spiralli bloknot baskı fiyatları buna göre belirlenmelidir.

Spiralli bloknotların üstüne yazılacak olan bilgileri de çok dikkatli bir şekilde kontrol edip sonrasında emin olmak gereklidir. Spiralli bloknot tasarımları oldukça çabuk tükenen genel itibari ile çok küçük boyutlara sahip bloknot ürünler olduğu sebebi ile ürünlerin satın alımında çok yeterli miktarda sayılar önceden belirlenmesi gereklidir.

Spiralli Bloknot Baskı Aşamaları Nasıldır?

Günümüz koşullarında spiralli bloknot baskı? aşamaları bloknot baskısı konusu son dönemlerde çok fazla sayıda kişi tarafından da merak edilmektedir. Spiral telli bloknot kağıt ürünlerinin üzerine de yapılacak olan marka, slogan, logo ya da bilgilerin de dikkat çekici ve de düzgün bir tasarımla beraber baskı yapılması da gereklidir. Eğer renkli spiral telli bloknot baskı işlemleri yapılıyor ise renkler üzerinde solma ve de bozulma olmamasına çok özen gösterilmelidir. Ayrıca hafızada kalacak bir biçimde bir tasarım ile birlikte bir baskı gerçekleştirilmelidir. Bu sebep ile de profesyonel olarak çalışan bizlere firmanız adına spiral telli bloknot kağıt promosyon üründe yaptırabilirsiniz. Bu bağlamda da spiral telli bloknot basım aşamaları bloknot baskısı ve de dolum işlemi öğrenilmiş olur.
 
Spiralli Bloknot Baskı Nasıl Siparişi Verme İşlemi?

Günümüzde spiral telli bloknot kağıt basım ürünleri sipariş verilmesinde sayfamızda olmayan diğer bazı özelliklerde bulunmakta olan bloknot baskıları içinde bazı siparişler verilebilir. Ayrıca firmamız alanında tam olarak uzman kadrosu ile beraber en iyi şekilde spiral telli blok not basım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ürettiğimiz bloknot baskı ürününü müşteri memnuniyeti kapsamında  çok sayıda kişi tarafından talep görmektedir. Spiral telli bloknot kağıt ürünü sipariş verilirken aşağıdaki gibi yer alan aşamalar uygulanmaktadır;

-İlk olarak bloknot ürünün istenilen ya da kullanılacak ebat bilgileri gereklidir,
-Spiral bloknotların kaç adet olacağı bu bağlamda bilinmesi gerekli konu olmaktadır.
-Spiral bloknotların iç sayfalarının kaç adet olacağına karar verilmelidir,
-Spiral bloknotların yapımları adına kullanılacak olan hamurların gramaj miktarları da belirlenmelidir,
-Buna ek olarak spiral telli bloknot yapımları için kullanılacak dış kap toplam gramaj ya da kağıt cinslerine karar verilmelidir,
-Spiralli bloknotların kabartmasının olup olmayacağı da tespit edilmeli,
-Sipariş verilecek olan spiral bloknotların varak baskı olup olmadığı karar verilmeli şeklinde de yer almaktadır. Bütün bu sipariş seçeneklerinin kapsamında spiral telli bloknot basım fiyatı da detaylı olarak belirlenmektedir. Ardından da ürün alıcı müşterilerin seçeneğine sunulmaktadır.

Spiralli Bloknot Baskı Fiyatları Nasıl Belirlenir? 
 
Spiralli bloknot ürünler sayfamızda yer alan basım fiyatlarına bakıldığı zaman her biri birbirinden çok farklı olduğu da gözlenmektedir. Bu bağlamda spiralli bloknot baskı fiyatları genelde rengine, büyüklüğüne, boyutuna, baskısına, kabartmasına ya da içeriğinde yer almakta olan özelliklerine göre değişmektedir. Buna ek olarak hediye olan promosyon spiral telli bloknot tasarımları slogan, logo ve ya adres gibi çeşitli bilgiler yer alacağında fiyatları da çok değişiklikler göstermektedir. Bu sebeple çok fazla çeşitte kullanım alanına sahip spiral telli bloknot baskı ürünlerini alırken bloknot basım fiyatları da çok önemsenmelidir.

Ardından da buna uygun olarak satın alım hizmetleri tercihi yapılmalıdır. Ayrıca spiralli bloknot baskı ve spiralli bloknot baskı fiyatları? üründen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Spiral telli bloknot tasarımları genel manada toplu alımlarda bazı indirim ve ya bazı spiral telli bloknot kampanya uygulamalarını da kapsamaktadır. Tüm bu özellikler göz önüne alınarak üretimlerin satışları da yapılmaktadır. 

 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp