Sıvamalı Kartvizit

2021 Yılı Güncel Fiyatları Sıvamalı Kartvizit

700 Gr. Sıvamalı Kartvizit - Çift Taraf Baskılı 8,3 x 5,1 cm - Kabartmalı - Kısmi Lak - Oval Kenarlı Kesim
700 Gr. Sıvamalı Kartvizit - Çift Taraf Baskılı 8,3 x 5,1 cm - Kabartmalı - Kısmi Lak - Oval Kenarlı Kesim
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 160TL +KDV
2000 270TL +KDV
3000 400TL +KDV
5000 560TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-10 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Sıvama Kartvizit Baskı

Genel olarak pek çok sayıda kişi ve firma yetkilileri sıvama kartvizit ürünlerini çok yaygın olarak tercih edilmektedir. Bunun nedeni hiç kuşkusuz ki birçok kişinin sıvama kartvizit baskı modellerinde QR kod sistemlerini de çok kolay bir şekilde kullanma durumu olmaktadır. 
 

Sıvama Kartvizit Baskı Nedir?

Günümüzde son derece gelişmiş olan teknoloji ile beraber matbaa ve de grafik iş alanlarında büyük bir ölçüde farklılık yaratır. Aynı zamanda sıvama kartvizit ürünleri sektörde yer alan değişimler ve de pazarlama metotlarında da değişiklik göstermeye başlamıştır.

Geçmiş zamanlarda standart olarak sıvamalı kartvizit baskısı ürünlerinin pazarlaması kafi olsa dahi günümüzde artık değişik seçenekler yani alternatiflere de yönelmek gerekmektedir. Ancak kartvizitlerin çok değişik tasarımları için birden çok sayıda seçenekler bulmaktadır. Bu matbaa sektöründe de rakiplerinizi geçmek için farklı tasarımlar ile rakiplerinizin önlerine geçebilirsiniz. Genel olarak bu ürünler oval kesim sıvamalı kartvizit, çift yön sıvamalı kartvizit ve de tek yön sıvamalı kartvizit şeklinde çeşitli seçeneklere ayrılmaktadır.

Matbaa üretim zamanında anlayışının geçerli olduğu senelerde müşterin ilgisi değil, üreticilerin başarılı olmaları önemli olan bir sektörüdür. Bu bağlamda nasıl üretim yapığınız çok önemli olur. Çünkü sıvamalı kartvizit tasarımları satışınız da bu doğrultuda olur. Sıvama kartvizit bu sektörde yeni teknolojiler yaratmış ve de yeni tasarımlar ile beraber kartvizit başarıyı elde etmiştir. Ancak standart olan kartvizitler ile karşılaştırıldığı zaman farklılığı görebilirsiniz.

Daha dayanıklı, daha dirençli ve de cafcaflı olduğu için de sıvamalı kartvizit ürünleri normal kartvizitlerden daha kalın ve ya hoş bir görüntüsünün olduğunu söylemek doğru olacaktır. Sıvama kartvizit baskısı derken toplamda iki tane standart olan kartviziti birleştirince toplamda elde edilen karta verilen ad olmaktadır. Tam olarak 350 gram ağırlığı bulunan 2 tane kart birleştirilerek 700 gramlık kart elde edilmiş olunur. Genel manada sıvama kartvizit baskı fiyatları aralığı sıvama kartvizit adedine bakılarak da değişim gösterir. 
 

Sıvama Kartvizit Baskı Ürünlerini Farklı Kılan Nedir?

Genel olarak sıvamalı kartvizit ürünleri standart olan kartvizitlere bakıldığı zaman çok kalın, dayanıklı, dirençli ve de ağır olmaktadır. İş adamları ve de firma sahipleri ilk olarak çok beğenip tercih ettikleri bu ürünler tercihlere bağlı olarak da oval kesim sıvamalı kartvizit şeklinde de kesilebilir. Bazı standart kartvizitleri seçmekte olan kişiler bu kesim sıvama kartvizit için daha çok rağbet ederler.

Sıvama Kartvizit Baskı Detayları Nelerdir?

Genel olarak sıvamalı kartvizit örnekleri ürünler genel manada işleri ya da çalıştığınız yerlerde bir kurumu temsil eden materyallerden bir tanesi de kartvizitlerdir. Üzerinde her daim adınız, soyadınız, telefon numaranız ve ya e-posta adresi gibi bazı bilgilerinizin yer verildiği kartvizitler kişiler ile sizlerin iletişim kurmanızı da kolaylaştırdığı içinde kurumsallığınızı da göstermiş olursunuz. Bu kalın sıvamalı kartvizit baskı ürünlerin yaygın olarak tercih edildiği hiç bir zaman unutulmamalı ona göre de değerlendirmeler yapılmalıdır.

Kartvizit tasarım ve ya ölçülerde farklılık gösteren kartvizitlerde seçtiğiniz kağıt özelliklerine bakarak da değişir. Bir diğer kartvizitlerden çok tarz ve de şık olması aynı zamanda da ağır durmasıyla sıvamalı kartvizit tasarımları ile etkili bir sunum gerçekleştirmek istiyorsanız her zaman kurumların öncelikli tercihleri bunlardır. Birde özel kesim olan oval kesim sıvamalı kartvizit kabartma lak ve ya 700 gr. sıvamalı kağıttan üretilen sıvama kartvizit ürünler, kalite ve de çok dayanıklılığı ile beraber kartvizitler içerisinde 1. sırada yer aldırmıştır. İletişim kurmak için arayan müşterilerinde memnuniyeti ve de olumlu olması sizleri de memnun eder. Yapılan seminerlerden ve ya iş görüşmelerine kadar pek çok alanda kullanılan sıvama kartvizit basım için güvenilir bir adres arıyorsanız firma olarak her daim yanınızdayız.
 

Sıvama Kartvizit Baskılarda Teknik Özellikler Nelerdir?

Günümüzde standart kartvizit ölçüsü olan 8.4 cm x 5.2 cm olan bu ölçülerde basılan sıvama kartvizitler sizin de olduğunuz gibi müşterilerinizin de yanında olması ya da kartvizitliğinde kolayca taşınması gereken ürünlerdir.

4 renk olan CMYK baskı teknikleri sayesinde de kartvizitinizde nasıl renkler istiyorsanız seçimlerinde karar sizin olmaktadır. Gönül rahatlığı ile sıvamalı kartvizit örnekleri tasarımlarında istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Kağıt olarak mat kuşe kağıt ve ya kaliteli bir baskı olması için en fazla tercih edilen kağıt çeşitlerinden birisidir.

Genel olarak sıvama kartvizit baskı ölçüleri isteğe göre değişmek ile birlikte 700 grama basılacak olan sıvama kartvizitlerinizin başka kartvizitlere bakarak daha dayanıklı olması ve de kalitesi çok önemlidir. Mat selefon olmasını istediğiniz şıklığı kartvizitlerinize yansıtmamız gerekmektedir. Kabartma lak olan uygulayabileceğiniz sıvama kartvizitlerinizde logonuzu daha da şık gösterecektir. Kurumsallığınıza etkili bir şekilde sıvamalı kartvizit tasarımları üzerinde yapabilirsiniz. Bu ürünler genel olarak çift yön sıvamalı kartvizit ve de tek yön sıvamalı kartvizit şeklinde ayrılmaktadır.
 

Sıvama Kartvizitler için Tasarım İpuçları

Yaygın olarak tercih edilen kartvizitleri özellikle seçerken başarılı olan yani profesyonel tasarımcılar ile çalışmanız sizler için çok doğru bir karar olur. Böylece de kartvizit üreten ve de basan çoğu sitelerin de şablonları ve ya modelleri bulunmaktadır. Ancak yapılması gereken akılda uzun süre kalıcı olan pek çok tasarımlar ve kuralları vardır. Bu tasarımları yapılırken özelikle sade ve de basit tutmanız aynı anda temiz olması gerekli olur. Standart olan yazı boyutları ve ya tipini seçmek kişiye göre değişir. Sıvama kartvizitlerinizde en fazla karmaşıklık olan yazı karakteri tercih etmekten kaçınmalısınız. Ancak yapılması gereken öncelikle okunabilir olan bir yazı tipi boyutu kullanmanızdır. Buna göre de sıvamalı kartvizit fiyatları değişmektedir.

Kartvizitlerdeki QR kodları da günümüz koşullarında akıllı telefonlar ile beraber taranabilen ve de web sitesinin URL'sine de bağlı olan ve ya izleyenlerin pek çok sayıda faydalı bilgiler alabilmesi için bir QR kodu ekleyebilirsiniz. Fotoğraf seçeneği genel olarak öncelikle istenilmekte olan özgeçmişiniz ve ya fotoğrafınız istenildiğinde de sadece fotoğrafınızın kartvizitinize olması doğru olmayabilir. Bunların kararını vermek size kalmıştır. Sadece bir fotoğrafın olması demek genel olarak müşterilerin sizi çok kolay hatırlamalarına yardımcı olacaktır. Özellikle çift yön sıvamalı kartvizit ürünlerinde fotoğraf kullanmak size çok faydalı olur.

Sıvama Kartvizit Baskı Aşamaları Nelerdir?
 
İlk adım olan düzen ve tipografi öncelikle çok önemlidir. Tipografi, sıvamalı kartvizit baskısı dikkatli bir şekilde düşünmeyi hak eden yanıdır. Tipografide yer alan basit bir değişiklik de çarpıcı bir etki yaratabilir.
Ardından 2. adım olan logolar ve de grafikler gelir. Bu aşama bir sıvama kartvizitin okunmasının kolay olması gerektiğini da unutmamak gereklidir. Böylece eklediğiniz hemen hemen hiçbir resim metni zorlamamalıdır. Ayrıca bir görüntüyü arka plan şeklinde kullanıyorsanız, yazı tipi için de yüksek kontrastlı olan bir renk kullanmak gerekir. Bu durum sıvamalı kartvizit fiyatları üzerinde de değişim gösterir.
Son adım olarak yazdırma ve ya paylaşma adımları yer almaktadır. Evde baskı işlemi tek seferlik baskı işlemleri adına bir seçenek olur. Ancak beklediğinizden daha da zor olabilir. Profesyonel olan bir baskı servisi ile çalışmanın avantajı da daha çeşitli kağıt çeşitleri, boyutları, yönelimleri ve de diğer özelleştirmeleri sunabilmeleridir.

Sıvama Kartvizit Baskı Siparişleri Oluşturma İpuçları

Sıvama kartvizitinizin özellikle gerekli olan bilgilerin ilk başta olması gereken firmanın adı ve ya logosu, kişini adı ve soyadı, iş yerine verilen unvanlar, ofis  telefonu ve de cep telefonu, iş yerinin açık adresleri, e- posta, web sitesi adresleri ve ya sosyal medya hesaplarının adları ve adresleri de bulunması gerekmektedir. Ancak bu bilgiler çift yön sıvamalı kartvizit ürününüzü alan müşterilerin size ve ya iş yerlerinize çok rahat bir şekilde ulaşmasını da sağlar.

Bütün bu detayları birer birer kartvizit yazılmasını istemiyorsanız yapmanız gereken oluşturduğunuz bir QR kod ile müşterilerin size ulaşması için yardımcı olur. Hemen de iletişim bilgilerinizi kişilerin cep telefonuna da kaydettirebilirsiniz. Bu bağlamda QR kod derken aynı anda sizlerin modern, kurumsal ve de teknolojiyi kullanan bir firma olduğunuzu da sıvama kart basım göstermektedir. Böylece kartvizitinizde yer verilen bilgilerin öncelikle  rahat rahat okunabilmesinden dolayı yazı karakterinin boyutunun genel manada 10 puntodan altına inmemesi gerekmektedir. Kişilerin size ulaşabilmeleri için özellikle iletişim bilgilerinizin dışında kartvizitte çok yazı kullanmayınız. Fazla yazının olması yerine sade olan kalın kartvizit baskı tasarımı daha da fazla akılda kalmaktadır.

Kurumsal ve ya bilinen renklerin dışına çıkmamaya dikkat edin. Bu logonuzun uyumlu olabilmesi için de renklerin dışında yani tek font ile yazılan sıvamalı kartvizitler devamlı olarak daha şık görünür.
Kaliteli olan kartvizit bir baskıya girdiği zaman logosu ve birde telefon, adresler gibi olması gereken görsellerde yüksek çözünürlüklü imajlar kullanılması gereklidir. Böylece kurumsal kimlikte de en fazla kullanılan matbaa ürünleri olan kartvizitlerinizi firmamız olarak verdiğimiz avantajlar ile birlikte kolaylıkla tek yön sıvamalı kartvizit ya da çift yönlü sıvamalı kartvizit bastırabilirsiniz. 
 
Sıvama Kartvizit Baskı Fiyatları 
 
Sayfamızda yer alan genel olarak sıvamalı kartvizit baskı fiyatları modelden modele göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünler bakıldığı zaman her biri birbirinden çeşitli olduğu gözlenmektedir. Bu bağlamda da sıvama kartvizit baskı fiyatları genel manada rengine, ürünlerin büyüklüğüne, boyutuna ve de içeriğinde yer alan tasarımlara göre değişir. Buna ek olarak slogan, logo ve ya adres gibi yer alacağı bilgilere göre bazı değişiklikler göstermektedir. Bu nedenle sıvamalı kalın kartvizit baskı tasarımları çok fazla kullanım alanına sahiptir. Buna uygun olarak satın alım hizmetleri tercihleri yapılmalıdır. tasarımları genelde toplu alımlarda da bazı indirim ya da kampanya uygulamalarını kapsamakta olan ürünler olarak yer almaktadır.

Sıvama Kartvizit Baskı Nasıl Siparişi Verilir?

Yaygın olarak talep görmekte olan sıvama kartvizit tasarım örnekleri son dönemlerde pek çok sayıda firma ve iş adamı tarafından tercih edilmekte olan kartvizit modelleri arasındadır. Günümüzde sıvama kartvizit baskı ölçüleri sipariş verilmesi esnasında mutlaka sayfamızda belirtilmelidir. Ayrıca diğer özellikler arasında da yer alan sıvama kart basım içinde kişiler siparişler verilebilir. Genel olarak firmamız alanında uzman olan üstün yetenekli kadrosu ile iyi şekilde sıvamalı kartvizit basım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bu alanda ürettiğimiz kartvizit baskı ürünleri de müşteri memnuniyeti kapsamında birçok sayıda kişi tarafından yüksek talep görmektedir. Sıvama kartvizit ürün tasarımları genel olarak siparişler verilir iken aşağıda yer almakta olan aşamalar uygulanmaktadır. Bu aşağıdaki aşamalar da şu şekildedir.

Bunlar;
İlk olarak sıvamalı kartvizit tasarım ürünün istenilen ve de kullanılacak olan gerekli ebat bilgisi gerekli olmaktadır,
Sıvamalı kartvizit tasarımları kaç adet olacağı da bu bağlamda bilinmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Adet üzerinden sıvama kart baskı fiyatları da belirlenmektedir.

Sıvamalı kartvizit tasarımlarının yapımları amacı ile de kullanılacak olan hammaddenin gramaj miktarları belirlenmelidir. Ayrıca kartvizit tasarımların yapımı için de kullanılacak yazı tasarımlarının toplam gramaj cinsine de karar verilmelidir.
Sipariş verilecek olan sıvama kart baskı fiyatları genelde kabartma olup olmayacağı da tespit edilip belirlenmelidir.

Sipariş verilecek olan kartvizit tasarımların kalın sıvamalı kartvizit baskı olup olmadığı da karar verilmelidir. Buna ek olarak sipariş verilecek olan bu ürünlerin parlaklık çeşitlerine de onaylar verilmeli şeklinde yer almaktadır. Tüm bu sipariş seçeneklerinin de kapsamında sıvamalı kartvizit baskı fiyatları detaylı olarak belirlenmeli ve bu sayede alıcı müşterilerin seçeneklerine sunulmaktadır.

Firmanızın Kimlik Kartı Sıvamalı Kartvizitler

Ekonomi dünyasında iş tanıtımında kullanılan en pratik ürün kartvizitlerdir. Boyutu küçük olduğu için taşınması kolay olan bu baskılar, farklı özelliklere sahiptir. En sağlam tasarım sıvamalı kartvizit seçeneğidir. Kartvizitler firmanın;

1- Gsm, mail, internet, sabit ve faks iletişim bilgilerini,

2- Meslek bilgilerini,

3- İsteğe bağlı QR kod bilgilerini,

4- Adres ve logo bilgilerini içermektedir.

Ekonominin Bir Parçası

İmzalı bir kartvizit, ekonomide ve ticarette referans anlamına gelmektedir. Kartvizitler genellikle 320 gr kuşe kağıt malzemeye basılmaktadır. 5,2x8,2 cm boyutta basılan kartvizit ürün seçenekleri, özellik bakımından sınıflara ayrılmaktadır.

Firmanın kimlik kartı niteliğindeki kartvizitler, profesyonel baskı kalitesine ihtiyacı vardır. Firmanızı temsil ettiği için en iyi baskı seçeneği tercih edilmelidir.

Kartvizit Basımında Dikkat Edilecek Hususlar

 

Baskı İşleminin Püf Noktaları

Sektörünüzde sizi en iyi şekilde temsil edecek kartvizitin en önemli konusu boyutudur. Cüzdana sığmayan baskılar pratik bir şekilde kullanılmamaktadır. Sıvamalı kart fiyatları, bu kategoride değerlendirilmektedir. Baskı işleminde;

1- İlk dikkat edilecek husus kartın cüzdana rahatlıkla sığmasıdır.

2- Firmanızın kendine özgü renk ve logosunu basarken gerçeğe uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

3- Yazı stili, logo ve renkler uyumlu olmalıdır. Görsel açıdan etkileyicilik, bu kategoride önemlidir.

4- Firma bilgileri eksiksiz girilmelidir. Baskı işleminden önce tekrar kontrol edilmelidir.

 

Baskı işlemlerinde, en iyi baskı seçenekleri ve kaliteli kağıt baskı işlemleri, profesyonel yöntemlerle takip edilmelidir.

 

Kartvizit Çeşitleri

Bu kategoride basılan kartvizit çeşitleri, kağıt ağırlığı ve baskı özelliğine göre farklı özelliklere sahiptir. Bu kategoride;

1- Mat selefonlu, tek ve çift yönlü 350 gr. kuşe kağıt,

2- Parlak selefonlu çift yönlü 320 gr. kuşe kağıt, tek yönlü 250 gr amerikan bristol.

3- Kabartmalı laklı çift yönlü 350 gr. özel kesimli mat kuşe, mat selefon.

4- Sıvamalı laklı kabartmalı 700 gr özel kesimli mat kuşe, mat selefon.

5- Mat selefonlu kartvizit 350 gr acele.

 

Bu kategoride kullanılan diğer kağıt çeşitleri şu şekildedir:

1- Tuale kağıt,

2- Amerikan bristol,

3- Japon bristol,

4- Avrupa mat kuşe.

 

Sıvamalı Kartvizit

Bu kategorinin en dayanıklı ürün seçeneklerinden biri olan sıvamalı tasarımlar, kendine özgü üretim özelliğine sahiptir. Şık estetik ve daha ağır duran sıvamalı kart baskısı, 350 gr mat özelliğine sahip kuşe kağıtların birbirine sıvanmasıyla üretilmektedir. Neme karşı dayanıklılık kazandıran bu sıvama işlemi, uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunmaktadır.

Bu kartın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

1- Pratik kullanım özelliğine sahiptir ve cebe kolaylıkla sığar. Cüzdanın boyutlarına uygun şekilde üretilmektedir.

2- Dört renk CMYK tekniği sayesinde istediğiniz renkler uygulanabilir.

3- 350 gr mat kuşe kağıda basılmaktadır.

 

 
Sıvamalı Kart Baskı

Dayanıklılık ve kalite bakımından diğer ürün seçeneklerinden çok daha farklı olan bu tasarım, diğer kartvizitler gibi belli başlı aşamalardan geçmektedir. Sıvamalı kartvizit baskısı fiyatları, kartın özelliğine göre değişmektedir. İlk önemli aşama basılacak bilgilerin bilgisayar ortamında grafik çalışmasının yapılmasıdır. Bu aşamada müşteri ile birebir irtibata geçilmektedir. Müşteri beğenene kadar grafik çalışması devam etmektedir. Müşteri onayından sonra tasarım baskıya gitmektedir. Baskı işlemlerinde kullanılan yazı fontu en az 8’dir. Kartvizitlerde kullanılan yazı stilinin çok küçük olması, kullanım problemi meydana getirmektedir. Logo, firma iletişim bilgileri, adres bilgileri ve QR kod bilgileri düzenli bir şekilde tasarlanmaktadır. Firma logosu veya meslek bilgileri, her zaman için üst kısımda yer almaktadır. Kartviziti inceleyen kişi ilk önce üstteki bilgileri incelemektedir. İletişim ve adres bilgileri ise altta yer almaktadır. 

 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp