Şeffaf Kartvizitler


2021 Yılı Güncel Fiyatları Şeffaf Kartvizitler

Şeffaf Kartvizit TEK RENK 500 micron PVC - Kenarları Oval
Şeffaf Kartvizit TEK RENK 500 micron PVC - Kenarları Oval
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
500 8,4 x 5,2 cm 300₺ Sipariş Ver
1000 8,4 x 5,2 cm 500₺ Sipariş Ver
2000 8,4 x 5,2 cm 790₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Şeffaf Kartvizit Baskı Fiyatları

Yarı saydam ve opak bir görünüme sahip olan şeffaf kartvizit, markaların satış stratejilerine yardımcı olmaktadır. Yenilikçi ve yaratıcı bir tarzda tasarlanan şeffaf kartvizit baskı hedef kitleye ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Satış ve pazarlama alanlarında daha başarılı olunmasını sağlayan şeffaf kartvizit baskı birtakım değişimlerden geçmektedir. Yeni trende uygun olan şeffaf kartvizit baskı ile farklılık yakalanmaktadır.

Kişiler ve firmalar kendi kartvizitini tasarlamak istemekte olup bu yüzden şeffaf kartvizit basım fiyatları merak etmektedir. İsteğe göre tasarlanan şeffaf kartvizit basım fiyatları değişiklik göstermektedir. Geleneksel kartvizitlere oranla daha yenilikçi olmakla birlikte şeffaf kartvizit basım fiyatları sanıldığı gibi yüksek değildir. Kısa sürede hazırlanan ve tasarlanan plastik kartvizit basım müşterilerin taleplerini karşılamaktadır.
 

Plastik PVC Kartvizit Baskı

Perakende sektöründe son derece ihtiyaç duyulan plastik kartvizit basım farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Maliyeti uygun olan plastik kartvizit basım kalitesinden dolayı uzun süreli kullanım ömrü sağlamaktadır. Dayanıklılık ve estetiksel özellikleri ile ön plana çıkan plastik pvc kartvizit baskı kurumsal bir kimlik sunmaktadır.

Etkin bir tasarım ile kalıcı hale gelen plastik pvc kartvizit baskı markayı anlatan bir sloganla daha kalıcı olmaktadır. Çeşitli farklı ölçülerde olan plastik pvc kartvizit baskı özellikle iletişim sektöründe tercih edilmektedir. Özel tasarım olan şeffaf kart baskı fiyatları daha yüksek olmakla birlikte daha iyi bir izlenim sunmaktadır.

Şeffaf Kartvizit Baskı Fiyatları

Uzun vadeli kullanım sağlayan şeffaf kart baskı fiyatları yüksek değildir. En iyi başarılı çözüm ortağı olan şeffaf kart baskı fiyatları makul bir ücrettir. Uzun yıllardır baskı tecrübesi sayesinde şeffaf kartvizit çeşitleri oldukça fazladır. Numuler görüldükten sonra şeffaf kartvizit çeşitleri arasından karar vermek mümkündür. Farklı malzemelerden ve kaliteden yapılan şeffaf kartvizit çeşitleri ilgi çekicidir. 

 

 

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp