Oto Paspas

2021 Yılı Güncel Fiyatları Oto Paspas

90 gr Kraft Tek Renk Baskılı Oto Paspas

35 x 50 cm
Tek Renk Baskılı

90 gr Kraft Tek Renk Baskılı Oto Paspas
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 350TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Logolu Paspaslarla Fark Yaratın

Bir müşteriye şirket logonuzun basılı olduğu bir oto paspası verirken, markanızla pozitif bir bağlantı oluşturan ani bir takdir elde edersiniz. Logo baskılı otomobil paspasını kullanan tüketiciler, ürünü kullandıkları her gün işletmenizi hatırlayacaktır. Promosyon ürünleri, yeni müşteriler bulmanıza ve ulaşılması zor pazarlara girmenize yardımcı olacaktır. Promosyon ürününe iletişim bilgilerinizi eklerseniz, müşterilerin size kolayca ulaşmasını sağlarsınız. Promosyon ürünleri müşteri sadakatini artırır, tekrarlı alımları artırır, marka bilinirliğini artırır ve çok daha fazlasını yapar. Oto paspas basımı tüm bunları uygun maliyetle yapabilirsiniz.

Paspasları Pazarlama Aracı Olarak Kullanın

Strateji ne olursa olsun, promosyon ürünleri her zaman potansiyel müşterilerinizi markanızla güçlü ve pozitif bir ilişki içinde bırakır. Dijital basım merkezi aracılığı ile otomobil paspaslarına marka logonuzu, iletişim bilgilerinizi, ve adresinizi bastırabilirsiniz. Otomobiller, Türk insanı için kişisel ve duygusal bağ kurdukları araçlardır. Bu duygusal bağı güçlendirecek bir hediye verdiğinizde tüketicinin direkt olarak sempatisini kazanırsınız. Oto paspas baskısı uygun maliyetli olduğundan binlercesini bastırabilirsiniz. Yükse hafif olan kağıtlar üzerine yapılan basımlar az yer kaplar.

Kalıcı Müşteriler Oluşturun

Geleneksel reklam kampanyası biçimleri arasında yer alan oto paspas kraft kağıt üzerine yapılan baskıdan oluşur. Dijital reklamlar ve indirim kuponları

potansiyel müşteri ile birlikte uzun vadeli fiziksel unsur bırakmazlar. Öte yandan, promosyon ürünleri markanızın sürekli, kalıcı ve sürekli bir hatırlatmasıdır. Potansiyel müşterileriniz paspasınızı aylarca kullanacaklardır. Bu nedenle, basılı olan paspasınızın dijital reklamlardan çok daha uzun ömürlü pazarlama avantajları vardır.

Kalabalıklardan Sıyrılarak Fark Yaratın

Sizinle benzer işler yapan rakiplerinizden ayrışmak için fark yaratmanız gerekir. Hizmet kalitenizin yanı sıra dağıtacağınız kraft oto paspas baskı ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Tüketici, aracının temizlendikten sonra geç kirlenmesi için yerleştirilen paspaslar nedeniyle markanıza minnet duyacaktır. Çünkü araçların temizlendikten sonra paspas yerleştirilmesi zorunlu değildir. Bu imkan ekstra bir hizmet olarak algılanır. Oto paspas basımı fiyatları son derece uygun olduğu için büyük küçük tüm işletmeler tarafından tercih edilir. Genellikle araç bakım merkezleri tarafından tercih edilen paspaslar hafiftir. Böylelikle kolay taşınır ve işvereni de yormaz.

Müşteriye Teşekkür Şekliniz

Müşteri, sizi tercih ettiği için ödüllendirilmelidir. Bu da araç bakım sektöründe basılı oto paspas ürünleriyle olur. Paspas ürünlerinin yanı sıra marka logonuzun basılı olduğu oto kokusu da hediye edebilirsiniz. Böylelikle müşterileriniz hem yerde hem de gökte markanızı görecektir. Oto paspas baskı fiyatları müşteriye teşekkür hediyesi olarak tercih edilebilecek uygun bir promosyon ürünü olabilir. Promosyon ürünü, hedef pazarınızın sürekli kullanabileceği ve potansiyel olarak arkadaşları ile paylaşabileceği bir şey olmalıdır. Genel bir kural olarak, en düşük üretim maliyeti ile algılanan değeri yüksek olan ürünleri seçmek en iyisidir. Kraft kağıttan oluşan oto paspas ürünü bu beklentiyi karşılamaktadır.

Sadık Müşteriler Elde Edin

Sadık bir müşteriye teşekkür etmek ve işletmenizi tekrar tercih etmesi için kraft kağıttan üretilen paspasları kullanabilirsiniz. Uygun fiyata mal edeceğiniz paspaslar hem müşteriler hem de şirketler için gerçekten karşılığını verir. Kişiselleştirilmiş reklam medyası, işinizi müşterilerinizin aklında ön planda tutarken, küçük takdir belirteçleri alıcılara neşe getirir. Çevrim içi dijital baskı merkezinde kullanışlı basılı paspas hizmeti ile uzun süredir markanızı tercih eden müşteriler için özel baskılar oluşturabilirsiniz. Çeşitli tasarım seçenekleriyle kişiselleştirilmiş paspasları hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırabilirsiniz.

Şirket logonuz paspas üzerinde yüksek kaliteli baskı ile yer alabilir.

Logonuzu Kolayca Bastırın

Logoları olan yüksek kaliteli, kişiye özel promosyon hediyeler, şirketinizi potansiyel yeni müşterilerin aklında tutmanın yanı sıra mevcut müşterileri de sadık bir şekilde tutmak için mükemmel bir yoldur. Çok çeşitli ve geniş ürün yelpazesi, tüm hedef gruplar için promosyon ürünleri bastırabilirsiniz. Tüm ürünleri çevrim içi olarak kişiselleştirilebilir, logonuzu veya reklam sloganınızı promosyon ürünlerinize kolayca yazdırabilirsiniz.

Müşterilerinizi Etkileyin

Etkili bir basılı paspas seçerken, ürünlerin kalitesine dikkat etmeniz önemlidir. Markalı ürünlerin alıcıları genellikle ilk izlenimi doğrudan aldıkları şirkete yansıtır. Yüksek kaliteli bir baskıda logonuzu içeren yüksek kaliteli bir paspas yerleştirerek algıları güçlendirebilirsiniz. Kağıdın hemen yırtılmaması için yüksek gramajda olması önemlidir. Bu sayede müşteriniz, araç bakım merkezine yapacağı bir sonraki ziyarete kadar paspası kullanabilir.

Beklentilerini Belirleyin

Baskı yaptırmadan önce hangi reklam efektini hedeflediğinizi kendinize de sormalısınız. Basılı paspaslar genel olarak, şirketinizin uzun vadeli farkındalığını pekiştirmek ve markanızın tanınma değerini artırmak için tasarlanmalıdır. İnsanların kafasında daha uzun süre kalmak için, gerçek katma değer sunan oto paspasları uzun ömürlüdür. Alıcı aracına yerleştirilen paspası gerçekten değer bulursa ve düzenli olarak kullanırsa, otomatik olarak reklam mesajınız sizi hatırlatılır. 

Oto Paspas Baskısı

Yenilikçi, akılda kalıcı promosyon paspas ürünleri kampanyası ile kalabalıktan sıyrılın. Ürünün alıcısını eğlendirecek unutulmaz veya eğlenceli bir slogan eklemeyi de unutmayın. Bu, markalı ürünün veya markanın başkalarıyla paylaşılma olasılığını da artıracaktır. Müşterinin beklememesi durumunda, promosyon ürünü şaşırtıcı bir bağlamda dağıtılması başka bir stratejidir. Bu nedenle sizinle aynı hizmeti veren diğer markaların tercih ettiğinden daha kaliteli bir promosyon ürününü tercih edebilirsiniz.

En Etkili Promosyon Aracı Olarak Oto Paspası

Günümüzde oto yıkama hizmeti veren firmalar, genellikle otomobili yıkadıkları zaman reklam aracı olarak kağıt oto paspas baskı koymayı tercih ediyor. Daha çok 3-4 yıldır aktif olarak kullanılmaya başlanan bu reklam yöntemi, hem müşterileri temizlenmiş arabaya binerken mutlu ediyor ve paspasların yeniden kirlenmesini önlüyor. Hem de oto yıkamacıların reklamını etkin bir şekilde yapabilmesini sağlıyor. Kağıt oto paspas baskı ile firmanızın ismini ve logosunu üstünde taşıyacak, kurumsal firma olduğunuzu gösterecek ve uzun süre deforme olmayacak bir reklam aracı olarak kullanabilirsiniz.
 

Oto Paspas Basımı Nasıl Yapılır?

Oto paspas basımı İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Ankara, Eskişehir ve Akçay gibi ülkemizin dört bir yanına kolaylıkla ulaştırılmasını sağlıyoruz. Örneğin Balıkesir'de oto paspas baskı yapmak için gerekli olan organize matbaa gelişmemiş olduğu için fiyatlar çok yüksek olacağı için www.brosur.com.tr/ internet sitesine girerek bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Ülkemizde çok sayıda firma, tek renk oto paspas baskı yaptırmayı tercih ederek firma ünvanını ve tanınabilirliğini daha üst seviyeye taşımayı amaçlıyor. Ekonomik oto paspas baskı modellerini tercih ederek kısa sürede pek çok insana firmanızın adını duyurabilirsiniz. Grafik tasarımınız olmadığı için üzülmenize de gerek yok. Oto paspas basımı yaparken kullanmamızı istediğiniz logoyu bize göndererek istediğiniz şekilde kağıt paspas tasarımı yapabilirsiniz. Bu sayede ücretsiz oto paspası baskı hazırlayarak size 2-3 adet demo baskı sunarak onayınızı aldıktan sonra gerçek basım işlemine geçebiliriz. Oto paspasını hangi kağıda bastırmak istediğinizi de belirtmeniz oldukça önemlidir. 

 

Kağıt Paspas Baskı Ne İşe Yarar?

Gelişen dünyaya ayak uydurmak ve farklı reklam araçları kullanarak firmanızın tanınırlığını arttırmak için uygun maliyetli ve dikkat çekecek reklam araçlarını tercih etmeniz gerekir. İstediğiniz tasarımlarda ve istediğiniz kağıda basılmış olan oto paspasları ile verdiğiniz hizmet sonucunda insanların aklında kalacak bir reklam aracı olarak kağıt oto paspas baskı modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle de benzinciler ve oto yıkama hizmeti veren pek çok şirket, müşterilerin tekrar kendilerine gelmesini sağlamak ve etkili bir reklam aracı olarak uygun fiyatlarla oto paspas baskı tercih edebilirsiniz. Ülkemizde giderek yaygınlaşan bu sektör, hem müşterilerin hem de şirketlerin memnun olmasını sağlıyor. Son zamanların en etkili reklam araçları arasında yer alan kraft kağıt oto paspas baskı modelleri, uygun maliyetle pek çok kişiye adınızı duyurma imkanı bulmanıza yardımcı olacak ve müşterilerinizin sadık ve yerleşmiş kişiler olmasında etkili olacaktır.

Kağıt Oto Paspas Modelleri

Oto yıkamacıların tercih ettiği son zamanların en etkili, en uygun fiyatlı en çok tercih edilen oto paspas modelleri, 1 iş günü içinde üretilerek dilediğiniz adrese en kısa süre içinde teslim ediliyor. Kağıt oto paspas fiyatları, oto paspas modellerinin uygulanacağı kağıdın kalitesine göre değişiklik gösterir. Daha dayanıklı olduğu için pek çok şirket, kendini temsil edecek reklam aracı olarak kraft kağıt oto paspas baskı tercih ediyor. Kraft kağıt, diğer kağıt türlerine göre daha kalın ve daha dayanıklı olduğu için daha çok tercih ediliyor. Bir diğer en çok merak edilen konulardan biri de kağıt paspaslarının yatay mı yoksa dikey mi basılacağı konusudur. Kağıt paspas modellerinin %75'i dikey olarak bastırılır. Tek renk oto paspas baskı istenilen her renkte basılabilir. Dilediğiniz baskı ve modelde oto paspası modelleri anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile Türkiye'nin dört bir yanına gönderiliyor. 2 renk paspas modelleri için 2. kalıp masrafı alınır. Bu nedenle tek renk oto paspas modellerine göre daha pahalıdır. Müşterilerinize vereceğiniz oto paspas tasarım isterseniz tamamen size ait olabilir ya da var olan tasarımlardan birini seçme imkanı bulabilirsiniz.

Kağıt Oto Paspas Modelleri

Oto paspas basımı için isterseniz kendi tasarımınızı kendiniz yapabilir isterseniz de hazır tasarım seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Firmaların sıkça tercih ettiği ekonomik oto paspas baskı modelleri, özellikle de oto yıkama firmaları tarafından çok sık tercih ediliyor. Hem müşterilerin aklında kalması hem de uygun maliyetle üretilen paspas modelleri ile daha dazla kişiye ulaşılarak uygun maliyetli bir reklam aracı olarak kullanılması sebebi ile oto paspası baskı üretiliyor. 35 x 50cm 115 gr şeklinde üretilmiş olan paspas modelleri, her araca uygun olarak konulabiliyor. İki renk ve tek renk olarak tasarlanan oto paspas baskı modelleri kağıt, karton ve kraft kağıt çeşitleri kağıdın kalitesine göre maliyeti de değişiyor. 

Kağıt Oto Paspas Hakkında

Otomobil bakım ve yıkama alanında faaliyet gösteren işletmeler, servis kalitesini arttırmak ve müşterilerin aklında kalabilmek için müşterilerine çok sayıda ek fayda sunuyor. Kusursuz bir oto yıkama hizmetinin en önemli tamamlayıcısı olarak oto yıkama şirketleri, kağıt oto paspas baskı modellerini ve oto kokularını müşterilere promosyon olarak veriyor. Bu da ek servislerin en başında yer alıyor. Bu ürünler oldukça uygun fiyatlı olduğu için oto yıkama ve bakım hizmeti alan müşterilerin memnuniyetine önemli katkıda bulunuyor. Oto paspas basımı da bu tarz hizmet veren şirketlerin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer alıyor. Kalın kraft paspas, deri kağıt, kuşe kağıt paspas,  tela bezi ve karton kağıt gibi pek çok farklı malzeme çeşidi kullanılarak üretilen uygun fiyatlarla oto paspas baskı modelleri her ihtiyaca ve her amaca hizmet veren tamamlayıcı bir ürün olarak üretiliyor. Kağıt oto paspas baskı fiyatları ise istediğiniz adete ve kağıdın kalitesine göre değişiklik gösterir.

Kağıt Oto Paspas Özellikleri

Bir promosyon ürünü olarak üretilen oto paspası baskı modelleri müşterilerin üzerinde etkisi yüksek bir reklam aracıdır. Arabası olan müşteriler ya da potansiyel müşteri kategorisinde olan kişiler için hediye edilen uygun fiyatlarla oto paspas baskı modelleri daha çok kişiye ulaşıyor. Genellikle 33x48 cm kağıt oto paspasları için ideal standart ebat olup, araç zeminini tamamen kaplayan ya da daha büyük reklam alanı olarak üretilen 48x68 cm ebadı da sıkça tercih edilmektedir. Oto paspas tasarım modelleri, müşterilerin isteğine göre şekillendirilir.

Kağıt Oto Paspas Siparişi Verilmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kağıt oto paspas siparişinizi vermeden önce, öncelikle baskının yapılacağı malzemenin türünü belirlemeniz gerekir.
Müşteri profilinizin eğilimine ve bütçenize göre seçeceğiniz malzemeler ile kaliteli oto paspasları bastırabilirsiniz. Kaliteli oto paspasları ile müşterilerinizin memnuniyetini en üst seviyeye taşıma imkanı bulabilirsiniz.
Kağıt oto paspası bastırmadan önce farklı bir tasarım ortaya koyarak müşterilerinizin dikkatini çekme imkanı bulabilirsiniz.
Paspaslar ne kadar otomobilin zemininde ayakların konulduğu yerde dursa da paspaslarınızda merak uyandırıcı ve dikkat çekici bir tasarım belirleyerek daha estetik ve zengin bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.
Kağıt oto paspas modellerini bastırmadan önce paspasların boyutunu seçmeyi unutmamanız gerekir.
Kağıt oto paspaslarınızı Türkiye'nin en önemli Brosur.com.tr Matbaa'da ücretsiz kargo ve iade garantisi ile bastırabilir ve en kısa süre içinde oto paspaslarınızın elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 
Kağıt oto paspaslarınızın üzerine basılmasını istediğiniz resim, logo, ünvan gibi detayların yüksek çözünürlüklü olmasına özen göstermeniz gerekir. Bunun için siteye yükleyeceğiniz resmin istenilen formatta olması yeterlidir.
Ekonomik oto paspas baskı modellerinde tercih edeceğiniz kağıt türü de genellikle kahverengi olduğu için seçeceğiniz tasarım daha net ve dikkat çekici görünmesini sağlamak için yazı stillerinin koyu renk ya da beyaz renkte olması tercih edilir. 

En Şık Tasarımlı Kağıt Oto Paspas Modelleri

Ülkemizde son yıllarda giderek yaygınlaşan kağıt oto paspas modelleri, yıkanan otomobillerin temiz kalmasını sağlamak amacı ile otomobil yakım ve yıkama işlemlerinden sonra şirket tarafından arabanın içine yerleştirilen ve firmanın unvanını, logosunu taşıyan bir reklam aracıdır. Bir müşteriye logonuzun ve firma unvanınızın yer aldığı oto paspası baskı hediye ederek markanız ile pozitif bir bağlantı kurma imkanı bulabilirsiniz. Bu sayede logonuzun basılı olduğu oto paspasını kullanan tüketicilerin aklında işletmeniz kalacak ve memnun kalmaları halinde bir daha işletmenize gelmelerinde etkili olacaktır.

Aynı zamanda promosyon ürünleri ve oto paspas modelleri yeni müşteriler bulmanıza, müşterilerinizin memnuniyetinin artmasına ve ulaşılması zor pazarlara daha kolay bir şekilde girmenize yardımcı olur. Aynı zamanda tek renk oto paspas baskı modellerine iletişim bilgilerinizi de ekleyerek insanların size istedikleri zaman kolayca ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz promosyon ürünleri, müşterilerin firmanıza karşı sadakatini arttırır. Müşteri memnuniyetini arttırarak müşterilerin tekrar size gelmesinde etkili olur. Bu nedenle müşterilerin dikkatini çekecek oto paspas tasarım yapmanız gerekir.

Paspasları Pazarlama Aracı Olarak Kullanın

Pek çok promosyon ürününü olduğu gibi oto paspas modellerini de promosyon aracı olarak kullanabilirsiniz. Stratejiniz ne olursa olsun vereceğiniz promosyon ürünleri, müşterilerinizin markanız ile güçlü ve pozitif bir ilişki içinde olmasını sağlar. Dijital basım merkezleri aracılığı ile hazırladığınız tasarımları, otomobil paspaslarına marka logonuzu, firma ve iletişim bilgilerinizi ve adresinizi bastırabilirsiniz. Otomobiller, Türk insanları için duygusal bağ içinde oldukları ve en çok kullandıkları araçlardır. Bu bağı güçlendirecek hediyeler vererek müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilir ve firmanıza sadakatini güçlendirme imkanı bulabilirsiniz. Oto paspas basımı uygun maliyetli olduğu için binlerce basım yaptırabilir ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler, yük olarak hafif olduklarından saklanması da oldukça kolaydır. 

Kalıcı Müşteriler Oluşturun

Ekonomik oto paspas baskı modelleri, sizi rakiplerinizden ayıracak en önemli promosyon ürünleri arasında yer alır. Hizmet kalitenizi müşterilerinizin aklına yerleştirmek için müşterilerin aracı temizlendikten sonra daha geç kirlenmesini sağlamak için yerleştirilen oto paspas basımı ek bir hizmet olarak yerleştirilir. Bu da müşterilerinizin kalıcı olmasına yardımcı olur. Oto paspasları oldukça hafif olduğu için kolay taşınabilir ve müşterilere rahatlıkla verilebilir. Bu nedenle otomobil bakım ve yıkama hizmetleri yapan pek çok merkez, oto paspaslarını müşterilerine hediye etmeyi tercih ediyor.

Müşteriye Teşekkür Aracı Olarak Promosyon Vermek

Müşterilerinize sizi seçtikleri için teşekkür etmek amacı ile vereceğiniz promosyon ürünleri, müşterilerinizin tekrar sizi seçmelerini için kraft kağıttan üretilen paspasları kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlara mal edilen paspaslar, hem müşterilerin hem de şirketlerin beklentisini fazlası ile karşılıyor. Kişiselleştirilmiş reklam medyası, işiniz ve verdiğiniz hediyeler ile müşterilerinizin aklında kalırken küçük taktir belirteçleri ise, müşterilerin memnun kalmasına ve yeniden sizi tercih etmesine yardımcı olur. Çevrim içi baskı merkezlerinde basılan kullanışlı oto paspaslarını uzun süreden beri sizi tercih eden müşterilerinizi memnun etmek amacı ile özel baskılar halinde yaptırarak onlara özel bir hediye de verebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli tasarım seçenekleri ile kişiselleştirilen paspasları hızlı ve kolay bir şekilde tasarlayarak müşterilerinize promosyon ve reklam amacı ile verebilirsiniz.

Logonuzu Kolayca Bastırın

Etkileyici bir paspas hediye etmek ve müşterilerinizi etkilemek için seçeceğiniz kağıt kalitesi oldukça önemlidir. Aynı zamanda paspas tasarımında yer alan logo, işletme ve iletişim bilgilerinizin olması da çok önemlidir. Markalı ürünler, müşterilerin hizmet aldığı firmaya dikkat etmelerine yardımcı olur. Yüksek kaliteli otomobil paspasları tercih ederek müşterilerin aklında iyi bir izlenim bırakabilirsiniz. Müşterilerinize vereceğiniz paspas modelinin kalitesi, aynı zamanda sizin verdiğiniz bir hizmetin ön bilgisi olarak görüldüğü için oldukça önemlidir. Logonuzun ve firma bilgilerinizin yer aldığı ürünlerin kaliteli malzemeden üretilmiş olması müşterilerin gözünde sizi oldukça iyi yerlere çıkarır. Aynı zamanda kağıdın hemen yıpranıp yırtılmaması için kraft kağıt oto paspas baskı yüksek bir gramaja sahip olması da oldukça önemlidir.Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp