Oto Paspas


2021 Yılı Güncel Fiyatları Oto Paspas

90 gr Kraft Tek Renk Baskı Oto Paspası

35 x 50 cm
Tek Renk Baskılı

90 gr Kraft Tek Renk Baskı Oto Paspası
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 35 x 50 cm 350₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Logolu Paspaslarla Fark Yaratın

Bir müşteriye şirket logonuzun basılı olduğu bir oto paspası verirken, markanızla pozitif bir bağlantı oluşturan ani bir takdir elde edersiniz. Logo baskılı otomobil paspasını kullanan tüketiciler, ürünü kullandıkları her gün işletmenizi hatırlayacaktır. Promosyon ürünleri, yeni müşteriler bulmanıza ve ulaşılması zor pazarlara girmenize yardımcı olacaktır. Promosyon ürününe iletişim bilgilerinizi eklerseniz, müşterilerin size kolayca ulaşmasını sağlarsınız. Promosyon ürünleri müşteri sadakatini artırır, tekrarlı alımları artırır, marka bilinirliğini artırır ve çok daha fazlasını yapar. Oto paspas basımı tüm bunları uygun maliyetle yapabilirsiniz.

 

Paspasları Pazarlama Aracı Olarak Kullanın

Strateji ne olursa olsun, promosyon ürünleri her zaman potansiyel müşterilerinizi markanızla güçlü ve pozitif bir ilişki içinde bırakır. Dijital basım merkezi aracılığı ile otomobil paspaslarına marka logonuzu, iletişim bilgilerinizi, ve adresinizi bastırabilirsiniz. Otomobiller, Türk insanı için kişisel ve duygusal bağ kurdukları araçlardır. Bu duygusal bağı güçlendirecek bir hediye verdiğinizde tüketicinin direkt olarak sempatisini kazanırsınız. Oto paspas baskısı uygun maliyetli olduğundan binlercesini bastırabilirsiniz. Yükse hafif olan kağıtlar üzerine yapılan basımlar az yer kaplar.

 

Kalıcı Müşteriler Oluşturun

Geleneksel reklam kampanyası biçimleri arasında yer alan oto paspas kraft kağıt üzerine yapılan baskıdan oluşur. Dijital reklamlar ve indirim kuponları

potansiyel müşteri ile birlikte uzun vadeli fiziksel unsur bırakmazlar. Öte yandan, promosyon ürünleri markanızın sürekli, kalıcı ve sürekli bir hatırlatmasıdır. Potansiyel müşterileriniz paspasınızı aylarca kullanacaklardır. Bu nedenle, basılı olan paspasınızın dijital reklamlardan çok daha uzun ömürlü pazarlama avantajları vardır.

 

Kalabalıklardan Sıyrılarak Fark Yaratın

Sizinle benzer işler yapan rakiplerinizden ayrışmak için fark yaratmanız gerekir. Hizmet kalitenizin yanı sıra dağıtacağınız kraft oto paspas baskı ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Tüketici, aracının temizlendikten sonra geç kirlenmesi için yerleştirilen paspaslar nedeniyle markanıza minnet duyacaktır. Çünkü araçların temizlendikten sonra paspas yerleştirilmesi zorunlu değildir. Bu imkan ekstra bir hizmet olarak algılanır. Oto paspas basımı fiyatları son derece uygun olduğu için büyük küçük tüm işletmeler tarafından tercih edilir. Genellikle araç bakım merkezleri tarafından tercih edilen paspaslar hafiftir. Böylelikle kolay taşınır ve işvereni de yormaz.

 

Müşteriye Teşekkür Şekliniz

Müşteri, sizi tercih ettiği için ödüllendirilmelidir. Bu da araç bakım sektöründe basılı oto paspas ürünleriyle olur. Paspas ürünlerinin yanı sıra marka logonuzun basılı olduğu oto kokusu da hediye edebilirsiniz. Böylelikle müşterileriniz hem yerde hem de gökte markanızı görecektir. Oto paspas baskı fiyatları müşteriye teşekkür hediyesi olarak tercih edilebilecek uygun bir promosyon ürünü olabilir. Promosyon ürünü, hedef pazarınızın sürekli kullanabileceği ve potansiyel olarak arkadaşları ile paylaşabileceği bir şey olmalıdır. Genel bir kural olarak, en düşük üretim maliyeti ile algılanan değeri yüksek olan ürünleri seçmek en iyisidir. Kraft kağıttan oluşan oto paspas ürünü bu beklentiyi karşılamaktadır.

 

Sadık Müşteriler Elde Edin

Sadık bir müşteriye teşekkür etmek ve işletmenizi tekrar tercih etmesi için kraft kağıttan üretilen paspasları kullanabilirsiniz.  Uygun fiyata mal edeceğiniz paspaslar hem müşteriler hem de şirketler için gerçekten karşılığını verir. Kişiselleştirilmiş reklam medyası, işinizi müşterilerinizin aklında ön planda tutarken, küçük takdir belirteçleri alıcılara neşe getirir. Çevrim içi dijital baskı merkezinde kullanışlı basılı paspas hizmeti ile uzun süredir markanızı tercih eden müşteriler için özel baskılar oluşturabilirsiniz. Çeşitli tasarım seçenekleriyle kişiselleştirilmiş paspasları hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırabilirsiniz.

Şirket logonuz paspas üzerinde yüksek kaliteli baskı ile yer alabilir.

 

Logonuzu Kolayca Bastırın

Logoları olan yüksek kaliteli, kişiye özel promosyon hediyeler, şirketinizi potansiyel yeni müşterilerin aklında tutmanın yanı sıra mevcut müşterileri de sadık bir şekilde tutmak için mükemmel bir yoldur. Çok çeşitli ve geniş ürün yelpazesi, tüm hedef gruplar için promosyon ürünleri bastırabilirsiniz. Tüm ürünleri çevrim içi olarak kişiselleştirilebilir, logonuzu veya reklam sloganınızı promosyon ürünlerinize kolayca yazdırabilirsiniz.

 

Müşterilerinizi Etkileyin

Etkili bir basılı paspas seçerken, ürünlerin kalitesine dikkat etmeniz önemlidir. Markalı ürünlerin alıcıları genellikle ilk izlenimi doğrudan aldıkları şirkete yansıtır. Yüksek kaliteli bir baskıda logonuzu içeren yüksek kaliteli bir paspas yerleştirerek algıları güçlendirebilirsiniz. Kağıdın hemen yırtılmaması için yüksek gramajda olması önemlidir. Bu sayede müşteriniz, araç bakım merkezine yapacağı bir sonraki ziyarete kadar paspası kullanabilir.

 

Beklentilerini Belirleyin

Baskı yaptırmadan önce hangi reklam efektini hedeflediğinizi kendinize de sormalısınız. Basılı paspaslar genel olarak, şirketinizin uzun vadeli farkındalığını pekiştirmek ve markanızın tanınma değerini artırmak için tasarlanmalıdır. İnsanların kafasında daha uzun süre kalmak için, gerçek katma değer sunan oto paspasları uzun ömürlüdür. Alıcı aracına yerleştirilen paspası gerçekten değer bulursa ve düzenli olarak kullanırsa, otomatik olarak reklam mesajınız sizi hatırlatılır. 

 
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp