Oto Kokusu


2021 Yılı Güncel Fiyatları Oto Kokusu

Standart Oto Kokusu

Okyanus, Spring, Elma, Dağ Çileği, Vanilya

Standart Oto Kokusu
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 6 x 8 cm 340₺ Sipariş Ver
2000 6 x 8 cm 620₺ Sipariş Ver
First Class Baskılı Oto Kokusu

Burberry Eeekend, Ralph Lauren, Hypnotic Paison

First Class Baskılı Oto Kokusu
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 6 x 8 cm 450₺ Sipariş Ver
2000 6 x 8 cm 825₺ Sipariş Ver
VIP Class Baskılı Oto Kokusu

Lavanta, Mango
ghfg

VIP Class Baskılı Oto Kokusu
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 6 x 8 cm 475₺ Sipariş Ver
2000 6 x 8 cm 880₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Oto Kokusu Basım

Arabalarınızda havasızlıktan kaynaklanan kötü kokuları bastırmak, reklam yapmak ve arabalarda güzel gözükmesi için kullanılan oto kokuları promosyon ürün olarak da günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Oto kokuları arabaların havasını değiştiren baskılı metaryallerdir. Hemen hemen her arabada görebildiğiniz oda kokuları, arabada sabit kaldıkları için iyi birer reklam ürünüdür.
 

Oto Kokusu Baskı        

Arabalarda kullanılan oto kokusu, arabaların havasını değiştiren baskılı dekoratif ve reklam amaçlı ürünlerdir. Çoğu insanın kolayca ulaşabildiği oto kokusu basımı çok sık tercih edilir. Oto kokuları arabalarınız da uzun süre sabit kaldığı için ideal reklam araçlarıdır. Oto kokusu basımı yapılırken, dört renk ofset baskı yanında özel renkler de kullanılabilir.

Kağıt seçimlerinde 200 gr. Ve üstü gramajlar tercih edilebilir. Kullanılan kağıtların üzerine baskı yapıldığı zaman 1.4 mm. emprenye kartonla sıvanır. Basım esnasında bu noktaya gelindiğinde piyasadan uygun fiyatta alınan oto kokusu basımtekniği yanlış kullanılır ve mukavva karton kaplanır. Bu şekilde yapılan hatalı üretimler etkisini kısa sürede kaybeder. Bu yüzden oto kokusu baskı esnasında ne kullanıldığı araştırılmalı ve sorulmalıdır.
 

Oto kokuları,araç satan firmalar, ehliyet kursları, benzin istasyonları, sağlık kuruluşları, restoranlar, oteller, emlakçılar gibi ürün satan firmalar tarafından daha çok tercih edilir. Aslında çoğu zaman her sektöre uygun reklam aracı olarak görülmüştür oto kokusu çeşitleri. Oto kokunuz logonuz iletişim bilgileriniz dilerseniz seçtiğiniz resim ile tasarlanır,sağlığınıza zararlı olmayan oto kokuları seçilir.
 

Oto Kokusu Tasarımı Hazırlama 

Oto kokusu tasarımı yaparken üzerinde kullanacağınız bilgiler çok önemlidir. Bu yüzden verdiğiniz bilgilere dikkat etmelisiniz. Oluşturduğunuz oto kokusu tasarım çalışmalarınızda firma adı, telefon numaranız varsa sloganınız yer almalıdır. Özel durumlarınız dışında saydığım bilgilere ek olanlar gereksiz olacaktır ve oto kokusunun görselliğine zarar verecektir.
 

Oto Kokusu Teknik Özellikleri 

*Standart boyutları 7x7 ve 8x6 cm dır. Ebatlar tercihe göre değişiklik gösterebilir.

*Toplan kalınlığı 1.8 mm.  Olmalıdır.

*Tercihe göre özel kesim ve resim baskılı olabilir.

*Kullanılan esanslar :kavun, sakız, okyanus, fresh, yeşil elma, çam kokusu ve limon olabilir.

*Avrupa kalite standartlarında bir üretim söz konusudur.

*Çok renkli CMYK baskı yapılabilir.

*Ortalama baskı süresi on iki iş günüdür.

*Firma için olan siparişlerde minimum 1000 adet üretilir.

*Ürünlerimizde emici özellikteki  emprenye koku kartonu kullanılır.

*Oto kokuları tercihe göre istenen şekil ve kokuda yapılabilir.

*Resimler kaliteli baskılardır.
 

Oto Kokusunda Kullanılan Bazı Kokular

Standart oto kokusu üretiminde kullanılan kokular isteğe göre kavun, elma, okyanus, dağ çileğidir. Bu kokuların yanında yine kişinin tercihine göre sakız, çam kokusu, yeşil elma gibi ek kokular vardır. Kokular hakkında detaylı bilgi almak isterseniz internet sayfalarımızdan yada telefon numaralarımızdan lütfen irtibata geçiniz. Kargo ücreti müşterilerimize aittir.
 

Oto Kokusu Baskı Fiyatları

Birçok araç sahibinin kullanmış olduğu bu ürün firmanızın çoğu alanda yaygınlaşmasını sağlayarak tanınmanıza sebep olacak. Bu yönden bakacak olursak tasarlanan başarılı bir çalışma ile firma imajınız üzerinde etkili reklamlara sahih olabilirsiniz. Bu çalışma ile birçok yerde tanınacaksınız. Oto kokusu baskı fiyatları standart, first class, vip class baskılı oluşlarına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin tercih ettiğiniz standart bir baskının 1000 adedi 350 lira iken yine sizin tercih ettiğiniz baskıya göre first class baskılı oda kokusunun 1000 adeti 450 liraya denk gelmektedir. Fiyatlarımıza K.D.V dahil değildir. Kargo ücretleri ise alıcıya aittir.
 

Sipariş

Sipariş ve detaylı bilgi için lütfen internet sayfalarımız veya telefon numaralarımız ile bizimle irtibata geçmenizi öneririz.

 
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp