Oto Kokusu

2021 Yılı Güncel Fiyatları Oto Kokusu

Standart Oto Kokusu 9 x 9 cm

Okyanus, Spring, Elma, Dağ Çileği, Vanilya

Standart Oto Kokusu 9 x 9 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 490TL +KDV
2000 930TL +KDV
First Class Oto Kokusu 9 x 9 cm

Burberry Weekend, Ralph Lauren, Hypnotic Poison

First Class Oto Kokusu 9 x 9 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 570TL +KDV
2000 1060TL +KDV
VIP Class Oto Kokusu

Lavanta, Mango

VIP Class Oto Kokusu
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 610TL +KDV
2000 1140TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Oto Kokusu Basım

Arabalarınızda havasızlıktan kaynaklanan kötü kokuları bastırmak, reklam yapmak ve arabalarda güzel gözükmesi için kullanılan oto kokuları promosyon ürün olarak da günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Oto kokuları arabaların havasını değiştiren baskılı metaryallerdir. Hemen hemen her arabada görebildiğiniz oda kokuları, arabada sabit kaldıkları için iyi birer reklam ürünüdür.

Oto Kokusu Baskı 

Arabalarda kullanılan oto kokusu, arabaların havasını değiştiren baskılı dekoratif ve reklam amaçlı ürünlerdir. Çoğu insanın kolayca ulaşabildiği oto kokusu basımı çok sık tercih edilir. Oto kokuları arabalarınız da uzun süre sabit kaldığı için ideal reklam araçlarıdır. Oto kokusu basımı yapılırken, dört renk ofset baskı yanında özel renkler de kullanılabilir.

Kağıt seçimlerinde 200 gr. Ve üstü gramajlar tercih edilebilir. Kullanılan kağıtların üzerine baskı yapıldığı zaman 1.4 mm. emprenye kartonla sıvanır. Basım esnasında bu noktaya gelindiğinde piyasadan uygun fiyatta alınan oto kokusu basım tekniği yanlış kullanılır ve mukavva karton kaplanır. Bu şekilde yapılan hatalı üretimler etkisini kısa sürede kaybeder. Bu yüzden oto kokusu baskı esnasında ne kullanıldığı araştırılmalı ve sorulmalıdır.

Oto kokuları,araç satan firmalar, ehliyet kursları, benzin istasyonları, sağlık kuruluşları, restoranlar, oteller, emlakçılar gibi ürün satan firmalar tarafından daha çok tercih edilir. Aslında çoğu zaman her sektöre uygun reklam aracı olarak görülmüştür oto kokusu çeşitleri. Oto kokunuz logonuz iletişim bilgileriniz dilerseniz seçtiğiniz resim ile tasarlanır,sağlığınıza zararlı olmayan oto kokuları seçilir.

Oto Kokusu Tasarımı Hazırlama 

Oto kokusu tasarımı yaparken üzerinde kullanacağınız bilgiler çok önemlidir. Bu yüzden verdiğiniz bilgilere dikkat etmelisiniz. Oluşturduğunuz oto kokusu tasarım çalışmalarınızda firma adı, telefon numaranız varsa sloganınız yer almalıdır. Özel durumlarınız dışında saydığım bilgilere ek olanlar gereksiz olacaktır ve oto kokusunun görselliğine zarar verecektir.

Oto Kokusu Teknik Özellikleri 

*Standart boyutları 7x7 ve 8x6 cm dır. Ebatlar tercihe göre değişiklik gösterebilir.

*Toplan kalınlığı 1.8 mm. Olmalıdır.

*Tercihe göre özel kesim ve resim baskılı olabilir.

*Kullanılan esanslar :kavun, sakız, okyanus, fresh, yeşil elma, çam kokusu ve limon olabilir.

*Avrupa kalite standartlarında bir üretim söz konusudur.

*Çok renkli CMYK baskı yapılabilir.

*Ortalama baskı süresi on iki iş günüdür.

*Firma için olan siparişlerde minimum 1000 adet üretilir.

*Ürünlerimizde emici özellikteki emprenye koku kartonu kullanılır.

*Oto kokuları tercihe göre istenen şekil ve kokuda yapılabilir.

*Resimler kaliteli baskılardır.

Oto Kokusunda Kullanılan Bazı Kokular

Standart oto kokusu üretiminde kullanılan kokular isteğe göre kavun, elma, okyanus, dağ çileğidir. Bu kokuların yanında yine kişinin tercihine göre sakız, çam kokusu, yeşil elma gibi ek kokular vardır. Kokular hakkında detaylı bilgi almak isterseniz internet sayfalarımızdan yada telefon numaralarımızdan lütfen irtibata geçiniz. Kargo ücreti müşterilerimize aittir.

Oto Kokusu Baskı Fiyatları

Birçok araç sahibinin kullanmış olduğu bu ürün firmanızın çoğu alanda yaygınlaşmasını sağlayarak tanınmanıza sebep olacak. Bu yönden bakacak olursak tasarlanan başarılı bir çalışma ile firma imajınız üzerinde etkili reklamlara sahih olabilirsiniz. Bu çalışma ile birçok yerde tanınacaksınız. Oto kokusu baskı fiyatları standart, first class, vip class baskılı oluşlarına göre değişiklik gösterebilir. 

Oto Kokusu Baskı Süreci

Oto kokusu üretimine başlamadan önce grafik tasarım ile basılacak olan tasarım hazırlanır. Müşteri onayı alındıktan sonra baskı işlemi başlatılır ve esanslama işlemi yapılır. Bu aşamaya gelindiğinde emprenye kartonun özelliği kullanılır ve esans kartona emdirilir. Koku işlemi tamamlandığında paketleme yapılır ve müşteriye teslimatı sağlanır.

Piyasadaki birçok yerin kullandığı kokular yan sanayi olduğu için bu tarzdaki kokular sağlığa zararlıdır. İnsanlarda şiddetli baş ağrıları, kansorojen ve alerjik etki yapabilir. Bu yüzden ucuza satılan oto kokularından uzak durmanızı öneririm. Bu tarz siparişler verilmeden önce imalat yeri mutlaka incelenmelidir. Ucuza satılan oto kokuları etkisini kaybederek atılmasına sebep olur ve yapılan reklam süresi azalmış olur.

 

Promosyon Oto Kokuları

Oto yıkamacı ve yakıt istasyonları genellikle kendi tanıtımlarını yapmak ve müşterilerine promosyon olarak dağıtmak için oto kokusu basım yaptırıyor. Oto kokusu baskı son zamanlarda en popüler tanıtım yöntemleri arasında yer alıyor. Farklı basım ürünlerinde de olduğu gibi bu ürünleri basarken farklı modeller ve gramajlar kullanılıyor. Zengin içerikli ve çok çeşitli basım seçenekleri ile firmanızın tanıtımını düşük bir maliyetle yapma imkanı bulabilirsiniz. Promosyon oto kokusu basım ile ortaya konulmuş ürünler, şekil ve koku bakımından müşterilerin istek ve beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Bu sayede farklı iş kolları ve pek çok işletme için promosyon ürün dağıtımı yapılır. En çok tercih edilen promosyon ürünleri arasında ise baskı işlemi ve oto kokusu yer alıyor.

Oto Kokusu Basımı Nasıl Olmalıdır?

Oto koku baskı ürünü her zaman dayanıklı, uzun ömürlü, hoş kokulu ve ilgi çekici bir temaya sahip olmalıdır. Bu nedenle hangi kağıdın gramajı, koku esansı, kokunun ne kadar kullanılacağı gibi pek çok faktöre dikkatli bir şekilde karar verilmelidir. Kokuyu içine doğru emen ve uzun süre kokunun kalıcı olmasını sağlayan ya da kısa bir zaman içinde kokunun yok olmasını sağlayacak farklı kağıt özellikleri, kağıdın kalitesini gösterir. Oto kokusu baskı hangi amaçla yapılacak ise, ona uygun kağıt seçimi yapılmalıdır. Diğer promosyon ürünleri ile kıyaslandığı zaman çok revaçta olmadığı görünse de bazı sektörler için çok verimli ve son derece etkili bir reklam stratejisidir. Bunun yanında araç sahibi olan kişiler için temizlik bezi, peçete ve diğer küçük aksesuarlar da seçilebilir.
 

Promosyon Oto Kokusu

Oto kokusu koku içeriğinden dolayı diğer promosyon ve baskı yapılan ürünlere göre daha çok olumlu geri dönüş sağlıyor. Seçilen kağıdın kalitesi ile birlikte koku esansının dağ çileği oto kokusu gibi etkileyici kokuların seçilmesi, tasarım için önemli bir detaydır. Aynı zamanda anlatılmak istenen mesaj ile koku bütünleştirildiği zaman insanlar üzerinde daha etkili olduğu gözlemleniyor. Bu nedenle reklam ve promosyon yapacak şirketlerin seçeceği oto kokusu tasarımları çok önemlidir. Hedef kitle ve potansiyel müşterilere dikkat çekmek için ilgi çekici tasarımlar ve bıçak izi gibi kriterler oldukça önemlidir. Promosyon oto kokusu basım aracılığı ile verilmek istenen mesajın oto kokusu çeşitleri ile bütünleşmesi çok önemlidir.

Promosyon Oto Kokusunu Kimler Tercih Ediyor?

Promosyon oto kokusu, tanıtım farklılığı yaratmak için pek çok sektör tarafından tercih ediliyor. Özellikle de yakıt istasyonları, oto yıkamacılar, müşterilerine kalıcı bir tanıtım aracı olarak farklı oto kokusu tasarımları vermeyi tercih ediyor. Şirketler, genellikle dağ çileği oto kokusu ve elmalı oto kokusu baskı seçeneklerini tercih ediyor. Aynı zamanda işletmeler dağıtım amaçlarına uygun olan oto kokusu örnekleri arasından kendilerine en uygunlarını seçiyor. Firmanın isteğine göre farklı boyutlarda oto kokusu baskı ölçüleri seçiliyor. Oto kokusu basım fiyatları oto kokusunda kullanılan kokunun cinsine ve kağıdın kalitesine göre değişiklik gösterir. Oto kokusu seçimi yaparken daha çok insanın sevebileceği kokulara öncelik vermeniz gerekir. Oto kokusu basım fiyat aralığı bu müşterilerin isteklerine göre değişir.

Oto Kokusu Kağıt ve Baskı Ebatları

Oto kokusu, genel olarak iki yön içerecek sıvama yöntemleri ile 1,8 mm kalınlığında oto kokusu imalatı tercih ediyor. Bu kalınlık sayesinde kokunun  iç kısma salınımı kolaylaşır. Gayet standart kalınlıkta olduğu için daha kalın ya da ince bir baskı yapılması da gerekmez. Oto kokusu baskı ölçüleri firmanın isteğine göre seçilir. CMYK baskıdaki 4 renk seçeneği sayesinde isteğe göre oto kokusu çeşitleri seçilir. Hangi kağıdı seçeceğiniz, seçeceğiniz kağıdın kalınlığı ve hangi kokunun kullanılacağı oto kokusu imalatı için çok önemlidir. Oto kokusu basım için kağıdın kalitesi çok önemlidir. Çünkü kağıt kötü olduğu zaman koku ne kadar iyi olursa olsun kağıdın içine işleyemez. Oto kokusunun fiyatı oto kokusu baskı ölçüleri ile belirlenir.

Oto Kokusu Özellikleri Nelerdir?
Oto kokusu basımı için öncelikle koku kağıdının iç ölçülerinin ve çerçevesinin pozlaması yapılır. Oto koku çeşitleri için CMYK baskıdaki 4 renk uygundur. Baskının uygulanacağı kağıt forma, baskı için perforaj uygulaması görünümü verilir. Kağıt üzerinde koku için küçük gözeneklerin bulunması gerekir.
Tabaka baskı işlemi yapıldıktan sonra baskı işlemine geçilir. Hangi parçalar istenmişse küçük parçalara bölünür.
Kesim bittikten sonra bıçak izi gerekiyorsa kesim parkuruna aktarılır. Özenli bir şekilde oto kokuları için istenen bıçak izi eklenir. Oto kokusunun üzerine sektör için uygun resim eklemesi yapılabilir.
Tüm tabakalar üst üste konulur. Daha sonra kokuların üst bölmesinden kenar sınır kısımlarına kadar 1 cm iç kısımda kalacak şekilde delme işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra açılan deliklerden ip geçirilir. 
El ile tek tek ya da makine ile otomatik olarak ip geçirme işlemi yapıldıktan sonra son aşama olarak paketlemeye geçilir. Tabaka ip haznesinden geçirildikten sonra düğüm atılarak parkur bölümüne gelir. 
Son olarak şeffaf paketleme işlemi yapılır ve oto kokusu dağıtıma hazır hale getirilir. Oto kokusu özellikleri nelerdir? Önceden araştırılması gerekir.
Oto Kokusu Basımı için Kaliteye Neden Dikkat Edilmelidir?

Arabalar için oto kokusu baskı diğer promosyon ürünlerine göre daha hassastır. Kullanım ömrü, esans kullanım süresi ile doğrudan ilişkilidir. Kalitesiz malzeme üzerine oto kokusu uygulanırsa kısa sürede koku görevini yitirir. Bu da firmanızın istediğiniz kadar reklam yapamaması ve dağıttığınız promosyon ürünlerinin ömrünün kısa olması anlamına gelir. Bu nedenle kaliteden ödün vermemeniz daha kalıcı bir reklam projesi yürütmenizi sağlar. Baskı ve esansı içinde hapsedecek kağıt türünün seçimi, kalitede en önemli etkene sahiptir. Bu nedenle kağıdın kokuyu içine hapsedecek özellikte olmasına dikkat etmeniz gerekir. Firmalar genellikle okyanus kokulu oto kokusu ile tanıtım yapmayı amaçlıyor. Koku seçimi yapılırken müşterilerin istek ve beklentileri, hangi kitleye hitap edeceğine de dikkat edilmesi gerekir.

Oto Kokusu Basım Fiyatları

Oto kokusu, kişilerin şahsına, firmaların  ve kurumların ismine özel bir şekilde tasarlanabiliyor. Oto koku baskı fiyat müşterilerin istek ve beklentilerine göre değişiyor. Oto kokusu basımında genellikle CMYK 4 farklı renk seçeneği tercih ediliyor. Renk ve tasarım, bu sayede oto koku baskı fiyattan çok fazla etkilenmez. Oto koku baskı fiyat belirlemede ana kriter kaç adet oda kokusu imal edileceği, kağıdın kalitesi, ebatların ne olacağının belirlenmesidir. Firmanın faaliyet alanına göre imal edilecek oto kokularının boyutu farklılık gösterebilir. Tasarımda özel bıçak ile iz bırakılması, tasarımın öne çıkmasını sağlar. Bu nedenle de pek çok firma bu tarz arabalar için oto kokusu baskı yapılır. Bu da fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır. Pek çok firma esans kokusu olarak genellikle pek çok insanın sevebileceği elmalı oto kokusu baskı ve okyanus kokulu oto kokusu tercih ediyor.

Maliyet Nasıl Azaltılır?

Maliyeti azaltmak için çok sayıda baskı yapılması, firmaların en çok tercih ettiği yöntemler arasında yer alır. Oto kokusu basım fiyatları işletmelerin seçeceği tasarıma, kağıt kalitesine ve koku esansının türüne göre değişiklik gösterir. Özellikle de toplu yapılacak basımlarda matbaaya ne kadar oto kokusu istediğinizi, hangi tasarımda ve boyutta oto kokusu istediğinizi, hangi esansları kullanmak istediğinizi belirterek oto koku basım fiyat alabilirsiniz. Koku farkları ve kaç adet ürün basımı yapılacağı maliyetlerin belirlenmesinde önemli bir yere sahiptir.

En Çok Beğenilen Oto Kokuları

Araç kullanıcıları tarafından en çok beğenilen oto kokuları, aynı zamanda şirketlerin kendi tanıtımını yapabilmesine imkan sağlıyor. Uygun maliyetli bir tanıtım aracı olarak tercih edilen vanilyalı oto kokusu baskı ve kavunlu oto kokusu baskı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kalıcı ve etkileyici kokularla insanların önce koku duyusuna hitap edebilir ve dikkatlerini çekmeyi başarabilirsiniz. En ucuz reklam araçları arasında yer alan oto kokuları, aynı zamanda kalıcı bir hediye seçeneği olarak da veriliyor. Koku seçimi yaparken pek çok insanın sevebileceği kokuları tercih etmeniz gerekir. Bu nedenle oto kokularında genellikle kavunlu oto kokusu baskı ve vanilyalı oto kokusu baskı seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Reklam Amaçlı Dağıtılacak Promosyon Oto Kokuları

Reklam amaçlı dağıtılacak ve müşterilerin gönlünü kazanmanıza yardımcı olacak hoş kokulu ve dikkat çekici oto kokuları ile firmanızın ismini daha uygun maliyetlerle daha geniş kitlelere duyurma şansı elde edebilirsiniz. Promosyon olarak dağıtılacak oto kokusu özellikleri nelerdir? Çok merak ediliyor. Oto kokusu, firmanın talep ettiği şekilde firmanın ismini, logosunu ya da firmayı anlatan bir sloganı içermelidir. Aynı zamanda bıçak izi ile belirginleştirilmiş olan oto kokuları, araç sahiplerinden daha çok olumlu geri dönüş aldığı için bu modelleri tercih ederek firmanızın akılda kalıcılığını arttırma imkanı bulabilirsiniz. Firmanızın akılda kalıcılığını arttırmak için oto kokusunun uzun ömürlü olması, dolayısı ile de kaliteli malzemeden üretilmiş olması çok önemlidir. Bu nedenle detaylara özen göstermeniz gerekir.

Oto Kokusunun Diğer Promosyon Ürünlerinden Farkı

Oto kokusu, diğer promosyon ürünlerine göre daha az tercih ediliyor gibi görünse de aslında pek çok firmanın tanıtım ve reklam için kullandığı araçlar arasında yer alıyor. Oto kokusu, kişinin şahsına ya da firmaya uygun çeşitlerle üretilmelidir. Oto kokusu, özellikle araç sahiplerine dağıtılan ve araç ile ilgili işlerde çalışan kişilerin müşterilerine verdiği bir tanıtım aracıdır. Fakat araç ile ilgili hiçbir çalışması olmayıp da sadece adını diğer insanlara duyurmak ve tanınabilirliğini artırmak isteyen küçük işletmeler de maliyeti düşük olduğu için oto kokusu dağıtmayı tercih edebiliyor. Otomobilde sürekli duracak promosyon ürünler, sürekli göz önünde olacağı ve işe yarayacağı için daha çok tercih ediliyor.

Oto Kokusu Seçenekleri

Oto kokusu, farklı oto koku çeşitleri şekilde firmaların müşteri portföyüne göre farklı tasarımlar ile ortaya konuluyor. Oto kokusu basımı ile müşterilerinize hem jest yapabilir hem de firmanızın reklamını yaparak bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Oto kokusu seçimi yaparken müşterilerin zevk ve beğenilerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Aynı zamanda hitap ettiğiniz kitleyi önceden belirlemeli ve kitlenizin hangi kokuları seveceğini araştırmanız gerekir. Müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız kaliteli bir oto kokusu satın almanız gerekir.

Firmaların Tercih Ettiği Promosyon Ürünleri

Firmalar, genellikle kendi tanıtımlarını yapmak ve akılda kalıcı bir izlenim yaratmak için müşterilerine düşük maliyetli promosyon ürünler veriyor. Maliyet olarak düşük bir bütçe ile yaptırılan bu ürünler, firmaya yeni müşteriler kazandırmaya yardımcı oluyor. Promosyon ürünü ne kadar kullanışlı ve ne kadar kalıcı olursa o kadar daha fazla insanın sizin markanızı ve firmanızın ismini görmesini sağlayabilirsiniz. Bu nedenle firmaların hangi promosyon ürünlerini tercih ettiği markalarını tanıtma açısından oldukça önemlidir. 

Oto Kokularının Üzerinde Yer Alması Gereken Bilgiler

Oto koku basım fiyat hangi amaçla ve kimin için dağıtılıyorsa kişi ya da firma unvanı oto kokusunun üzerinde yer almalıdır. Aynı zamanda firmanın logosu, dikkat çekici bir görsel ile birlikte oto kokusunun üzerine yerleştirilebilir. Bu detayların daha çok dikkat çekmesi ve daha göze hoş gelmesi için değişik bıçak izleri ile oto kokusuna çok boyutlu bir şekil verilebilir. Bu da insanların akılda kalıcılığını arttırırken dikkat çekiciliğini de ön plana çıkarır. Oto kokusu örnekleri ile inceleyebileceğiniz gibi oto kokusunun üzerinde varsa firmanın akılda kalıcı bir sloganı yer alabilir. Bu sayede firmanızın isminden önce insanların aklında slogan kalır. Bu da akılda kalıcılığı da arttırır. Oto kokusu basımı firmaların politikalarına ve hitap ettiği kitleye uygun bir şekilde seçilmelidir. 

 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp