Mouse Pad


2021 Yılı Güncel Fiyatları Mouse Pad

PVC Selefonlu Mause Pad
PVC Selefonlu Mause Pad
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 18 x 21 cm 2145₺ Sipariş Ver
2000 18 x 21 cm 4125₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Mouse Pad Baskı

Mouse pad, laptop ve masaüstü bilgisayarlarda, kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. Bilindiği üzere bilgisayarlar artık hayatımızın birçok anında yanımızda. Bilgisayarlarımızı iş ve özel hayatımızda sürekli kullanım halindeyiz. Bilgisayarların mouselarını kolay hareket ettirebilmemiz için mouse pad kullanmamız gerekir. Mouse padler sayesinde bilgisayarımızı çok daha rahat kullanabilmekteyiz. Hepimizin masasında yer edinen mouse padler sabit durdukları için iyi birer reklam aracıdırlar.

 

Mouse pad nedir?

Mouse pad bilgisayar kullanımınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış aynı zamanda reklam ve promosyon ürünüdür. Mouse pad bilgisayarlarımızın mouselarını kolayca hareket ettirebilmek için de kullanılır. Mouse padlerin kaliteli reklam amacı olmalarının sebebi, çokça baskı alanına sahip olmaları ve masamızın üzerinde uzun süre sabit kalmalarıdır. Bu sayede üstünde iletişim bilgileri, marka, slogan, logo gibi firmaya ait bilgiler kolaylıkla basılmaktadır.

Genellikle mouse padler, kumaş kaplanmış, resim çerçeveli, silikon tabanlı, frekanslı, pencereli, 3D resimli olan Mouse pad baskı en çok tercih edilenler arasındadır. Kumaş kaplı olan mause padlerin üst kısmı baskı yapılmış kumaş ile kaplanırken, taban kısmı ise kauçuk kaplama olarak tasarlanır. Alt kısmı silikonlu olan bir mouse pad basımı daha kullanışlı olur ve üst kısmı ofset olur. 3D resim baskılı olan mouse padler ise müşterilere muhteşem bir görüntü yaratır.

 

Neden Mouse Pad Kullanmalıyız?

Bilindiği üzere günümüzde birçok optik mouse her yüzeyde çalışabiliyor. Hatta parlak ya da cam yüzeylerde bile çalışabilen modeller var. Peki böyle bir zamanda neden Mouse pad kullanmalıyız, gerekli mi? Biraz geçmişe gidelim çoğu genç oyuncuların bilmediği toplu mouseler vardı. Bu mouseler öyle bilinen her yüzeyde çalışmaz, kumaşımsı yüzeylerde çalışırdı.

Zamanla kir tutup düzenli temizlik isteyen mouselar zamanla kullanılmamaya başlandı. Mouse padler tahta ve pürüzlü masa yüzeylerinden sizi kurtarır ve mousenuzun ayaklarının erimesini oldukça yavaşlatır. Bide yüzeyi kumaş kaplama ise bu erime hızı neredeyse yok olur.

Bilgisayarınızı götürdüğünüz yerdeki yüzeyi bilmediğiniz için mouse padinizi yanınızda götürebilirsiniz. Bu sayede evinizdeki rahatlığı ve hızı başka ortamlarda da sağlamış olursunuz. Mouse padimizin yüzeyi tamamen aynı yapıda kaplama olduğu için mousenizin optik alıcıları bunu algılar ve size daha kolay hareket aktarımı sağlar. Masanızdaki çizikler, kirler ya da renklerden dolayı hareketiniz kısıtlanabilir.

Oynadığınız oyunlarda mousenizi hızlı ya da yavaş kullanmanız gerekebilir. Böyle durumlarda kumaş ya da sert plastik yüzeye ihtiyacınız vardır. Bir oyun için masanızı değiştiremezsiniz ancak mouse pad baskı fiyatları size de uygun gelirse yeni bir mouse ped alabilirsiniz. Mousenize göre ideal yüzeyi seçebilirsiniz. Silikon, sert veya kumaş yüzeyler tamamen sizlerin tercihine kalmış.

 

Doğru Mouse Padi Nasıl Seçeriz?

Yeni bir ekipman alırken nereden alacağınızı bilmemek yapabileceğiniz en büyük hatadır. Bu sadece mouse pad için geçerli değil tabiî ki. Mouse pad şimdiye kadar kolay seçilebilen, şöyle bir göz atıldığında evet bu olsun diyebildiğimiz bir üründür. Doğru bir mouse pad için kafanızdan ölçü belirleyemezsiniz.

Mouse padinizi seçerken masanızın genişliği mouse padinizin ne kadar yer kaplamasını istediğiniz çok önemlidir. Kullandığınız model küçükse büyük bir mouse pad basımı seçmenin ne anlamı var. Masanızın yüzeyi kaygansa eğer yerinde durmayan bir mouse pad seçmek mantıksız. Öncelikle bütçenizi ayarlayın, ardından istediğiniz mouse padin ne kadar büyük olacağına karar verin.     

Daha sonra masanızın üzerinde kaymayacak bir modele yönelin. Örneğin kauçuk Mouse pad ya da silikon tabanlı bir mouse pad modelleri arasından kullandığınız mousenin tarama alanını en verimli şekilde çalıştırabilecek modellere yönelin.  

 

Mouse Pad Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mouse seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir tanesi seçtiğiniz Mouse padin boyutudur. Eğer klavyenizde bilek desteğiniz yoksa uzun yani klavyenizi kaplayan bir Mouse pad almalısınız. Dikkatli olun masanıza fazla büyük Mouse pad almak istemezsiniz. Standart bir kullanıcı iseniz orta boy Mouse pad işinizi görecektir.

Bir diğer önemli husus ise kullanıştır yani Mouse padlerin sıvı dolgulu bilek destekleri oluşu bu tarz Mouse padleri daha önce deneyerek almanız sizin için daha faydalı olur. Mouse pad alırken en önemli unsurlardan biri de malzemenin kalitesi çok önemlidir. Kalitesi kötü olan mouse pad bir müddet sonra bileklerinizde kabarma ve kaşıntı oluşturabilir.

Mouse padinizde kaygan kısım çok tırtıklı olmamalı, kıyı dikişleri sert örgülü olmamalı ve Mouse padin alt kısmı kolay aşınmamalıdır. Genelde Mouse padler kayganlığı önlemek için alınır. Aklınızda bulunsun ne çok kaygan ne de çok sert olmalı. Son olarak seçtiğiniz Mouse pad basımı odanıza ve bilgisayarınıza dekoratif açıdan uyum sağlamalı.

 

Mouse Pad Baskı İşlemleri

Mouse pad baskı kullandığımız bilgisayarlar için ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu ürünlerin firma tanıtımlarında önemli yeri vardır. Her zaman el altında bulunan bir ürün olan Mouse pad ile uzun süreli tanıtım sağlanabilmektedir. Bu ürün için oluşturulan başarılı baskılar ile sizler de firmalarınızın tanıtımını promosyon ürün ile yapabilirsiniz. İstanbul baskı bu konuda sizlere kaliteli tasarımlar malzemeler sunmaktadır.

 

Mouse Pad Baskı Aşamaları

Mouse pad baskısında dikkat edilmesi gereken şey grafik tasarımıdır. Kullanıcıların oluşturulan reklam amaçlı Mouse padleri masalarında tutmaları için güzel tasarımlar olmalıdır. Sabit bir şekilde masaya yapışması, üzerinde mousenin rahat şekilde hareket etmesi gerekir. Baskı yapılan malzemenin yüzeyi novadır, novanın 3 mm olası, alt kısmın kauçuk eva olması gerekir.

Ayrıca baskı yapılacak olan kağıdın en az 250 gr. olması baskı açısından önemidir. Baskı aşamalarında kauçuk üst kısımda telefonun ayrılmaması laminasyonun yanlış yapılması ürünün çabuk bozulmasına neden olur.

 

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp