Ürün Gruplarımız

Maske Kutusu 50li Baskı


2021 Yılı Güncel Fiyatları Maske Kutusu 50li Baskı

Özel Baskı Maske Kutusu 20x10x10cm

1.Sınıf 250 Gram Amerikan Bristol
Firmanıza Özel Baskı
50 Adet maske alabilen kutu
3 nokta yapıştırmalı kolay katlanır, kitlenir

Özel Baskı Maske Kutusu 20x10x10cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 1250TL +KDV
2000 2000TL +KDV
5000 3150TL +KDV
10.000 5250TL +KDV

İsteğinize bağlı olarak firmanıza özel baskılı üretimde yapılmaktadır.

2020 yılı Ocak itibariyle Covid-19 virüsü sadece Türkiye’yi değil bütün dünyayı etkiliyor. Bu virüsün yayılmasını önlemek için çeşitli tedbirler alınıyor. Bu önlemlerin başında hijyen, sosyal mesafe, eldiven ve maske kullanılması gerekiyor. Özellikle maske ve eldiven kullanımı virüsün yayılmasını önlemesi bakımından çok önemlidir. Bu doğrultuda maske ihtiyacını karşılamak için yoğun şekilde üretimi yapılıyor.
 
Maskelerin gerekli hijyeni ve korumayı sağlamaları, steril olmalarına bağlıdır. Bu nedenle maske kutusu büyük önem taşıyor. Maske üreticilerinin ürettikleri maskeleri steril ve sağlıklı şekilde kullanıcılara ulaştırabilmeleri için maske kutusu üretiyoruz.
 

Neden Maske Kutu Baskı İhtiyacı Var?

Maskenin görevini yapabilmesi için hijyenik, kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekiyor. Açıkta dağıtımı yapılan, sürekli havayla veya başka nesnelerle temas eden maskeler, sağlığı korumak yerine tehdit etme olasılıkları yüksektir.
 
Maskeler için özel olarak üretilen maske kutusu maskeleri hem darbelerden koruyor hem de steril kalmasını sağlıyor. 50, 100, 200, hatta 500’lü olarak standart maske kutusu basımı yapılarak, maskelerin düzenli ve sağlam bir şekilde transferleri sağlanıyor.
 
Hijyen ve steril unsurları düşünülerek maske kutusu tasarımı yapılıyor. Böylece, kutudan bir maske çektiğinizde diğer maskelere temas etmemiş oluyorsunuz. Hijyen ve sağlığına önem veren insanlar maske kutusu tasarımı konusuna büyük önem veriyorlar.
 

Maske Kutusu Baskı Tasarımı

 Maske talebinin yoğun olması, merdiven altı üretim dediğimiz güvenilir olmayan üretimleri de beraberinde getiriyor. Ticari kazanç amacıyla üretilen maske kutusu basım tasarımı ürünler ya naylon poşetlerde ya da dayanıksız ince kutularda sunuluyor.
 
Firmamız, kaliteden ve insan sağlığından ödün vermeden maske kutusu basımı yapıyor. Kutuların üretiminde “Amerikan Bristol Kâğıt” kullanıyoruz. İstek ve ihtiyacınız doğrultusunda farklı kâğıt cinsinden de maske kutusu basımı üretimi yapıyoruz.
 
Maske kutularını dikdörtgen şekilde tasarlayıp, üstten kapaklı şekilde üretiyoruz. Talebe göre yandan açılır şekilde de maske kutusu tasarımı yapıyoruz. En üstteki maskeyi rahatlıkla alabilmeniz için yeterli bir açıklık bırakıyoruz.
 
Maske kutularının görsel bir albeni oluşturması için tüketicinin talepleri ön planda tutuluyor. Talebe göre istenilen renkte, logolu, görsel maske kutu basımı yapılıyor. Tüketici özel üretim maske kutu basımı kullanımında, maskenin özelliğini, kaç adet olduğunu, firmanın bilgilerini görebiliyor.
 
Maske Kutularının Özellikleri

50’li maske kutusu baskı ürünlerin özellikleri şunlardır;
1-20x10x10 cm standart ölçüye sahiptirler.
2- 1.Sınıf 250 Gram Amerikan Bristol Kâğıt kullanılıyor.
3- 50 adet maske rahatlıkla girecek ve her bir maskeyi rahatlıkla çekebileceğiniz özelliktedir.
4- 3 nokta yapıştırmalı kolay katlanır ve kitlenir.
5- Kutuların iç kısımları beyazdır.
6- CE ve ISO belgelidir.
 
Maske Kutusu Hangi Malzemeden Üretiliyor?

 Maskelerin tüketiciye sağlam şekilde ulaşabilmesi için kaliteli malzemeden maske kutu basımı yapılmalıdır. Kutu içine konulacak maske sayısının artması maske kutusu baskı kalitesini etkilememelidir.
 
Maskelerin sağlıklı şekilde tüketiciye ulaşabilmesi için maske kutusu baskı en yüksek kalitede ve maksimum dayanıklılığa sahip krom kartondan üretiliyor. Bu sayede kutu içerisine dışarıdan hava, su, toz gibi öğelerin girmesi önlenmiş oluyor. 50’lik tek kullanımlık maske kutusunda standart olarak 300 gram krome karton kullanılıyor. Maske kutularında standart olarak bu kâğıt cinsini kullanıyoruz. Fakat 250 gram Amerikan Bristol kâğıttan üretilen maske kutusu basım tasarımı ürünleri tercih eden birçok firma bulunuyor.
 

Maske Kutusu Fiyatları

Maskelerin sayısı, kutuların ebatları, özel istekler maske kutusu baskı fiyatları üzerinde değişkenlik gösteriyor. Maske kutularının ebatları farklılık gösterdiğinden maske kutusu baskı fiyatları da farklılık gösteriyor. Kutu boyutu büyüdükçe fiyat da artıyor.
 
Boyutla birlikte tasarımlar da fiyat üzerinde etkili oluyor. Renk, metin, grafik gibi maske kutusu basım tasarımı özel istekler maliyeti artırıyor. Bu da fiyata yansıyor. Bununla birlikte standart bir sayının üzerinde sipariş verirseniz, özel indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Örneğin 100 bin adet sipariş fiyatı üzerinden 500 bin verirseniz indirimden yararlanıyorsunuz.
 
Maske Kutusu Siparişini Nasıl Verebilirsiniz?

 Siteye girerek veya çağrı hatlarından hem ürünleri inceleyebilir hem de sipariş verebilirsiniz. Her ürün için minimum sipariş sayısı bulunuyor. Sipariş verirken bunu dikkate almalısınız. Minimum 100 kutu sipariş veriyorsunuz. Standart sayının üzerinde siparişlerinizde maske kutusu baskı fiyatları üzerinden indirim kazanabiliyorsunuz.
 
Türkiye’nin, hatta dünyanın neresinde olursanız olun sipariş verebiliyorsunuz. Teslim adresinize ürünler kargoyla gönderiliyor.
 
 

 

Maske Kutu Baskısı & Basım

Maskelerin tüketiciye sağlam şekilde ulaşabilmesi için kaliteli malzemeden maske kutu basımı yapılmalıdır. Kutu içine konulacak maske sayısının artması maske kutusu baskı kalitesini etkilememelidir. Maskelerin sağlıklı şekilde tüketiciye ulaşabilmesi için maske kutusu baskı en yüksek kalitede ve maksimum dayanıklılığa sahip krom kartondan üretiliyor. Bu sayede kutu içerisine dışarıdan hava, su, toz gibi öğelerin girmesi önlenmiş oluyor. 50’lik tek kullanımlık maske kutusunda standart olarak 300 gram krome karton kullanılıyor. Maske kutularında standart olarak bu kâğıt cinsini kullanıyoruz. Fakat 250 gram Amerikan Bristol kâğıttan üretilen maske kutusu basım tasarımı ürünleri tercih eden birçok firma bulunuyor.Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp