Tuale Fantazi Kartvizit

2021 Yılı Güncel Fiyatları Tuale Fantazi Kartvizit

Fantazi Tuale Kartvizit Tek Yönlü 8,3 x 5,1 cm - 280 gr Fantazi Tual Kağıt
Fantazi Tuale Kartvizit Tek Yönlü 8,3 x 5,1 cm - 280 gr Fantazi Tual Kağıt
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 90TL +KDV
2000 160TL +KDV
3000 250TL +KDV
5000 360TL +KDV
Fantazi Tuale Kartvizit Çift Yönlü 8,3 x 5,1 cm - 560 gr Fantazi Tual Kağıt
Fantazi Tuale Kartvizit Çift Yönlü 8,3 x 5,1 cm - 560 gr Fantazi Tual Kağıt
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 150TL +KDV
2000 260TL +KDV
3000 370TL +KDV
5000 550TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-8 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 

Tuale Desenli Kartvizit Baskı

İletişim bilgilerinizi en iyi şekilde paylaşabileceğiniz metotlardan biridir kartvizit. Firmanız için müşteri kitlesini yönetebilmenize kolaylık sağlarken aynı zamanda firmanıza kurumsal değer de katar. Temel kullanım amacı potansiyel müşterileri kapsamaktadır. Halihazırda müşterilerinizin de istedikleri zaman iletişim bilgilerinize ulaşabilmesini sağlar.

Tuale desenli kartvizit baskı tercih ettiğinizde belirgin farkın sizi daha resmi statüde yansıtması olduğunu görebilirsiniz. Tuale kağıt cinsi ile baskısı gerçekleşen kartvizitte diğer seçenekleriniz gibi çeşitli tasarımlar oluşturulabilir. Tuale desenli kartvizit baskı üzerinde uygulanacak işlemlerde ise kağıdın kalitesi ve parlaklığını da arttırabilirsiniz. 
 

Tuale Kartvizit

Tuale kartvizit baskı için uygulama çalışmalarından önce kartvizitte yer alması gereken bilgiler gereklidir. İsim, işletme ismi, unvan, iletişim bilgileri, mesleki bilgiler vs. tasarım çalışmasından önce edinilir. Tasarım çalışmasında da bilgiler doğru boyut ve baskı ile metinler baskı için ayarlanır. Tual kağıt kartvizit baskısı için tasarım planı doğrultusunda baskı işlemleri gerçekleştirilir.

Tuale kartvizit baskı 4 renk ofset baskı ile gerçekleştirilir. Talep edilen kartvizit için standart ölçü bulunur ancak talep doğrultusunda kağıdın gramajında da değişiklik söz konusu olabilir. 

Tuale - Fantazi Kağıt Kartvizit Baskı

Tual kağıt kartvizit baskısı ofset baskıda laminasyon işlemi uygulanabilir. Yarı mat ve ya mat yada parlak olarak uygulanabilen işlemlere göre kartvizitin dayanıklılığı artar. 

Matbaa ve baskı fiyatları konusunda detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Tuale Kartvizit Baskı

Tuale ve fantazi kartvizit baskı için kullanılan kağıtlar birçok açıdan daha avantajlıdır. Kuşe kağıdın maliyeti azdır ancak kartvizitte uygulandığında kalitesi tual ve fantaziye göre geride kalır. Amerikan Bristol de maliyeti yüksek ve kaliteli kağıt cinsidir. Tual ve fantazi kartvizit baskı kullanılan kağıt cinsi ise hem kaliteli hem de uygun maliyetiyle bulunur.

 

Tuale Fantazi Kartvizit

Günümüzde tuale fantazi kartvizit modelleri özellikle son dönemlerde pek çok sayıda kişi tarafından çok fazla talep görmektedir. Sık sık olarak her sektör içinde de bu tuale fantazi kartvizit ürünleri tercih edilmektedir. 
 

Tuale Fantazi Kartvizit Nedir?

Günümüzde matbaacılık sektöründe çoğunluk ile kullanılmakta olan kartvizit ve de çeşitlerinin arasında tuale fantazi kartvizit çeşitleri de yer almaktadır. Bu tuale fantazi kartvizit modelleri el ile dışarıdan fark edilir iken üst kısmı da pürüzlü bir yapıya bağlı olarak böyle bir kağıttan yapılmaktadır. Çoğunluk ile düz bir görünüm istemeyenler için tercih edilen bir kağıt türleri olur. Tuale fantazi kartvizitin en fazla dezavantajları içerisinde selafon malzemenin uygulanamıyor olması gelmektedir.
Sadece kağıt başlı başına çok fazla dayanıklı olduğu için de pek fazla problem yaratacak bir faktör değildir.

Buna ek olarak tuale fantazi kartvizit genellikle düz ve de beyaz zemin üzerinde hazırlanır. Buna ek olarak nadirde olsa değişik renklere yönelen insanlarda olabilmektedir. Bu tür tuale fantazi kartvizit baskı kağıtların en büyük özelliği kenarları kıvrımlı yapısıdır. Bu yüzden de genel olarak elinizde tutunuzda direk olarak hissedersiniz. Müşteriler arasında dokulu kartvizit adı genel anlamda verilmektedir.

Neden Tuale Fantazi Kartvizit Bastırılmalı
 
Günümüzde standart kartvizitler basit ve de sıradan bir hal aldı diyebiliriz. Az da olsa daha düşük fiyatlara tuale kart baskı kartvizit alma imkanına sahipsiniz. Tabi ki de böyle olunca kartvizit satışı ve ya pazarlaması ile müşteri bulabilmek çok zor bir hale geldi. Bunlarda dolayı da artık kartvizitlerde değişikliklere gitmek ve ya müşterinin aklında kalıcı olmak gerekmektedir. Bunlardan en basitinden biri hissiyat ve ya görünüş çok önemlidir. Ancak tuale kağıtlar ile yapılan kartvizitlerde aynı zamanda göze ve ya el ile hissetmek en doğrusudur. 

Pürüzlü olan yapısı için tuale kartvizit basımı yapılan kartın elinizde inceleme gereksinimi de duyarsınız. Böylece tuale fantazi kartviziti alan kişiler daha çok merak ederek daha fazla da incelemeye başlar. Bunların yanı sıra da bu tuale fantazi kağıtlar ile beraber basılmış olan kartvizitlerde bakıldığı zaman göz ile görülebilen bir pürüzlü yapıya da sahip olduğu ve de bu yapıda tasarım bakımından size artı puan kazandırmaktadır. Bu şekilde olan özellikleri içinde tuale fantazi kartvizit kurumsallık ve de pazarlamak adına sizlere genel anlamda çok daha büyük bir avantaj sağlar.
 

Tuale Fantazi Kartvizit Baskı İşlemleri Nasıl Olur?

İlk olarak tuale fantazi kartvizit işlemi 330 gr. olan fantazi kağıdından basılıp üretilen, üzeri dokulu ve ya tırtıklı bir görünüme sahip olan tuale fantazi kartvizit modeli olur. Dokulu kartvizitler, tuale kartvizitler ya da fantazi kartvizitler olarak isimlendirilmektedir. Genel olarak tuale fantazi kartvizitler baskılarda koyu renk kullanılmakta olan sade tasarımlar tercih edilir.

Firmamızda tuale kartvizit baskı ve tuale fantazi kartvizit baskı fiyatları? Ürün adedine göre değişkenlikler göstermektedir. Minimum olarak 100 adet sipariş verebilir ve de ihtiyaca göre de fazla adetlerde baskılarda talep edebilirsiniz. Online olarak sipariş kolaylığı sunan firmamızdan sipariş verebilmek amacı ile de tek yapmanız gereken tuale fantazi kartvizit tasarımınızı site içine yüklemek ve de ürününüzün size ulaşmasını beklemektir. Ardından ürünleriniz baskı onayından sonrasında belirtilen kargo gününde de ücretsiz bir biçimde kargoya verilir.

Tuale Fantazi Kartvizit Siparişleri Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Genel olarak tuale fantazi kartvizit sipariş verilmeden öncesinde tuale fantazi kartvizitlerin tasarımları önce örnekleri ebatlarının bütün detayları ve de ürün ebatıyla aynı olmasına dikkat etmelisiniz. Çoğunluk ile tasarım dosyanızın bütün çözünürlüğünün de yüksek olması tabi ki de baskının çok daha kaliteli olması çok büyük önem taşımaktadır.

Buna ek olarak ise bu  tuale fantazi kartvizit tasarımınızı sade ve ya koyu renklerde çalışabilirsiniz ancak tuale fantazi kartvizit çalışırken, arka planı her daim beyaz olması çok daha şık olan bir görünüm sağlar. Tuale fantazi kartvizit kağıdın kalitesini de daha fazla öne çıkaracaktır. Tuale Fantazi kağıdın bir yüzeyinde dokulu, diğer yüzeyinde ise daha da düz bir yapıya sahiptir. Sadece seçtiğiniz tuale fantazi kartvizit adetler için tek olan bir tasarım yüklenebilmektedir. Her isim ve de tasarımlar için ayrı bir adet seçip ürünlerin sepete atılması gerekmektedir. Örnek vermek gerekir ise aynı bilgilere bağlı olarak, tuale fantazi kartvizit basımda sadece isim değişecek şekilde tasarımlar da farklı tasarım sayılmaktadır. Bu nedenle de sepete 1000 tane + 1000 tane olarak 2 ürün atmanız da gerekmektedir.

Tuale Fantazi Kartvizit Teknik Özellikleri Nelerdir?

Kendisine has olan bir dokusu ile standart kartvizit modellerine oran ile daha farklı bir tuale fantazi kartvizit materyalden üretilen tuale fantazi kartvizit üzerinde dikkat edilmesi gerekli olan en büyük unsur bu noktadır. Tual kağıdı boyayı genel olarak normal kağıtlara oran ile daha da fazla emdiği için ve de kağıtta selefon uygulamaları yapılmadığı için de renk daha açık çıkar. Buna ek olarak firmamız bu konuda uzmanlaşmış bulunan ekibi ile beraber tuale fantazi kartvizitleri üretimini en iyi şekilde de yapmaktadır. Komple zeminli bir şekilde olan tasarımların kullanılması yerine de düz tasarım kullanımı müşterilerimize her daim tavsiye ettiğimiz modellerin arasında tuale fantazi kartvizit basımı yer almaktadır.

Tuale fantazi kartvizit modellerinin tercihe göre 280 gram ve ya 560 gram fantazi kağıtların üzerine basılır, kaliteli ve de estetik bir görünüm sunmaktadır. Tuale fantazi kartvizitlere genel olarak isteğe göre çift yönlü ve ya tek yönlü baskı da uygulanmaktadır. Tek yönlü olan tuale kağıt kartvizit baskı imkanı daha çok ekonomik bir alışveriş imkanı sunar iken çift yönlü olan tuale fantazi kartvizit siparişler verilerin daha da bol ve de orantılı kullanılmasına izin vermektedir.

Buna ek olarak diğer bir ismi dokulu kartvizit bulunan tuale fantazi kartvizitlerin boyutları genel olarak 8,4 cm x 5,2 cm ölçüsünde de olup düz ve de dikdörtgen kesimli olur. Böylelikle standart cüzdanlar adına uyumlu olan tuale fantazi kartvizitler kolayca taşınıp da muhafaza edilebilir. Toplam olarak 4 renk CMYK baskı tuale fantazi kartvizit üzerine, istenilen şekilde  herhangi bir rengin de kalitesinden hiç bir ödün vermeden canlı olacak bir şekilde basımına da genel anlamda olanak tanır.

Tuale Fantazi Kartvizit Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Günümüzde tuale kartvizit basımı fiyatları kartvizit modeline, genelde basım yapılacak tuale kartvizit adetine ve de basım firmasına göre farklılık gösterir. Ayrıca tuale kart baskı için tasarım dosyanızı da hazırladıktan sonra internet üzerinden de bize gönderebilirsiniz. Ardından tuale kartvizit baskı fiyatları için özel teklif almak adına firmamıza şu bilgileri iletmeniz işlemleri genel olarak çok fazla hızlandıracaktır;

Tuale Fantazi Kartvizitte Adet Miktarı,
Tuale Fantazi  Kartvizit Ebatı,
Tuale Fantazi  Kartvizitin Kesimi,
Tuale Fantazi  Kartvizitin Türü,

Tasarımının hazır mı ya da bizim tarafımızdan mı yapılacağı bilgileri tarafımıza eksiksiz bir şekilde göndermeniz halinde, kısa sürede özel fantazi kartvizit baskı fiyatları tarafınıza gönderilecektir.

Tuale Fantazi Kartvizit Fiyatları
 
Günümüz koşullarında tuale kartvizit baskı ve tuale fantazi kartvizit baskı fiyatları? Normal şekildeki standart olan kartvizitlere oran ile çok daha da yüksek fiyatlara satılır. Bu tuale kartvizit baskı fiyatları yüksekliği ana nedeni ise kağıdın yapısından ve de çok daha uzun olan işlemlerden geçmesinden kaynaklı olur. Bunun dışında ise bastırmak istemiş olduğunuz tuale fantazi kartvizit basımı sayısına göre ödeyeceğiniz olan ücretler de değişiklik gösterir. Bu bağlamda tuale kartvizit basımı fiyatları için matbaacınıza da ulaşabilirsiniz.

Tuale Fantazi Kartvizit Bastırmadan Dikkat Edilecek Unsurlar
Öncelikle tuale fantazi kartvizit baskı seçmiş olduğunuza göre çok farklı olmak istediğinizi ve de akılda kalıcı olmayı hedeflediğinizi farz ediyoruz. Buna göre de tasarım sizler için oldukça önemli olur. Sektör üzerinde daha önceden yapılmış olan tuale fantazi kartvizit baskı örneklerini incelemek için oldukça da yararlı olacaktır.
Bu tuale kartvizit basımı üzerinde yer alacak olan tüm bilgileri de basımdan önce kontrol etmenizde fayda var. Yanlış bir yazım durumunda tekrar basım işlemi yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Pek çok sayıda matbaacı direk olarak sizin yollamış olduğunuz tasarımların basımını yapar ve de basmadan öncesinde tekrar kontrol etmez.
Kartvizit üzerinde yer alacak olan logo vektörel olması gerekir. Aksi halde tuale kartvizit basımı sonrasında ortaya kötü görüntü çıkacaktır. Bunun için de profesyonel destek alabilir ve ya logonuzu illüstratör üzerinden de vektörel olarak düzenleyebilir ya da png formatında kayıt edip kullanabilirsiniz.
Buna ek olarak tuale kart baskı uygun formatta tasarımı yapılmalıdır. Çoğu zaman insanlar internet üzerinden sipariş verirken yanlış format dosya yüklediği için de tuale fantazi kartvizit basımı sırasında sorunlar olabilir. Ayrıca bu yüzden de doğru format üzerinde tasarımı yüklemenizde yarar vardır.
Etkili Tuale Fantazi Kartvizit Basımı Siparişi Oluşturmak İçin İpuçları Nelerdir?

Kartvizit türlerinin seçimine karar verdikten sonrasında en önemli olan konu profesyonel kimliğinizi doğru şekilde yansıtacak bulunan şablon tasarımını yapmanız olur. Kartvizit tasarım sürecinde genel manada değerlendirmeniz gerekli olan belli başlı faktörler aşağıdaki şekildedir. Bunlar;
Tasarımınızı gerçekleştirirken tuale fantazi kartvizit basımı kartvizitin çerçeve boyu ile tasarım yaptığınız ebadın da aynı olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu, tuale fantazi kartvizit baskı esnasında herhangi bir taşma gibi durumların olmasının ya da bilgilerin de sıkışmasının önüne geçmektedir.
Baskının olabildiğince kaliteli olması amacı ile ilgili olan web sitesine ilettiğiniz tuale fantazi kartvizit tasarımın yüksek çözünürlüklü bir şekilde olmasına dikkat etmelisiniz.

Dokulu tuale fantazi kartvizit üzerinde yer alacak olan bilgilerin güncel olmasına ve de özellikle iletişim bilgilerinin de eksiksiz ve okunur olmasına genel olarak özen göstermelisiniz. Verilerin yazı fontlarının tuale fantazi kartvizit üzerinde profesyonel imajınız ile beraber uyumlu olmasına, yazı karakterleri boylarının gözü zorlamadan okunur bir şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca tuale fantazi dokulu kartvizit basımı üzerinde de yer almasını istediğiniz renklerin genel olarak marka imajınızı destekler nitelikte olmasına dikkat etmelisiniz. Buna ek olarak gözü yormaması için de çok renkli ve ya karmaşık olmamasına dikkat etmelisiniz. Tuale fantazi kartvizit genel anlamda profesyonel kimliğiniz olan kartvizitlerinizi de web sitemiz aracılığı ile beraber tasarlayabilir, fantazi kartvizit baskı fiyatları bilgileri ile birlikte de siparişinizi güvenilir ve de hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. 

Tuale Fantazi Kartvizit Hizmetleri Nelerdir?

Genel olarak tuale kağıt kartvizit baskı online model kartvizit genel olarak en uygun olan ekonomik basımında firmamızı da tercih etmeniz, kartvizitlerin basımı ile beraber başka hizmetlerimizden de faydalanmanıza çok büyük bir şekilde olanak sağlar. Ayrıca alanında uzman olan ekip ve kadromuz tuale fantazi kartvizit basımlarına başlamadan öncesinde müşterilerimizin de isteği doğrultusunda herhangi bir tasarım oluşturur. Ardından ise bu tuale fantazi kartvizit tasarım müşterimize gönderilerek düzgün bir biçimde onay alımı sağlanır. Müşterimiz bu tuale fantazi kartvizit örneklerini onayladıktan sonra da belirtilmiş olan adetler kadar tuale fantazi kartvizit basımları yapılır. Buna ek olarak tuale fantazi kartvizitler müşterimize de iletilir. Sizler de bu muhteşem tuale fantazi dokulu kartvizit basımı hizmetini alabilmek amacı ile firmamız ile her zaman irtibata geçebilirsiniz.

 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp