Ekonomik Kartvizit

2021 Yılı Güncel Fiyatları Ekonomik Kartvizit

Parlak Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 45TL +KDV
2000 75TL +KDV
3000 110TL +KDV
5000 180TL +KDV
Mat Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Mat Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 50TL +KDV
2000 80TL +KDV
3000 120TL +KDV
5000 190TL +KDV
Parlak Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Parlak Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 60TL +KDV
2000 100TL +KDV
3000 145TL +KDV
5000 215TL +KDV
Mat Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Mat Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 70TL +KDV
2000 110TL +KDV
3000 160TL +KDV
5000 240TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz standart kartvizitler için 3-4 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Ekonomik Kartvizit Baskı

Eğer bir firmanız varsa, kurumsal bir kimlik oluşturmak istiyorsanız ya da bireysel olarak insanlarla iletişim bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız, işte bu noktada devreye kartvizitler giriyor. Gerek bireysel, gerekse de kurumsal olarak kartvizitler iletişim halinde olduğunuz insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakır. Artık her ne kadar her şey gibi kartvizitler de dijital olarak üretilse de, basılı kartvizitler hala aktif olarak kullanılmaya devam ediyor ve hala eskiden olduğu kadar etkililer.

Tüm bunların yanında baskı maliyetlerinden tasarruf etmek isteyen kişi ve işletmeler ekonomik kartvizit baskı yöntemlerine yöneliyor. Yani bir kartvizitin basılırken hem kaliteli, hem de ekonomik olmalı. Bugün piyasada pek çok farklı ve alternatif kartvizit tasarımı bulunsa da, kişiler ve işletmeler hala standart ve geleneksel kartvizit tasarımlarına yöneliyor. Aynı zamanda standart tasarımlar ekonomik kartvizit baskı imkanı da sağlıyor.

Ekonomik Kartvizit Tasarımları

Ekonomik kartvizitler aynı zamanda standart kartvizitler olarak da bilinmektedir. Yani eğer siz kendiniz ya da işletmeniz için "ekonomik kartvizit tasarım çeşitleri?" arasından seçim yapmak istiyorsanız, bu kartvizitler aynı zamanda standart kartvizitlerdir. Bu tür kartvizitler hem hızlı bir şekilde basılabilir hem de aynı anda çok fazla sayıda üretilebilirler. Ayrıca bir kartvizitin standart ve ekonomik olması, onun aynı zamanda kalitesiz olduğu anlamına gelmez.

Eğer kartvizit basımından önce "ekonomik kartvizit tasarım çeşitleri?" enine boyuna incelenir ve ortaya başarılı bir tasarım çıkarılırsa, ortaya etkili bir sonuç çıkacaktır. Aynı zamanda bu kaliteli tasarım, kaliteli bir işçilik ve baskıyla da desteklenmelidir. Tüm baskı aşamalarını profesyonel ve alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.
 

Ekonomik Kartvizit Baskıda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkiye'de standart ve ekonomik kartvizit baskı en çok kullanılan kartvizit baskı türüdür. Burada standart olmasını belirleyen şey tasarım, kullanılan malzemeler ve işçiliktir. Eğer bir kartvizit baskısı sırasında kullanılacak olan hammadde doğru bir şekilde seçilmez ve başarılı bir işçilik uygulanmazsa, ortaya çıkan kartvizit kısa sürede deforme olabilir. Kartvizitin deforme olmaması için hem kaliteli ve doğru malzemeler kullanılması, hem de özverili bir işçilik uygulanması gerekir.

Genelde ekonomik kartvizit baskı işlerinde form kaybı gibi durumlarla karşılaşılır. Aşınma ve yırtılma, renk kaybı, renklerde solma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Tüm bunlar malzemenin kötü olmasından kaynaklanır. Eğer üretilen kartvizitin üzerine selefon uygulaması yapıldıysa ve kaliteli bir selefon kullanılmadıysa bu durumda selefon kartvizitten ayrılır ve kartvizit de zaman içinde yırtılır.

Tasarım Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Baskıdan önce ekonomik kart baskı tasarımında kesik noktaları ve taşırma payı gibi detaylar iyi hesaplanmalıdır. Tasarımın basılacak olan kağıda doğru şekilde yerleştirilmesi, fire oranını azaltacağından maliyeti de düşürür. Böylelikle siz de ekonomik kart baskı elde etmiş olursunuz. Baskıdan önce makine ustalarının da sürece dahil olması önemlidir.
 

Uygun Fiyatlara Kartvizit

Kartvizit fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu, çalışacağınız matbaaya, kullanılacak malzemelerin kalitesine, yapılacağın işçiliğin ne kadar zaman alacağına göre değişir. Örneğin 120 gr kağıt ile 200 gr kağıt arasında elbette belirli bir fiyat farkı olmaktadır. Eğer siz de uygun fiyata kartvizit bastırmak isterseniz, bu konuda brosur.com.tr adresinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Firma hem uygun fiyata kartvizit baskısı yaparken, tamamen uzman kişilerce kaliteli işçilik üretir. Dolayısıyla ortaya çıkan tüm ürünler de kaliteli olur.
 

Ekonomik Kartvizit Fiyatları

Türkiye'deki matbaalar göz önüne alındığında ekonomik kartvizit baskı fiyatları konusunda belirleyici olan bazı faktörler devreye giriyor. Bu fiyatların en belirleyici noktalarından biri piyasadaki iş hacmi. Eğer iş hacmi yüksekse, fiyatlar da buna bağlı olarak yükselmeye başlıyor. Örneğin piyasadaki ekonomik kartvizit baskı fiyatları 1000 adet üzerinden 40 TL'den başlayarak, 100 TL'ye kadar çıkabilir. Ortaya çıkan bu fiyatları belirleyen bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurları şu şekilde listeleyebiliriz:
Parlak ya da mat selefon,
Tek yön ya da çift yön,
Düz ya da kırımlı.
Acil Olarak Teslimat

Ekonomik kartvizitler hem uygun fiyatlarla üretilebildiği gibi, hem de hızlı ve acil bir şekilde teslim edilebilirler. Burada işin uzamasına sebep olabilecek tek faktör kesim işlemidir. Kesim işlemi sırasında işçilik iyi olursa ve kaydırma yapılmazsa, ortaya acil olarak kaliteli bir ürün çıkarılabilir. Kartvizit baskı yapan pek çok matbaa bulunmakla birlikte, ekonomik acil kartvizit baskı yapan çok fazla matbaa bulunmaz. Eğer sizin de ihtiyacınız olan şey ekonomik acil kartvizit baskı ise, bunun brosur.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Her ne kadar kartvizit baskıları hızlı bir şekilde gerçekleşse de, daha hızlı ekonomik kartvizit baskı da yapılabilir. Kartvizitlere acil olarak gereksinme duyulduğu zamanlarda, normalden daha erken şekilde teslim edilmek üzere hızlı ekonomik kartvizit baskı yapılabilir.
 

Ucuz ve Kaliteli Baskı

Kartvizitler hem yaptığınız işi müşterinize anlatması, hem de insanların yaptığınız işin kalitesine inanması açısından önemlidir. İster bireysel olarak kartvizitiniz olsun, isterse de kurumsal, bu sizin daha profesyonel görünmenize yardımcı olur. Bu yüzden kağıt ve baskı kalitesinin de iyi olması, karşınızdaki insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakır.

Kartvizit baskı konusunda hem kaliteden ödün vermeden, hem de ucuz kartvizit basımı belki çok fazla karşınıza çıkmayabilir. Ama aradığınız şey her zaman bu olmalıdır. Yani bazen aynı kalitede bir kartviziti, yarı fiyatına bastırmak gibi bir durum söz konusu olabilir. Sonuç olarak siz de eğer hem kaliteli hem de ucuz kartvizit istiyorsanız, sizin için doğru adres brosur.com.tr olabilir. 

Baskı ve Tasarım Süreçlerinde Kampanyalar

Brosur.com.tr, hem kaliteli ürünler basar, hem de bu ürünler için oldukça uygun fiyat teklifleri verir. Ayrıca zaman zaman firmanın düzenlediği kampanyalar pek çok işletme ve kişi tarafından da değerlendirilmektedir. Bu kampanyaları takip edip değerlendirmeniz hem sizin, hem işletmenizin baskı maliyetlerinden tasarruf etmesini sağlar.

Hem ürün kalitesi hem de ürün adedi konusunda zaman zaman düzenlenen kampanyalar, tüm müşterilerin ilgisini çeker. Çünkü hem kaliteli ürünler elde edilirken, hem de normalden daha az bir ücret ödenmiş olur. Genelde kampanyalı kartvizit baskı adetler üzerinden olur. Örneğin standart bir kampanyalı kartvizit baskı için oluşturulmuş promosyon 1000 adet fiyatına 2000 adet gibidir. Tüm bunlar için yine doğru adres brosur.com.tr sitesidir.
 

Ekonomik Kartvizit Türleri

Ekonomik kartvizitler, tek yönlü ekonomik kartvizit ve çift yönlü ekonomik kartvizit olarak ikiye ayrılabilir. Bu kartvizit türleri göz önüne alındığında, tek yön baskı kartvizit fiyatları daha düşüktür. Fakat maliyetler tek yön ve çift yön arasında çok fazla değişmediği için, işletmeler ve kişiler tarafından daha çok çift yön baskılı kartvizitler tercih edilmektedir. Çünkü tek yön baskı kartvizit, çift yön baskı kartvizit kadar olumlu bir etki bırakmaz.

Ekonomik kartvizitlerin baskı işlemi tamamlandıktan sonra, bu kartvizitlerin üzerinde ister çift yönlü ekonomik kartvizit olsun, isterse de tek yönlü ekonomik kartvizit olsun, parlak ya da mat selefon yapılabilir. İstediği durumlarda kartvizitler kırımsız ya da iki kapaklı, kırımlı ve katlamalı olarak da üretilebilirler.

Kartvizitler aynı zamanda plastik ya da karton olarak da basılabilirler. Özellikle son yıllarda plastik ve şeffaf kartvizitler oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. Plastik ve şeffaf kartvizitler ile karton kartvizitler arasında çok fazla maliyet farkı bulunmuyor. Hatta bazı detaylar göz önüne alındığında, maliyetlerinin hemen hemen aynı olduğu bile söylenebilir.

En Uygun Fiyatlar Nerden Alınabilir?

En uygun fiyatı nereden alacağınız, yaptıracağınız işin kalitesine ve adedine göre değişebilir. Örneğin siz hem adet olarak fazla, hem kaliteli, hem de uygun ekonomik kartvizit fiyatları istiyorsanız, bunun için brosur.com.tr sitesini tercih edebilirsiniz. Bu site üzerinden sunulan hizmetler hem kalitelidir, hem de sunulan fiyatlar piyasanın oldukça altındadır.

Eğer elinizde başarılı bir kartvizit tasarımı varsa, bu kaliteli tasarımı aynı şekilde kaliteli olarak basabilecek bir firma ile çalışmak sizin yararınıza olur. Çünkü büyük ve başarılı bir şirketin, kalitesiz ve kötü tasarlanmış bir kartviziti olması, müşteriler üzerinde olumlu etki bırakmaz. Fakat kaliteli baskının yanında, fiyatların da piyasa ortalamasının üstünde değil, altında olmasını önemsemelisiniz. Çünkü fiyatların yüksek olması, o işin aynı zamanda kaliteli olması anlamına gelmez. Yani uygun ekonomik kartvizit fiyatları veren bir firma da sizin için çok kaliteli kartvizitler basabilir. İşte brosur.com.tr de bu firmalardan biridir.

Brosur.com.tr Üzerinde Kartvizit Baskı Fiyatları

Piyasada hem kaliteli hem de ucuz kartvizit üreten firmalardan biri olan brosur.com.tr, sunmuş olduğu kaliteli ve ucuz hizmetlerle kısa sürede çok geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. Brosur.com.tr sitesinin kartvizitler konusunda sunmuş olduğu fiyatları şu şekilde listelememiz mümkün:
Şeffaf Kartvizitler - 500 adet kartvizit için 300 TL'den başlayan fiyatlar.
Popüler Kartvizit - 1000 adet kartvizit için 40 TL'den başlayan fiyatlar.
Tuale Kartvizit - 1000 adet kartvizit için 85 TL'den başlayan fiyatlar.
Kısmi Laklı Kartvizit - 1000 adet kartvizit için 50 TL'den başlayan fiyatlar.
Özel Kesimli Kartvizit - 1000 adet kartvizit için 125 TL'den başlayan fiyatlar.
Kabartmalı Kartvizit - 1000 adet kartvizit için 100 TL'den başlayan fiyatlar.
Sıvamalı Kartvizit - 1000 adet kartvizit için 160 TL'den başlayan fiyatlar.
Görüldüğü üzere piyasada bulabileceğiniz en uygun ekonomik kartvizit basım fiyatları, brosur.com.tr adresinde yer almaktadır. Eğer basım işlemlerini detaylandırmak ve daha fazla bilgi almak isterseniz, web site üzerinde bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Brosur.com.tr Üzerindeki Hizmet Çeşitliliği

Brosur.com.tr üzerinden yalnızca kartvizit baskısı yapılmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü baskı türü ve basılı materyal brosur.com.tr sitesi aracılığıyla üretilebilmektedir. Site üzerinde yer alan ürün yelpazesinin içerdiği ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz:
Katalog, dergi,
Maske kutusu 50'li baskı,
Broşür, el ilanı, afiş, (a3, a4, a5)
Cepli dosya, bloknot, antetli kağıt, torba zarf ve zarf,
Bardakaltlığı, mouse pad, magnet ve sticker,
Oto kokusu, oto paspas,
Karton çanta ve insört,
Fatura ve irsaliye basımı,
Kitap, kitap ayracı,
Amerikan servis,
Promosyon fuar ürünleri,
İmsakiye, ajanda, masa takvimi, piramit takvimi, gemici takvimi,
Tasarım hizmetleri.
Brosur.com.tr Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çok geniş bir müşteri yelpazesine sahip olan firma, piyasadaki en başarılı matbaalardan biri olarak gösterilmektedir. Aynı zamanda piyasada bulunan en uygun ekonomik kartvizit basım fiyatları brosur.com.tr tarafından sunulmaktadır. Bu sebeple özellikle son yıllar Türkiye'de en çok tercih edilen baskı firmalarından biri haline gelmiştir.

Aynı zamanda brosur.com.tr, piyasada yaygın olarak yapılmayan bazı baskı türlerini de müşterilerinin hizmetine sunar. Örneğin kabartmalı ekonomik kartvizit baskı hizmeti, brosur.com.tr aracılığıyla sunulmaktadır. Özellikle kurumsal kimliğini yenilemek isteyen ya da yeni bir kurumsal kimlik yaratmak isteyen firmaların son yıllarda en çok tercih ettiği kartvizit türlerinden biri olarak kabartmalı ekonomik kartvizit baskı karşımıza çıkar.

Eğer elinizde bugüne kadar oluşturduğunu herhangi bir kartvizit tasarımı yoksa brosur.com.tr tasarımcılarından tasarım hizmeti alabilirsiniz. Tasarım konusunda hizmet veren personelin tamamı, alanında uzman, deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşur. Tasarım işleminiz gerçekleştikten sonra kartvizitinizde kullanılacak olan tüm malzemeler, yine sizinle birlikte ve uzman kişilerce belirlenir. Malzeme bilgisi ile ilgili tüm detaylara da karar verildikten sonra, geriye yalnızca baskı işlemi kalır. Baskı işlemi de hızlı bir şekilde gerçekleştikten sonra, ürünler elinize ulaşmak üzere yola çıkar. 

 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp