Duvar Takvimi


2020 Yılı Güncel Fiyatları Duvar Takvimi

Küçük - Orta - Büyük Boy Duvar Takvimleri
Küçük - Orta - Büyük Boy Duvar Takvimleri
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
150 ve Üzeri FİYAT SORUNUZ₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Basılı Duvar Takvimi Seçenekleri Ve Avantajları

İşletmeler, doğru promosyon ile markalarının reklamını yapabilirler. Duvar takvimi yelpazesi, tüm kişi, kurum ve kuruluşların duvarlarında tam 365 gün kalacak, ideal bir hediyedir. Duvar takvimi basımı marka bilinirliği ve şirket reklamcılığının en uzun ömürlü ve en etkili reklamcılık yöntemidir.

 

Sessiz Reklam Aracı

İşletmeler, duvar takvimleri sayesinde müşterilerine güzel sanat eserleri ve çarpıcı özel baskı seçenekleri ile bir renk şöleni sunabilirler. Promosyon takvim ile yılın geri kalanında, her gün müşterilerinin gününü aydınlatmak için uygun fiyatlı bir hediye sunabilirler. Duvar takvim baskı seçenekleri şirket logonuzla markalı, basit bir işlemle büyük bir etki yaratabilir.

 

Duvar Takvimi Yaptırmanın Avantajları

Duvar takvimlerine marka logonuzu bastırarak hediye edilen kişi ve çevresindekilerin sürekli olarak markanızı görmesini sağlayabilirsiniz.  Marka görünürlüğü, iş başarısının anahtarıdır. Duvar takvim örnekleri çok çeşitlidir. Ücretlerse bu çeşitliliğin niteliğine göre belirlenir. Kağıdın gramajı, baskının kalitesi ve kullanılacak renkler duvar takvimi baskı fiyat üzerinde etkilidir.

Uygun maliyetli marka farkındalığı oluşturan takvimler sessiz reklam aracı görevi görür. Akıllı pazarlama yöntemleri arasında bulunan takvimler tanıtım amaçlıdır ve kişiselleştirilebilirler.

 

Uygun Maliyetli Reklam

Duvar takvimleri marka adınızı görüntülemenin en uygun maliyetli yöntemidir. Herkes sadakat hediyesi almayı sever, ancak promosyon amaçlı bir basılı takvim  aynı zamanda birden fazla kişiye hitap eder. Promosyon takvim çeşitleri markanızın mesajını yılın 365 günü yayınlayan sessiz satış temsilcinizdir.

 

Tercih Sizin Elinizde

Promosyon takvimlerin üzerine basılacak olan görseller özelleştirilebilir. Örneğin; bir avukat, müvekkillerinin gününü aydınlatmak için komik resimler içeren bir takvim kullanmayı seçebilir. Bir fotoğrafçı, vahşi yaşam takvimlerinden birini kullanmayı seçebilir. Duvara asılan takvim baskı görseli ne olursa olsun, hedef kitlenize bir mesaj iletme için idealdir. Takvim üzerine basılı logo markası, adresiniz, iletişim bilgileriniz ve daha fazlası yer alabilir. Böylece sessiz satış elemanınızla tüm yıl boyunca herhangi bir ofisi veya iş yerini aydınlatmak için harika bir fırsat yakalayabilirsiniz.

 

Geniş Ürün Yelpazesi

Önde gelen promosyon takvimi tedarikçileri kişiselleştirilmiş basılı reklam takvimleri sunar. Duvar takvimi baskı fiyatları dahilindeki geniş ürün yelpazemizden dilediğiniz boyutta ve tasarımdaki takvimi seçebilirsiniz. Dilerseniz kendi tasarımınız olan takvimlerin basılmasını da sağlayabilirsiniz. Promosyon takvimleri tasarlama, yayınlama ve basma konusunda tecrübeli olan basım merkezleriyle en uygun maliyetli reklamcılık türlerinden birini kullanabilirsiniz. Çarpıcı duvar takvimleri yelpazesi, markanızın doğrudan müşterilerinizin önünde olmasını sağlar. 

 

Çekici Promosyon Takvimleri

Çekici, göz alıcı promosyon duvar takvimleri arıyorsanız; her zevke ve bütçeye uygun çarpıcı ürünler bulabilirsiniz. Şirket ve tanıtım takvimleri, tüm alıcılara şirketinizin yıl boyunca hatırlatması gereken harika bir hatırlatmadır. Şirket logonuzu bir takvime bastırarak bir yıl boyunca markanızı hatırlatan bir ürüne sahip olacaksınız. Şirket takvimlerimiz fotoğraflar, şirket logoları, adres, saatler veya çalışma ve diğer önemli bilgilerle özelleştirilebilir.

 
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp