A3 Broşür (42x29 cm)


2021 Yılı Güncel Fiyatları A3 Broşür (42x29 cm)

A3 Broşür basım 42 x 29 cm Çift Yüzlü 150 gr Parlak Kuşe RENKLİ 1 Katlamalı Kapalı Hali A4
A3 Broşür basım 42 x 29 cm Çift Yüzlü 150 gr Parlak Kuşe RENKLİ 1 Katlamalı Kapalı Hali A4
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 40 x 28 cm 500₺ Sipariş Ver
2000 40 x 28 cm 650₺ Sipariş Ver
3000 40 x 28 cm 1050₺ Sipariş Ver
5000 40 x 28 cm 1950₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

A3 Broşür Baskı Hakkında

Profesyonel a3 broşür basımı sayesinde günümüzde pek çok şirketin, hastanelerin ve devlet kurumlarının kitapçığı halinde çok amaçlı kullanılabiliyor. Ancak genel olarak kullanımı tanıtım maksatlı bulunur. Tanıtımı yapılmak istenen işlerin ve ya iş yerlerinin kitapçığı olarak basılan broşür genelde danışmanlarda bulunur. 

A3 broşür basımı pek çok aşamaya bağlı olarak gerçekleştirilir. İlk aşamalar dijital kaynaklar yardımıyla tamamlanırken devam eden aşamalarda ise işçilik ve ustalık kavramları söz konusu olur. 

A3 Broşür Baskı

A3 el ilanı basımı söz konusu olduğunda görselliğin olabildiğince yüksek olması gerekir. Broşürler bir bakıma iş yerinin prestijidir. Ele ilk alındığında tanıtımı söz konusu olan neyse özetle aktarabilmelidir. Bunun için de metinlerin doğru yerlerde doğru boyutlandırma ile kullanılması gerekir. 

A3 el ilanı basımı ihtiyaç duyulduğunda mutlaka profesyonel çalışma talep edilir. Broşürler diğer pek çok baskılara göre daha az sayfalıdır, özetle kitapçık. Dolayısıyla daha az maliyetli a3 el ilanı basımı fiyatları olarak karşınıza çıkar. Talep ettiğiniz a3 broşür baskı için ilk olarak grafik tasarım çalışanları görsel ve metin düzeni için çalışma yürütür. Basım sonucunda hazır olması planlanan baskı için de kullanılacak malzemeler belirlenir. 4 renk ofset baskı kullanılır. Baskıya giren broşür için uygulamalar başlar. Bu uygulamalar genelde; Selefon kaplama(Mat/Parlak), Laminasyon(Yüzey kaplama) uygulamalar olarak bulunur. Talebe göre ise benzeri ofset uygulamaları da gerçekleştirilebilir. 

A3 El İlanı-Broşür basımı Fiyatları Nedir?

A3 broşür baskı için fiyatlar kullanılacak malzeme çeşidi ve kağıt gramajlarına göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda ofset baskıda gereken uygulamalar için de fiyatta değişiklik görülebilir. 

 

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp