Bardak Altlığı

2021 Yılı Güncel Fiyatları Bardak Altlığı

Bardak Altlığı - Kauçuk Taban 9 x 9 cm
Bardak Altlığı - Kauçuk Taban 9 x 9 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 680TL +KDV
2000 1210TL +KDV
3000 1760TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 

Bardak Altlığı Baskısı

Son zamanlarda oldukça fazla kullanılmakta olan bardak altlıkları özellikle de sunum yapılırken en fazla tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. Bardak altlıklarına yapılan baskılarda son dönemlerde oldukça fazla tercih edilir bir hal almıştır. Üstelik kaliteli bir şekilde yapılan bardak altı baskıları son derece kalıcı ve uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Birbirinden güzel bardak altlığı tasarımlarını inceleyerek siz de isteğiniz modelleri en uygun fiyat seçenekleri ile kolayca elde edebilirsiniz. 

Bardak Altlığı Baskısı Nedir?

Bardak altlığı oldukça fazla tercih edilen bir ürün olarak son zamanlarda dikkatleri çekmektedir. Bardak altlığı, bardakların içinde olan sıcak ve soğuk içeceklerin doğrudan yüzey ile temas etmesini engelleyen bir servis aracıdır. Siz de bardak altlığı baskısı nedir? diye düşünüyor olabilirsiniz. Bardak altlıkları koruyucu olmalarının yanı sıra dekoratif amaçlı da kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Bu sebeple de baskıları oldukça önemlidir. Yani kısacası, bardak altlığı baskısı nedir? dersek, bardak altlıkları üzerine yapılan tasarımlara ve baskılara da bardak altlığı baskısı ismi verilmektedir.
 

Bardak Altlığı Basımı

Bardak altlığı olarak kullanılmakta olan araçların basımları için kullanılan ürünlerin kalitesi oldukça önemlidir. Aynı zamanda basım yapılacak olan malzemenin kalitesi de oldukça önemlidir. Baskının kendisini göstermesi için de bardak altlığının ana malzemesi de önem teşkil etmektedir. Özellikle de reklam ve tanıtım gibi amaçlar için basımı yaptırılan bardak altlığının çabuk aşınan malzemelerden tercih edilmemesi önerilmemektedir. Aynı zamanda bardak altlığı basımı yaptırılacak olan ürünün kalitesine de dikkat edilmesi gerekir. Siz de bardak altlığı basımı yaptıracağınız zaman kaliteli bir firma ile çalışmayı tercih etmelisiniz. 
 

Bardak Altlığı Basımı Fiyatları

Bardak altlığı basımı yaptırılacağı zaman dikkat edilmesi gereken en önemli konular arasında bardak altlığı basımı fiyatları da yer almaktadır. Gerçekten verdiğiniz ücretin karşılığını alabileceğiniz kaliteli ürünlerin üzerine yapılmış olan bardak altlığı baskısı için en uygun fiyat seçeneklerine firmamız üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Birçok kaliteli bardak altlığı baskısına uygun fiyat seçenekleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda toplu bir şekilde yapılacak olan alım işlemlerinde daha uygun seçenekler de kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda bardak altlığı basımı fiyatları her baskıya göre farklılık gösterebilmektedir. 
 

Promosyon Bardak Altlığı Baskı

Promosyon oldukça etkili bir tanıtım ve reklam aracı olarak pek çok firma tarafından tercih edilmekte olan bir yöntemdir. Firma tarafından müşterilere gönderilmekte olan promosyon bardak altlığı baskı oldukça etkili bir yöntem olarak görünmektedir. Potansiyel müşterilere kendilerini tanıtmak için firmalar tarafından promosyon bardak altlığı baskı oldukça fazla tercih edilen bir yöntem olarak dikkat çekmektedir. Promosyon olarak verilmekte olan ürünler firmanın tanıtımı açısından en fazla tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda promosyon tanıtım ürünleri manasına gelerek kullanılmaktadır. 

Bardak Altlığı 

Bardak altlığı oldukça fazla olarak tercih edilmekte olan bir ürün olarak kullanılmaya başlanmıştır. Hem dekoratif amaçlı hem de koruyucu amaçlı olarak kullanılabilmesi çok tercih edilebilir bir ürün olmasına katkı sağlamaktadır. Üstelik hem evlerde hem de iş yerlerinde çok fazla kullanılmakta olan bardak altlığı kullanımı son zamanlarda oldukça fazla artış göstermektedir. Bardak herhangi bir yere bırakıldığı zaman ise zemin üzerine leke yapmasını da etkileyici bir özelliğe sahiptir. Hem de firmaların kendi markalarını temsil etmekte olan özel bardak altlığı tasarımları özel olarak yapılmaktadır. Siz de kendi markanızı özel bir bardak altlığı tasarımı ile birleştirerek özel bir tasarıma sahip olabilirsiniz.  Böylece kendinize ait bir bardak altlığı tasarımını elde edebilirsiniz.

Bardak Altlığı Özellikleri 

Bardak altlığı özelliklerine bakacak olursak öncelikli olarak koruyuculuğu ön planda gibi görünse bile dekoratif amaçlı kullanımı da özellikle verilen davetlerde ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda birçok firma tarafından reklam amaçlı olarak veya tanıtım hedeflerini gerçekleştirmek amacı ile kullanılmakta olan bir üründür. Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmekte olan ve pek çok yerde kullanılmakta olan bir ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Üstelik bardak altlığı özellikleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca verilen yemekli davetlerde bardağa önceden doldurulan su bardaklarının üstüne de bırakabilen bardak altlıkları oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir. Siz de pek çok kullanım alanına sahip olarak bardak altlığı özellikleri ile bir kullanım sağlayabilirsiniz. 
 

Bardak Altlığı Tasarımları

Bardak altlığı tasarımları, pek çok kişi tarafından da çeşitli şekillerde istenmektedir. Firmamız tarafından da birçok çeşitli bardak altlığı tasarımları yapılmaktadır. Firmamız tarafından müşterilerin istekleri doğrultusunda birçok tasarım yapılmaktadır. Her türlü organizasyon için de siparişlerinizi bize toplu olarak iletebilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmekte olan bardak altlığı tasarımları hem malzeme konusunda hem de yapılan baskı konusunda son derece kaliteli malzemeler seçilerek üretilmektedir. Siz de firmamızı tercih ederek birbirinden güzel tasarımlar ile özel günlerinizi daha da özel bir hale getirebilirsiniz. Hem de firmanızın reklam kampanyalarını en etkili şekilde kullanmak için de kendi markanıza özel olarak bardak altlığı tasarımları da bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. 

Bardak Altlığı Tasarım Örnekleri 

Birbirinden güzel ve özgün tasarım örneklerini sitemizde inceleyerek siz de kararlarınızı daha kolay bir şekilde verebilirsiniz. Üstelik firmamızda çalışmakta olan son derece profesyonel tasarım ekibimiz tarafından sizler için özel tasarımlar yapılmaktadır. Siz de kendiniz için bardak altlığı tasarım örnekleri ile ilgili olarak özgün fikirleri firmamız ile paylaşarak istediğiniz tasarımları en kısa zaman içerisinde elde edebilirsiniz. Oldukça özgün olarak bardak altlığı tasarım örnekleri ile siz de kendinizi ve firmanızı en iyi şekilde ifade edebilme imkanı bulursunuz. 

Kauçuk Taban Bardak Altlığı Baskı 

Kauçuk taban oldukça fazla tercih edilmekte olan bir bardak altlığı olarak özellikle son dönemlerde çok fazla kullanılmaktadır. Kauçuk bilindiği gibi daha pahalı bir malzeme olmasına rağmen dayanıklı olması sebebiyle daha fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda kauçuk taban bardak altlığı baskı hem dayanıklı olması sebebiyle hem de kimyasal maddelere karşı daha fazla dayanıklı bir malzeme olması sebebi ile çok fazla tercih edilmektedir. Siz de uzun dönemli olarak kullanmak üzere tercihlerinizi kauçuk taban bardak altlığı baskı üzerinden yaparak tercih edebilirsiniz. 

Matbaa Promosyon Bardak Altlığı 

Firmanıza özel olarak üretilmekte olan ve tasarlanmakta olan matbaa promosyon bardak altlığı ile siz de üstün kaliteli ve kendinizi en iyi şekilde ifade edecek olan promosyon bardak altlıkları ile firmanızın reklam işlemlerini en güzel şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda birçok firma reklam ve tanıtım faaliyetlerinde matbaa promosyon bardak altlığı kullanmayı tercih etmektedir. Siz de kendinizi en iyi şekilde ifade edeceğini inandığınız özgün tasarımlar ile firmanızın tanıtımını müşterilerinize yaparken matbaa promosyon bardak altlığından da en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Üstelik son zamanlarda çok fazla kullanılmaya başlanan bardak altlıkları çok işlevsel bir kullanıma da sahiptir. 

Kauçuk Tabanlı Bardak Altlığı Basımı 

Bardak altlığı basımı son zamanlarda popülerliği giderek artan ürünler arasında yer almaktadır. Üstelik kauçuk tabanlı bardak altlığı basımı dayanıklı olması sebebiyle en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Siz de uzun ömürlü bir kullanım tercih ederseniz eğer ilk tercihinizi kauçuk tabanlı bardak altlığı basımı tarafında yapabilirsiniz. Böylece en kaliteli şekilde üretilen bardak altı tasarımları ile birçok kullanım sağlayabilirsiniz. Üstelik kauçuk bilindiği gibi daha sağlam ve dayanıklı bir malzeme olduğu için daha fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda da son zamanların en fazla tercih edilen modelleri arasında kauçuk tabanlı bardak altlığı basımı da yer almaktadır. Siz de uzun süreli bir kullanım için tercihinizi bu modellerden yana kullanabilirsiniz. 

PVC Bardak Altlığı Basımı 

PVC, bilindiği gibi son 20 yıl içerisinde oldukça fazla olarak yaygınlaşmış bir ürün olarak kendini göstermektedir. Kullanım alanı oldukça geniş olarak bilinen PVC aynı zamanda da bir plastik polimerdir. Son zamanlarda bardak altlığı basımında da fazlaca kullanılmaya başlanmıştır. Aynı zamanda pvc bardak altlığı basımı çok fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 

Kaliteli Bardak Altlığı Basımı 

Seçtiğiniz firmanın size sunacağı ürünlerin kaliteli olması da oldukça önemlidir. Uygun fiyatlı olarak satışa sunulan ürünlerin kalitesinden de emin olmak son derece önemlidir. Firmamızın sizler tarafından alınan tasarım siparişlerini en kısa zaman içerisinde yaparak istenilen zaman içinde size teslim edilmesi de gerçekleştirilir. Aynı zamanda en kaliteli bardak altlığı basımı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Siz de oldukça kaliteli ürünler elde etmek için ve uzun süreli bir kullanım sağlamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Üstelik kaliteli bardak altlığı basımı için tamamen size özgü olacak tasarımlar da firmamız aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. 

Bardak Altlığı Baskı Fiyatları 

Bardak altlığı baskı fiyatları tüm model ve çeşitlere göre farklılık gösterebilmektedir. Seçtiğiniz ve istediğiniz tüm modellerin kendine özgü bardak altlığı baskı fiyatları bulunmaktadır. Siz de seçeceğiniz modeller de bulunan ve tercih ettiğiniz tasarımlara göre bardak altlığı baskı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik de firmamız tarafından en kaliteli ürünler en uygun fiyat garantisi ile müşterilere sunulmaktadır.  Fiyatlar her ne kadar modellere göre farklılık gösterse bile yine de uygun bir şekilde belirlenmektedir. 

Kauçuk Taban Bardak Altlığı Fiyatı 

En kaliteli ve dayanıklı olarak tabir edebileceğimiz bardak altlığı modelleri elbette kauçuk taban bardak altlığı fiyat olarak ifade edilmektedir. Siz de birbirinden güzel ve dayanıklı olan kauçuk taban bardak altlığı fiyat hakkında bilgi almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Daha dayanıklı olan ve daha uzun bir kullanım ömrü sunan kauçuk taban bardak altlığı fiyatları da elbette biraz daha yüksek olarak belirlenmektedir. Ancak kullanım ömrü göz önünde bulundurulduğunda kalıcılık açısından en fazla tercih edilen ürün grubu içerisinde yer almaktadır. Siz de eğer dayanıklı bir malzemeye sahip olan bir bardak altlığı almayı düşünüyor iseniz kauçuk tabanlı bardak altlıklarını mutlaka incelemelisiniz. Üstelik üzerindeki baskı da kaliteli bir şekilde yapıldığı takdirde size daha uzun süreli bir kullanım ömrü sağlayacaktır. 

Bardak Altlık Basım Fiyat 

Firmamız tarafından üretilmekte olan bardak altlıklarına yapılan basımlar oldukça kaliteli bir şekilde yapılmakta olup sizler için uzun süreli bir kullanım imkanı da sunmaktadır. Aynı zamanda oldukça kalite bir şekilde özel tasarım seçenekleri ile üretilmekte olan bardak altlık basım fiyat seçenekleri her model için farklı fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Aynı zamanda tercih ettiğiniz modele ve kullanılan ana malzemeye göre de bardak altlık basım fiyat çeşitleri farklılık gösterebilmektedir. 

Bardak Altlık Baskı Fiyatları 

Özel davetlerinizde de kendinize özel olarak verebileceğiniz kaliteli tasarımlardan oluşan baskılar ile siz de birbirinden güzel bardak altlıklarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik bardak altlık baskı fiyatları ve fiyat seçilen çeşide göre farklılık gösterse bile yine de piyasaya göre oldukça uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanız mümkün olacaktır. Siz de birbirinden güzel ve kaliteli bardak altlıklarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik toplu olarak yapılacak olan alımlar için de uygun bir fiyat teklifi sizlere sunulmaktadır. Siz de birbirinden özgün tasarımlara sahip kaliteli bardak altlıklarına ulaşmak için sitemizi mutlaka inceleyebilirsiniz. En özel modelli bardak altlık baskı fiyatları seçenekleri ile siz de özel tasarımlı bardak altlıklarını sipariş verebilirsiniz. 
 

Bardak Altlığı Basımı Ve Bardak Altlığı Tasarımları

Bardakların altına koyularak kullanılan ve masaları; bardağın, sıcak ve soğuk etkisinden koruyan malzemelere bardak altlığı denir. Bardak altlığı sadece fiziksel ve fonksiyonel sorumluluk üstlenmez. Masaların üstünde devamlı durduğundan dolayı, aynı zamanda; etkili de bir reklam aracıdır. Bardak altlığı basımı bu sebeplerle de, oldukça sık talep görmektedir. Üstüne basılan logonuz ya da iş alanınız ve bununla beraber iletişim bilgileriniz, sürekli olarak göz önündedir. 

Her baskılı üründe olduğu gibi, bardak altlığı basımı da; belli kriterler içerir. Sağlık açısından üretilen ana hammaddenin kalitesi de, yapılan baskının netliği ve tasarımı kadar önemlidir. Genelde karton bardak altlığı yahut PVC bardak altlığı veya alternatif olarak, frekanslı bardak altlığı olarak basılmaktadır. 

 

Bardak Altlığında Baskı Tasarım Modelleri 

Karton bardak altlığında, genellikle iki yüze de baskı yapılabilir. Araya ise, karton konulur, sıvanır ve de kesilir.

Yaygın kullanılan PVC bardak altlığı üretiminde, tek yüze baskı yapılmaktadır. Kauçuk malzeme ile alt taraf kapatılıp, PVC kaplanır ve kesilir.

Alt zemini mantar olan bardak altlarında, genellikle yüzeylerde; kaymama özelliği çok yüksektir. Aynı zamanda bu tasarımlar, sudan da az etkilenir. Bu bardak altlıkları da, tek yüz baskılıdır.

Nova malzemeli bardak altlıklarında ise, alt malzeme olarak Nova kullanılır. Nova malzemesi, düz ve cam yüzeylerde tutunabilme özelliği en çok olan malzemedir. Rengi ise, siyah ve parlaktır. Tek yüzey baskılı olup, üst yüzeyi; kalın kuşe kağıtlı ve de selefon kaplıdır. Nova, farklı desenli modellere de sahiptir. 

Frekanslı bardak altlıkları da, alternatif modeller sunmaktadır. Frekanslı bardak altlıklarının tek farkı, ürünlerinde; pres ile kenarların kapalı olmasıdır. Bu sayede de, kenarlar açılmaz ve de uzun süre bozulmadan kullanılabilir.

Bardak altlıkları, genellikle piyasada; 9 x 9 olarak imal edilmektedir. Fakat yapılacak grafik tasarımlar ile farklı ebatlarda ve modellerde de bardak altlığı üretimi yapılabilmektedir. Baskıda asıl önemli olan tek şey, logonuzun veya yaptığınız işin net bir biçimde okunması ve de algılanabilmesidir. Bu nedenle, çok renkli ve dikkat çekici olan tasarımlar tercih edilmektedir. 

Tasarımlarda genellikle, kare veya yuvarlak kesimli bardak altlıkları standart kesim olarak kabul edilir. Geri kalan kesimler ise, özel kesime girmektedir. Özel kesimlerde, bardak altlığı baskısı fiyatları değişmektedir. 

Bardak Altlığı Basımı İçin Neden Profesyonel Bir Hizmet Alınmalıdır? 

Çalışılacak olan firmanın bardak altlığı basımı hususunda uzman olması ve kaliteli bir baskı yapılması önemlidir. Bardak altlığı üretimi konusunda, özel tasarımlar yapıldığında ise; bu durum çok daha önemli bir hâle gelmektedir. Basım yapılacak malzeme kaliteli olmalı ve kusursuz tasarımlar tasarlanabilmelidir. Bardak altlığı baskısı fiyatları konusunda, uygun fiyatlar ve kaliteli baskı anlayışı; önemli bir yer tutmaktadır. 

PVC Bardak Altlığı 

PVC bardak altlığı ofis, ev veya birçok alanda kullanılan dayanıklı bir üründür. Uzun ömürlü olup, bir reklam ürünüdür. PVC bardak altlığı kullanımı geniş olanaklara sahip olduğundan, uygun fiyatlarla ile kitlelere ulaşma şansı vermektedir. 

Kauçuk Bardak Altlığı 

Kauçuk bardak altlığı, sağlam ve de dayanıklı bir ürün olup; yıllarca kullanılabilir. Gösterişli olmasının yanı sıra, aynı zamanda ekonomiktir. Kauçuk bardak altlığı basımı çevre dostu ürünler sunmaktadır. Çalışmalarınız, müşteri ziyaretleriniz, fuar katılımlarınız gibi pek çok alanda; markanızın değer kazanmasına vesile olur. Kauçuk bardak altlığı basımı ile aynı zamanda, üzerlerine; farklı baskı teknikleri de uygulanmaktadır. 

Mantar Bardak Altlığı 

Alt malzemesi mantar olduğugundan, mantar bardak altlığı basımı her türlü yüzeyde tutuculuk imkânı verir. Diğer bardak altlıklarına göre, mantar bardak altlığı basımı sudan daha az etkilenen ürünler sunmaktadır.

Bardak Altlığı Baskı

Bardak altlıkları, genellikle piyasada; 9 x 9 olarak imal edilmektedir. Fakat yapılacak grafik tasarımlar ile farklı ebatlarda ve modellerde de bardak altlığı üretimi yapılabilmektedir. Baskıda asıl önemli olan tek şey, logonuzun veya yaptığınız işin net bir biçimde okunması ve de algılanabilmesidir. Bu nedenle, çok renkli ve dikkat çekici olan tasarımlar tercih edilmektedir. 

Tasarımlarda genellikle, kare veya yuvarlak kesimli bardak altlıkları standart kesim olarak kabul edilir. Geri kalan kesimler ise, özel kesime girmektedir. Özel kesimlerde, bardak altlığı baskısı fiyatları değişmektedir.Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp