Bardak Altlığı


2021 Yılı Güncel Fiyatları Bardak Altlığı

Bardak Altlığı - Kauçuk Taban 9 x 9 cm
Bardak Altlığı - Kauçuk Taban   9 x 9 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 9 x 9 cm 500₺ Sipariş Ver
2000 9 x 9 cm 1020₺ Sipariş Ver
3000 9 x 9 cm 1460₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bardak Altlığı Basımı Ve Bardak Altlığı Tasarımları 

Bardakların altına koyularak kullanılan ve masaları; bardağın, sıcak ve soğuk etkisinden koruyan malzemelere bardak altlığı denir. Bardak altlığı sadece fiziksel ve fonksiyonel sorumluluk üstlenmez. Masaların üstünde devamlı durduğundan dolayı, aynı zamanda; etkili de bir reklam aracıdır. Bardak altlığı basımı bu sebeplerle de, oldukça sık talep görmektedir. Üstüne basılan logonuz ya da iş alanınız ve bununla beraber iletişim bilgileriniz, sürekli olarak göz önündedir. 

Her baskılı üründe olduğu gibi, bardak altlığı basımı da; belli kriterler içerir. Sağlık açısından üretilen ana hammaddenin kalitesi de, yapılan baskının netliği ve tasarımı kadar önemlidir. Genelde karton bardak altlığı yahut PVC bardak altlığı veya alternatif olarak, frekanslı bardak altlığı olarak basılmaktadır. 

 

Bardak Altlığında Baskı Tasarım Modelleri 

Karton bardak altlığında, genellikle iki yüze de baskı yapılabilir. Araya ise, karton konulur, sıvanır ve de kesilir.

Yaygın kullanılan PVC bardak altlığı üretiminde, tek yüze baskı yapılmaktadır. Kauçuk malzeme ile alt taraf kapatılıp, PVC kaplanır ve kesilir.

Alt zemini mantar olan bardak altlarında, genellikle yüzeylerde; kaymama özelliği çok yüksektir. Aynı zamanda bu tasarımlar, sudan da az etkilenir. Bu bardak altlıkları da, tek yüz baskılıdır.

Nova malzemeli bardak altlıklarında ise, alt malzeme olarak Nova kullanılır. Nova malzemesi, düz ve cam yüzeylerde tutunabilme özelliği en çok olan malzemedir. Rengi ise, siyah ve parlaktır. Tek yüzey baskılı olup, üst yüzeyi; kalın kuşe kağıtlı ve de selefon kaplıdır. Nova, farklı desenli modellere de sahiptir. 

Frekanslı bardak altlıkları da, alternatif modeller sunmaktadır. Frekanslı bardak altlıklarının tek farkı, ürünlerinde; pres ile kenarların kapalı olmasıdır. Bu sayede de, kenarlar açılmaz ve de uzun süre bozulmadan kullanılabilir.

Bardak altlıkları, genellikle piyasada; 9 x 9 olarak imal edilmektedir. Fakat yapılacak grafik tasarımlar ile farklı ebatlarda ve modellerde de bardak altlığı üretimi yapılabilmektedir. Baskıda asıl önemli olan tek şey, logonuzun veya yaptığınız işin net bir biçimde okunması ve de algılanabilmesidir. Bu nedenle, çok renkli ve dikkat çekici olan tasarımlar tercih edilmektedir. 

Tasarımlarda genellikle, kare veya yuvarlak kesimli bardak altlıkları standart kesim olarak kabul edilir. Geri kalan kesimler ise, özel kesime girmektedir. Özel kesimlerde, bardak altlığı baskısı fiyatları değişmektedir. 

 

Bardak Altlığı Basımı İçin Neden Profesyonel Bir Hizmet Alınmalıdır? 

Çalışılacak olan firmanın bardak altlığı basımı hususunda uzman olması ve kaliteli bir baskı yapılması önemlidir. Bardak altlığı üretimi konusunda, özel tasarımlar yapıldığında ise; bu durum çok daha önemli bir hâle gelmektedir. Basım yapılacak malzeme kaliteli olmalı ve kusursuz tasarımlar tasarlanabilmelidir. Bardak altlığı baskısı fiyatları konusunda, uygun fiyatlar ve kaliteli baskı anlayışı; önemli bir yer tutmaktadır. 

PVC Bardak Altlığı 

PVC bardak altlığı ofis, ev veya birçok alanda kullanılan dayanıklı bir üründür. Uzun ömürlü olup, bir reklam ürünüdür. PVC bardak altlığı kullanımı geniş olanaklara sahip olduğundan, uygun fiyatlarla ile kitlelere ulaşma şansı vermektedir. 

Kauçuk Bardak Altlığı 

Kauçuk bardak altlığı, sağlam ve de dayanıklı bir ürün olup; yıllarca kullanılabilir. Gösterişli olmasının yanı sıra, aynı zamanda ekonomiktir. Kauçuk bardak altlığı basımı çevre dostu ürünler sunmaktadır. Çalışmalarınız, müşteri ziyaretleriniz, fuar katılımlarınız gibi pek çok alanda; markanızın değer kazanmasına vesile olur. Kauçuk bardak altlığı basımı ile aynı zamanda, üzerlerine; farklı baskı teknikleri de uygulanmaktadır. 

Mantar Bardak Altlığı 

Alt malzemesi mantar olduğugundan, mantar bardak altlığı basımı her türlü yüzeyde tutuculuk imkânı verir. Diğer bardak altlıklarına göre, mantar bardak altlığı basımı sudan daha az etkilenen ürünler sunmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp