logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Tasarım Hizmetleri
Tasarım hizmetleri matbaa ürünleri hazırlanması aşamasında önem taşıyan bir çalışmadır. Kurumsal firmaların bu aşamaya gelme sürecinde bu tasarım hizmetlerinin çok fazla rolü bulunmaktadır. Bu süreç içinde firmaların bunları kullanma zorunluluğu olması nedeniyle grafik tasarım hizmetleri doğru yerden profesyonel firmalardan alınmalıdır. Firmalar bu çalışmaların kendilerine sağladığı faydaları göz önüne almalı ve tasarım hizmetlerine gereken önemi vermelidir. Kurumsal firmaların reklam amaçlı olarak yaptırmayı düşündüğü el ilanı, broşür, afiş, katalog, kartvizit, logo çalışması gibi grafik tasarım hizmetleri için firmamızla iletişime geçmesini isteriz. Kendilerine matbaa tasarım hizmetleri alanında başarılı bir şekilde yardımcı olacağız. Tasarım hizmetleri açısından bu konunun kurumsal firmalar için önemini biliyoruz. Çalışmalarımızda görsellik ve dikkat çekme unsurlarına önem vermekteyiz. Hedef kitlenize başarılı çalışmalarla ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Firmanızın reklamı doğru ve hızlı yapılalıdır.
İrtibat için 0212 544 13 51

Tasarım Hizmetlerimiz


tasarım hizmetleri

Tanıtım Ürünleri
KOD
Ürün
Açıklama
FİYAT
T1
El İlanı
Tek Yüz
20 TL
T2
El İlanı
Çift Yüz
35 TL
T3
Broşür
-
35 TL
T4
Katalog
Sayfa Başı
30 TL
T5
Insert
Sayfa Başı
35 TL

Kurumsal Ürünler
KOD
Ürün
Fiyat
T6
Antetli Kağıt
25 TL
T7
Zarf
20 TL
T8
Fatura
25 TL
T9
Cepli Dosya
60 TL

Promosyon Ürünleri
KOD
Ürün
Fiyat
T10
MAGNET
20 TL
T11
STİCKER
20 TL
T12
POSTER / AFİŞ
30 TL


siparis
msn adres

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Tasarım Hizmetleri

Tasarım hizmetleri alanında yapılacak tasarımlar, matbaalarda yapılan çalışmalarla gerçekleştirilir. Bu hizmet firmaların kurumsallaşması adına atacakları adımların ilk aşamasını oluşturur. Firmaların kullanmak zorunda olduğu bu ürünlerin, başarılı bir çalışma sonrasında görsel ve ilgi çekici biçimde hazırlanması, tasarımın başarılı yapılmasıyla alakalıdır. Tasarım hizmetleri firmalar için oldukça önemlidir. Matbaa sektörünün tecrübesi grafik tasarım hizmetleri açısından, firmalar için bir avantaj olacaktır. Firmaların ürünlerinin sergilenmesi, müşterilere sunulması tasarımlar sayesinde gerçekleştirilir. Reklam amaçlı yapılan kartvizit, ek ilanı, afiş, bloknot gibi çalışmalar hedef kitlenin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmalı ve hizmete sunulmalıdır. Tasarım hizmetleri hem matbaa sektöründe, hem de firmaların kurumsallaşma aşamasında önemli bir yer tutar. Bu hizmetlerin hazır yapılmış olan tasarımlar yerine, firmaya özel hazırlanacak tasarım hizmetlerinden alınması gerekir. Firmalar için kurumsallaşmaya atılan ilk adımda logo tasarımının önemi büyüktür. Bu grafik tasarım hizmetlerinin profesyonel olarak yaptırılması gerekir. Ucuz grafik tasarım hizmetleri bu açıdan dikkate alınmaması gereken bir durumdur. Çünkü bu ürünler firmanın kurumsallaşmasında büyük rol oynamaktadır. Ancak önemsenerek yapılacak grafik tasarımları başarıyı getirir.

Tasarım hizmetleri nelerdir?

El ilanları: Bu tasarım hizmetleri iyi bir çalışmayı gerektirmektedir. Tek ve çift taraflı yapılan el ilanlarının hedef kitleye doğru sloganlarla iletilmesi, firmanın belirtilmesi ve el ilanlarında kullanılan renkler uyum içinde olmalıdır.
Broşür: Bu tasarımlar dikkat çekici ve kaliteli yapılmalıdır. Ulaşılmak istenen kitleye doğru slogan kullanılarak ulaşılmalıdır. Broşürde kullanılan görseller anlaşılır ve doğru iletişimi sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır.
Katalog: Bu tasarım hizmetleri maliyet açısından yüksek ve kalıcılıkları daha fazladır. Bu nedenle grafik tasarım açısından önemsenmelidir.
İnsert: Bu ürünler tasarım açısından zor bir üründür. Başarılı bir çalışma yapılması gerekir.
Antetli kâğıt ve zarf: Firmaların kurumsallaşma adımında önemli bir yer tutan antetli kâğıt ve zarf çalışması, kalıcı olarak kullanılacağından son derece önemli tasarım hizmetleri arasında yer alır. Müşterilerle ve resmi yazışmalarda kullanılan bu matbaa ürünleri firmanın saygınlık kazanmasında önemli bir yer tutar.
Fatura: Bu matbaa ürünleri firmaların bir kartvizit gibi reklamını yapacak çalışmalardır. Tasarım hizmetleri alanında fatura basımı özenle yapılmaktadır.
Cepli dosya: Bu ürünler görsel bir reklam aracıdır. Özenle yapılmaları ve firmayı temsil etmeleri gerekir.
Magnet: Firmaların oldukça fazla kullandığı reklam ürünlerinden biridir. Kullanıldıklarında uzunca süre firmayı hedef kitleyle buluşturacak ürünlerdir. Bu nedenle tasarım hizmetleri dikkatli yapılmalıdır.
Sticker ve afiş çalışmaları: Afişler dikkat çekici hazırlanarak müşterilerin ilgisini çekebilmelidir. Renkleri ve görsellerinin yanında sözel açıklamalarda dikkate alınmalıdır. Sticker hazırlanması sırasında dikkat çekici çalışmalar yapılmalıdır.