logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri

MAGNET


Magnet fiyatlarımız, 2017-2018 Günceldir.

Sipariş Notları

Magnet baskı teslim süremiz 8 iş günüdür.

FİYATLARIMIZ +KDV'DİR.

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Magnet Oval Kesim


Adet Ölçü Fiyat
1000 4,6 cm x 6,8 cm 80 TL
2000 4,6 cm x 6,8 cm 160 TL
3000 4,6 cm x 6,8 cm 230 TL
5000 4,6 cm x 6,8 cm 330 TL
Magnet Özel Kesim


Adet Ölçü Fiyat
1000 4,6 cm x 6,8 cm 90 TL
2000 4,6 cm x 6,8 cm 170 TL
3000 4,6 cm x 6,8 cm 250 TL
5000 4,6 cm x 6,8 cm 345 TL

HER TÜRLÜ BOYUTLARDA MAGNET ÜRETİMİMİZ VARDIR LÜTFEN TEKLİF İSTEYİN.

MAGNET
Son zamanlarda sıkça tercih edilen reklam ürünlerinden biri olan magnet, oldukça etkili bir promosyon malzemesi olarak değerlendirilmektedir. Magnetin bu kadar sık tercih edilmesinin nedenine gelecek olur isek, ev içinde kullanılması sebebi ile kalıcı bir reklam aracı olmasıdır. Mıknatıs üzerine basılarak buzdolapları üzerinde kullanım sağlanılan magnetler evlerde dekor amacı ile de kullanılabilmektedir.

Magnet Üretimi
Magnet üretimi ve magnet baskısında bir çok çeşit yer almaktadır. Çeşitli magnet şekilleri ve tasarımları arasından tercih yapmanız burada sizin için önemlidir. Magnet çeşitleri arasında dereceli magnet, oval kesimli magnet, davetiye magnet ve özel kesimli magnetler gibi çeşitler bulunmak ile birlikte bu alternatifler çoğaltılabilmektedir. Çeşitli sektörlerde kendine yer bulan magnetler, daha çok restoranlar, marketler, çiğ köfte dükkanları, büfeler veya marketler tarafından tercih edilmektedir.

Magnet Basımı
Magnet tanımına bir kere daha değinecek olur isek, firmaların iletişim bilgilerinin yer aldığı yapılan işin kısaca anlatıldığı baskılı reklam ürünüdür. Üzerinde mevcut olan mıknatıs nedeni ile metal yüzeylere yapışarak reklamınızın uzun süreli ve sabit bir yerde kalmasını sağlar. Genelde evlerde buzdolapları üzerinde daha çok rastladığımız magnetler, bu nedenle kalıcı reklamın adresi olmaya devam etmektedir. Bir çok sektörde sıkça tercih edilen bu reklam ürünü, diğer reklam ürünlerine göre kaybolma riski daha az olduğundan etkili bir kullanım fırsatı sunmaktadır. Yapıştığı yerde sabit kalması bu reklam ürününün en cezbedici özelliğidir. Magnet tasarımları çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Tasarımlarda kare, dikdörtgen ve daha çeşitli geometrik şekillerde tasarlanabildiği gibi oval şekilde de tasarımlar yapılmaktadır. Magnet basımı yapılır iken bilgisayar üzerinde istenen tasarımın yaratılması ilk aşamadır. Burada kuruluşunuza dair bilgilerinde içinde yer aldığı bir tasarım hazırlanarak son hali size sunulur ve sizden onay alındıktan sonra baskıya konulur. Magnetin şekline göre gerekli kesim bıçağı ile işleme giren magnetler bu aşamadan sonra işleme devam eder. Bu aşamada magnetin üstüne şeffaf selefon kaplanması işlemi yapılır. Arka yüzüne sıra geldiğinde ise kullanılacak olan mıknatıs, sıvama yöntemi ile her magnetin arkasına yapıştırılarak kurumak üzere bırakılır. Hazırlanan şekildeki bıçak yardımı ile kesim yapılır ve magnet kenarlarının pürüzsüz bir hale gelmesi sağlanır. Magnet baskılarında kullanılan kağıdın çeşidi de oldukça önemlidir. Kuşe kağıt veya Amerikan Bristol kağıdın daha çok kullanıldığı bu baskı türünde dayanıklılık ön plana çıkmaktadır. Baskılarda çeşitli renkler kullanılmakta ve bu tasarıma uygun bir şekilde düzenlenmektedir. Bu reklam ürününde kullanılan mıknatıs kalitesi de oldukça önemlidir. Mıknatısların mikron seviyesinde olması gerekmekte ve belirlenen ölçülerde kullanılması ihtiyacı kesinlikle karşılanmalıdır. Magnetlerinizin üzerinde firma ile ilgili bilgilerinizin olması reklam açısından önemli bir yer taşır. İyi bir tasarım kalıcı olmakta ve magnet üzerinde yapılan çalışma bu yüzden mutlaka kalıcı olmalıdır.

Magnet Çeşitleri
Magnet tasarımlarında çeşitli türler karşınıza çıkmaktadır. Bunlardan bahsetmek gerekir ise bu türler arasında kartvizit magnetler, bloknotlu dereceli magnetler, takvimli magnetler gibi türler yer almaktadır. Kartvizit şeklindeki magnetler sık tercih edilen magnet türleri arasındadır. Bu magnetler oval şekilde kesilerek klasik kartvizit boyutlarında tasarlanır. Üzerinde istenilen renk uygulanabilmekte ve bu sebeple çokça tercih edilmektedir. Bloknotlu veya dereceli magnetlerde ise özellikler biraz daha değişmekte ve bloknotun sayfa sayısına göre maliyet değişiklik gösterebilmektedir. Araba içinde kullanılan magnet türleri de mevcuttur.

Neden Magnet?
Çeşitli promosyon ürünleri arasında yer alan magnetler, maliyetinin düşük olması nedeni ile önemli bir tanıtım malzemesi haline gelmiştir. Her matbaa tarafından başarı ile yapılamayan magnet basımı, sorun çıkarabilmektedir. Bu nedenle magnet basımı yaptırırken kalın kağıt kullanılmasına,gerekli ağırlıklarda olmasına, kesim bıçaklarının düzgün olmasına dikkat edilmelidir. Firma olarak magnet basımında öncü olan bir yapı içerisinde ilerlemekte ve kaliteli magnet basımı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İstediğiniz çeşitte ve tasarımda magnet çalışmaları firmamız tarafından uzman grafik tasarımcılarımız aracılığı ile yapılmaktadır. Sizin yapmanız gereken işlem magnetinizin tasarımı ve tasarım renkleri hakkında karar vermek, tasarımın şeklini belirlemek ve üzerinde yer alacak bilgileri yetkililerimiz ile paylaşmaktır. Bu aşamadan sonra size düşen işlem magnet tasarımı hakkında onay vermektir. Bundan sonrasında kısa zamanda sizlere teslim edilecek magnetler promosyon çalışmalarınızda oldukça işe yarayacak ve kalıcı reklam anlamında size hizmet verecektir.

Magnet basım - Magnet fiyatları - Magnet çeşitleri - Magnet Tasarım - Magnet baskı - Ucuz Magnet basımı

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.