logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Sıvamalı Kartvizit
Sıvamalı kartlar diğer kartvizitlere nazaran kalınlığı açısından dikkat çeken bir baskı ürünüdür.
İrtibat için 0212 544 13 51

Sıvamalı Kartvizit Baskı


Örnekler

Sıvamalı Kartvizit Baskı Sıvamalı Kart Kalın kağıt kartvizit
700 Gr. Sıvamalı Kartvizit - Çift Taraf Baskılı - Kabartmalı - Kısmi Lak - Oval Kenarlı Kesim


Adet Fiyat
1000 130 TL + KDV

Yüksek Adet Fiyat Bilgisi için Lütfen Bize Ulaşın.Firmanız için en prestijli bir kartvizit arayışlarınız da sizlere en etkili olan sunumlar da seçeneklerin çok daha verimli şekil de sunulması sayesin de sizler de gerçek bir değer için de bu örneklerden dilediğiniz ile gerçekleşmektedir. Sizlerin de yüksek beklentilerine karşılık veren firmamız da sıvamalı kartvizit baskı işlemleri için de gerekli görülen yüksek kalite için de en uygun olan çözümler de sizler de firmanız için en uygun görsel sunumları ve kartvizit adına gerekli değeri de bulabileceksiniz. Dayanıklı yapıları ve sunum da aldığınız etki sizlerin de memnun edici sonuçlar için de olmasını da sağlayacaktır.

Kolay yırtılmaması ve daha uzun süre kendi varlığını koruyabilen bir malzemeden oluşmuş olması ile yapılan özel çalışmaların da çok daha uzun süre değerini korumasını sağlamaktadır. Oluşumun da adını aldığı sıvama iki kartın birbirine sıvanması ile meydana gelmektedir ve bunu uzun süreli bir etki bırakmak isteyen firmalar kendi kaliteleri için tercih etmektedirler.

Sıvamalı kartvizit fiyatları da kendi içlerin de farklılık göstermek de ve bunu da uzun süreli olmayan verimli kısa çalışmalar ile bizlerin sayesin de elde net olarak ortaya çıkan uygun fiyatlar ile sizler de gerekli olan değerler de kartvizitler oluşturabileceksiniz. Kağıt kalitesi ve işçilik ücretlerin de beklediğiniz değerlerin de elde edilmesi sayesin de sizler de bu fiyatlar da çok daha elverişli olan koşulları bizler ile ayrıcalıklı olarak yaşayacaksınız.

Yeni nesil matbaa sistemlerin de öncü firmamız ile istediğiniz kartvizitlerin oluşmasın da uzmanlığımızdan faydalanmanızı sağlıyoruz. Kaliteli sonuçlar ortay koyabilen bizler sayesin de sadece kesin sonuçlar için de istediğiniz değerleri bulabileceksiniz. Kalın kağıt kartvizit seçenekleri için de yüksek bir verim elde edebileceğiniz sunumların da bünyemiz de yer alması ile dilediğiniz etki için daha dayanıklı ve görselliğin de çok daha yüksek olduğu sunumları da elde edebileceksiniz.

Daha dayanıklı ve uzun süreli etkisi ile tercih edilen bu ürün çeşidin de firmalar tanıtımların da kendini daha önde tutabilmek adına bu tercihler de bulunmaktadırlar. Sıvama kartvizit baskı müşterilerimize dünya standartları için de sunulmaktadır ve üretim de son teknoloji olan makineler ile istenen sonuçlar da en kısa süreler için de yerine getirilerek daha verimli bir şekil de oluşmasını da sağlamaktadır.

Her aldığımız iş için yüksek bir sorumluk için de davranarak zamanın da bir teslimat ile çok daha verimli olan bir süreç için de sizlerin de beklentilerini memnuniyet için de karşılayabilmekteyiz. Uzmanlık ve deneyim için de matbaa işlerin de beklediğinizi bizler ile alabileceksiniz. Yüksek kaliteler de bir kartvizit seçimin de bulunmak ve daha nitelikli olan sunumlar da firmanız adına verimli bir fay da elde etmek için sizlerin yanın da olmaktayız.

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.