logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27 GSM: +9 0541 358 14 28
GSM: +9 0541 544 13 52
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Kursiyer Belgesi
  Sertifika Basımı
  Dönkart Basımı
  Roll-Up Banner Baskı
  Torba Zarf
  Davetiye Baskı
  Sıvamalı Kartvizit
  Karton Etiket
  Çorap Kutusu
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Kurumsal Kimlik Paketleri
  Web Tasarım
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Roll-Up Baskı
Fuarlarda ve seminerlerde firma tanıtımı için standlarda kullanmakta olan reklam ürünüdür.
İrtibat için 0212 544 13 51

Roll-Up Baskı


Örnekler

Rolap baskı rolap stand Roll-up tasarımları Fuar için rolap
2 adet ve üzeri siparişlerde adet fiyat 180 TL + KDV
Roll-up Mekanizmalı ve Montaj Dahil Fiyat Listesi


Adet Ölçü Fiyat
1 2m x 85cm 200 TL + KDVStant alanların da ve görsel sunum teşhirlerin de en çok kullanım tercihin de olan rolap baskı sunumları için özel sizlerin de işletmesin de en yüksek olan verimi de sunabilmektedir. Pratik kullanımları ve yüksek çözünürlük kaliteleri ile her ortam da çok kolay kurup toplanabilmesi ve iletilmek istenen bilgilerin daha elverişli olan koşullar için de sunulması ile çok daha yüksek veri verim de sağlanmaktadır. Matbaa kalitesi ile bizlerin uzmanlığı sayesin de bu ihtiyaçlarınız da sizlere gerekli olan teknik ekip hizmetinin de sunulması sayesin de kısa süreler için de çözümler de bulabileceksiniz.

Arzu edilen hizmet kalitesi ile bizlerin kapsamlı olan çalışmaların da uygun fiyatlar için de yapılması sayesin de tüm Türkiye için de bir hizmet ağı ile yetkin çalışmalar da sizler de aradıklarınızı bulabileceksiniz. Fuar için roll-up basımı isteyen müşteriler de bünyemiz de bu konu da en kapsamlı örnekler için de kendi isteklerine göre uygun olan çözümler de başarılı bir süreç de izleyebilmektedirler. Sizlerin de beklentilerinin karşılanmasın da reklam sunumların da en yüksek görsel öğeler ve teknik destek ile zamanın da teslimat sayesin de uzman bir hizmeti sürekli olarak yanınız da bulabileceksiniz.

Kısa süreli bir tanıtım ve fuar organizasyonları için de ki sunumlar da gerekli olan rolll up basımlarınız da yüksek kalite ve özen sizler için bünyemiz de tüm özenli çalışanlarımız ile uzmanlık için de sunulmaktadır. roll-up basımı fiyatları üretim aşaması başlamadan önce hazırlanacak olan tasarım süreci ve kullanılacak olan basım kalitesi ile malzemelerin toplamı sonucun da uygun bir bütçe ile sizlere yansıtılması sonucun da sizler de gerekli olan hizmeti en elverişli olan şartlar da bu olanaklara sahip olabileceksiniz.

Aynı boy ürünler de bir fiyat değişikli olması sadece net bir işçilik için de değerlendirilir ve sizlere sadece tek bir standart için de sunumlar da fiyatlar belirlenir. Baskı kalitesin de en üstün nitelikler ile elde edilen sonuçlar son model olan makinalar sayesin de bünyemiz de tasarımların ardından işleme sokularak sizlerin ihtiyacının da en kısa süre için de sonuç vermektedir. roll-up banner baskı adına üretim de olan seçenekler de sizlerin tercihlerin de büyük bir rol oynayarak daha verimli olan bir sürecin de oluşmasını sağlamaktadır.

Sizlere sunulan güven ortamı için de kaliteli bir sonuç da verebilen firmamız da uzmanlık ve deneyim için de sizler de sadece garantili olan olumlu sonuçları alabileceksiniz. Sunumların verim getirmesi ile bizleri daha çok tercih etmeniz ve memnun olmanız için bünyemiz de sürekli gelişimler de göstermekteyiz. Yıllardır yürüttüğümüz çalışmalar ile sürekli başarı ilkesi için de gerekli olan sunumlar da en yüksek verimin de elde edilmesi ile tercihlerin de başın da yer almaktayız.

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.