logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Oto Paspas
Özellikle oto yıkama firmaları tarafından tercih edilmekte olup, yıkama sonrası araba iç zeminine yerleştirilen bir kağıttır. Ayrıca oto paspas baskısı reklam içinde birebir araçtır.
İrtibat için 0212 544 13 51

Oto Paspas Baskı


85gr Kraft Tek Renk Baskı Fiyat Listesi


Adet Ölçü Fiyat
1000 34 x 49 140 TL + KDV
5000 34 x 49 500 TL + KDV
Yüksek Adetli Baskı Fiyat Talepleriniz İçin Lütfen Bize Ulaşın.Otomobiller için toz ve kirin zemin de sorun yaratmaması adına en etkili kullanım da olan paspaslar da uygulana baskılar ile çok daha görsel bir estetik kullanım ile otomobil sahiplerinin de beğenisi ve tercihlerini de oluşturmaktadır. Oto paspas basımı bizlerin bünyesin de en son teknoloji ile gelişme göstererek daha uygun bir kullanım için de sizlere özel olarak hazırlanmaktadır.

Üzerin de bulunan desenlerin ve şekillerin sizlerin istediği şekil de dizayn edilmesi sayesin de daha estetik bir kullanım için de sizler de daha keyifli bir seçim de bulmuş olacaksınız. Uzmanlık ve deneyim için de uygulamalar da istenen sonuçlar da elde edilerek sizlere söz verilen zaman için de teslim edilmektedir. İstenen ürün sayısı önemli olmadan her işimiz de gerekli olan özeni ve ilgiyi sizler de bünyemiz de en elverişli olan şartlar için de bulabileceksiniz.

Pratik kullanım da en çok tercihlerinden biri olan kağıt oto paspas basımı için de bünyemiz de gerekli olan koşullar da sizlere en iyi sonuçlar için de teslim edilmektedir. Bu ürün de birçok oto yıkama da temizlik işlerinden sonra daha uzun süreli zemin temizliği için ve kendi reklamlarının da yer alması açısından tercihlerin de bulundurmaktadır. Kullanışlı ve her alan da kullanım da hazır olan oto paspas ürünlerin de üretim de sizlere dünya standartların da sunumlar ile istediğiniz de en iyisini elde etmeniz de sizlere gerekli olan teknik desteği de sağlayarak çok daha nitelikli olan sunumlar da gerçekleştirmekteyiz.

Kraft oto paspas baskı seçimleri için de tercihlerin eliniz de olması sayesin de çok daha fazla örnek sayesin de aradığınız seçimlerin de en uygun olması ile verimli bir tercih de yapmış olabileceksiniz. Öze Kraft kağıdına basılı olan desenler ile oto yıkama servisleri için en çok verim ürünlerin için de yer almaktadır. Bu seçenekleri aradıkları verimi de uzun süreli bir teşhir ile daha yüksek olan değerler de yaşamak işletmeler de en yüksek olan verim de elde edilebilmektedir.

Kraft oto paspas baskı fiyatları kağıdın kalitesine ve niteliğine göre de değişim göstermektedir. Firmaların kendi reklamlarının yapılması ve daha nitelikli olması açısından bu işleriniz de matbaa hizmetin de tam bir verim ile yüksek bir sunum da yapılması mümkün olmaktadır.

Sürekli değişen bir sektör için de uzun süreli bir nitelik için de sizlere hizmet veren bünyemiz de ki farkı hissetmek için tercihleriniz de bizler ile en verimli olan sonuçlar ile daha ön plan da olun. Kaliteli baskılar ve net görünen bir tasarım farkı ve deneyimin sizlere sunduğu memnuniyet için eliniz de olan bu fırsat ile çok daha net olan bir gelişim için de olmanız da mümkün olmaktadır.

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.