logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Kitap Baskısı
Tüm dikkat gereken noktalar araştırıldıktan ve net bir şekilde belirtildikten sonra hazırlanan taslak sizlere sunulmaktadır. Kapak çalışması, kağıt kalitesi, kenar boşlukları belirlenmiş kitabınızın baskısı sizin onayınıza sunulmaktadır. Kitap basımına onay verdiğiniz takdirde kitap basım işlemi gerçekleştirilecektir.
İrtibat için 0212 544 13 51

Kitap BaskıKitap okumayı ve bunun yanı sıra yazmayı da sevenlerdenseniz kitap basma gibide bir hayaliniz mevcut ise bunu yapmak artık oldukça kolay. Yazdığınız bir kitap var ise bunu yayınevleri arasında dolaştırmak yerine firmamız aracılığı ile bastırabilirsiniz. Hayatımı yazsam güzel bir roman çıkar diyenlerdenseniz günümüz şartlarından yararlanarak kendi romanınızı yaratabilirsiniz. Artık benim kitabımı basarlar mı gibi düşüncelere son vererek hayallerinizi gerçekleştirme şansına erişebilirsiniz. Yazdığınız kitabı oldukça uygun fiyatlar ile ve profesyonel bir basım ile bastırabilir ve okuyucunuza ulaştırma imkanına erişebilirsiniz. Eski dönemlerde son derece zor olan kitap baskı işlemi artık oldukça kolay olmak ile birlikte düşük maliyetler ile yapılmaya başlanmıştır. Eski dönemlerde yaşanan zorluklar sebebi ile bir çok yazar ve kitap ortaya çıkmadan kaybolmuş ve hayaller gerçekleşmeden sona ermiştir. Ama günümüz şartlarında gelişen teknoloji sayesinde kitap baskısı oldukça kolay ve ölçülü maliyetlerde yapılabilmektedir. Üstelik kitap baskısı için eskiden olduğu gibi uzun süre beklemeye gerekte kalmamış olmak ile birlikte farklı biçim ve farklı formlarda baskı yapılabilmektedir.

Kitap Baskısında Dikkat Edilecek Noktalar
Kitap baskısı yaptırırken ilk olarak iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Büyük emekler ile yazdığınız kitabın iyi bir baskı ile sonuçlanması verilen emeğin karşılığını bulması demek olduğundan iyi bir basım yaptırmak oldukça büyük önem taşımaktadır. Basım yapılırken yazdığınız kitabın kenar boşluklarının belirlenmesi çok önemli olmak ile birlikte bunun yanı sıra, kenar boşluklarının sayfa başlarına gelmesi gibi detaylar büyük önem taşır. Bu önemli detaylar işinde uzman ve tecrübeli grafikerlerimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Kitap basımında yer alacak olan bir diğer detay ise kitabınızın kapak tasarımını oluşturacak resimlerdir. Kitabınızın kapağını oluşturan resim kitabınızın aynası anlamına geldiğinden özenle seçilmiş bir kapak seçimi yapmak oldukça detay gerektiren bir iştir. Bu aşamada kendi kitabınızın kapağını kendiniz tasarlayacağınız gibi, grafik tasarımcı arkadaşlarımız ile ortak bir çalışma şansına da erişebilirsiniz. Kitap kapağınızın tasarımı uzman ellerden çıkarak kitabınızın yüzü daha net bir hale getirilebilir ve daha dikkat çekici bir hal alabilir. Kitap kapağınızın resminde kullanılan renklerin uyumu da burada oldukça fazla yer tutan detaylar arasındadır. Uyumsuz renklerden oluşan bir kitap kapağı dikkat çekmeyeceği gibi tam aksi sonuçlar da doğurabilmektedir. Buradaki uyumun yakalanması adına gerekli olan çalışmalar firmamız tarafından sizin için yapılmaktadır. Kitap baskı yapılır iken kullanılan kağıdın kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Kullanılan kağıdın kalitesi kitabınızın dayanıklılığını arttıracağından bu aşamada kaliteli bir kağıt ile kaliteli bir baskı tercih etmeniz gerekmektedir.

Kitap Basımı
Tüm dikkat gereken noktalar araştırıldıktan ve net bir şekilde belirtildikten sonra hazırlanan taslak sizlere sunulmaktadır. Kapak çalışması, kağıt kalitesi, kenar boşlukları belirlenmiş kitabınızın baskısı sizin onayınıza sunulmaktadır. Kitap basımına onay verdiğiniz takdirde kitap basım işlemi gerçekleştirilecektir.

Kitap Basımının Kullanılacağı Alanlar
Kitap baskı alanı oldukça geniş bir kitleye seslenmek adına kullanılabilen bir alan olma özelliği de taşımaktadır. Yaratıcılığını ön plana çıkarmak isteyen kişiler çeşitli kitap şablonlarından yararlanarak bunu daha detaylı bir şekilde yapma şansına sahip olmak ile birlikte kullanışlı tasarımlar elde edebilmektedirler. Kitap baskısı iletişim aracı olarak da kullanılabilmektedir. Örneğin ticari anlamda faaliyet gösteren firmalar arasında yer alıyor iseniz; yeni müşteriler kazanmak adına kitap baskısı yaptırabilir ve müşterilerinize daha detaylı bir şekilde kurumunuzu anlatma şansına sahip olabilirsiniz. Müşterileriniz ile bu şekilde daha güçlü bir iletişim kurabilirsiniz. Kitap baskı işlemi sayesinde bu iletişim doğru bir şekilde yapılabilmekte ve müşterileriniz üzerinde oldukça kalıcı bir etki sağlayan bu yolu kullanabilirsiniz.

Kitap Basımında Profesyonellik
Hem hayallerinizi gerçekleştirmek hem de tanıtımınızı daha kalıcı yoldan yaptırmak adına kitap baskı gibi bir düşünce içinde iseniz bizimle iletişime geçerek bu konuda yardım alabilirsiniz. Kitap baskısı hakkında kafanıza takılan tüm detayları işinde uzman kişilere sorabilir ve kafanızdaki soru işaretlerine bir cevap bulma şansına erişebilirsiniz. Kaliteli bir baskı, kaliteli bir kitap kapağı, kaliteli bir sayfa düzeni ve kitabınız için gerekli tüm detaylar istediğiniz şekilde düzenlenerek uzman kişiler tarafından yapılmakta sizin onayınızdan sonra kısa sürede basılarak teslim edilmektedir. Kitap baskı fiyatları basım şartlarına, kağıt kalitesine ve sayfa sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Kitap basım - Kitap fiyatları - Kitap çeşitleri - Kitap Tasarım - Kitap baskı - Ucuz Kitap basımı

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.