logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27 GSM: +9 0541 358 14 28
GSM: +9 0541 544 13 52
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Kursiyer Belgesi
  Sertifika Basımı
  Dönkart Basımı
  Roll-Up Banner Baskı
  Torba Zarf
  Davetiye Baskı
  Sıvamalı Kartvizit
  Karton Etiket
  Çorap Kutusu
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Kurumsal Kimlik Paketleri
  Web Tasarım
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Dönkart Basımı
Mağaza, Market veya çeşitli alanlarda ürün tanıtımı veya reklama dikkat çekmek amaçlı kullanabileceğiniz bir baskı ürünüdür.
İrtibat için 0212 544 13 51

Dönkart Basımı


Örnekler

dönkart Baskı dönkart Basımı dönkart baskısı dönkart Tasarımları
Fiyat Bilgisi için Lütfen Bize Ulaşın.Mağazaların en çok tercih ettiği fiyat teşhiri ve reklam malzemelerinden biri olan dön kart baskı firmamız için de istenen özellikleri ile en yüksek olan verimi almak adına hem tasarımın da hem de sonuçların da en iyisini sizlere sunabilmek adına çalışmalarımız da ve hizmetimiz de ter almaktadır. İlgi çeken aktif bir baskı olarak bu ürünlerimiz de istenen değerlerin elde edilebilmesi ile çok daha verimli olan bir sonuç da uzmanlık ve deneyimlerimiz sayesin de sizlere sunulmakladır.

Yüksek bir değer için de yapılan çalışmalar da sizlerin istekileri ve yapım da arzu edilen kalite tam bir memnuniyet içinde sunulmaktadır. Uzun süredir yaptığımız çalışmalar da yüksek değerlerin de elde edilmesi sayesin de tercihlerin de balın da gelen firmamız sizleri de kesin garantili olan sonuçlar için beklemektedir.

Dön kart basımı için teşhirin de çok daha geniş bir kitleye ulaşması için seçilecek olan yazı karakterinden renklere kadar uzman teknik ekibimiz sayesin de en iyisini ortaya koyabilecek ve bunu da uygun olan fiyat politikamız ile çok daha elverişli olan şartlar için de sahip olabileceksiniz.

Reklam verimi ve istenen teşhir için baskı kalitesin de sizlere üstün hizmeti sunabilen firmamız ile matbaa alanın da destek ile işletmeniz de en iyi sonuçlar ile verimin de yükselmesin de en iyi değerleri elde edebileceksiniz. Dön kart baskı fiyatları da yapımı süreçlerin de işlenen işçilik ve tasarımları bakımından farklılık göstermesine karşın bünyemiz de en uygun olan fiyatlar için de sizlerin de aradıkları değerler de sunulmaktadır. Zamanın da teslimat ve söz verilen kalite de sunumlar ile verimin de artması için gerekli olan şatları bizler ile profesyonel bir şekil de elde edebileceksiniz.

Çift taraflı ve hava da dönen bu sunumlar da en etkili olan sonuçlar için de başarılı bir süreç geçirmeniz açısından sizlere teknik destek de sağlayarak baskı kalitesin de ve son kullanıma kadar yanınız da olmaktayız. Dön kart çeşitleri kullanılacak alana göre farklılık göstermektedir ve hem baskı kalınlığı hem de zemin renkler çevre dekoruna göre en dikkat çekecek olan hali ile sizlere sunulmaktadır. Bu başarımlar da sizlerin de istediği sonuçların elde edilmesin de sizlerin de katkısı ile en verimli olan kullanım değerleri de sizlere sunulmaktadır.

Tanıtımlar da ve fiyat sunumların da çok verim alınan bu ürün için oluşum sürecin de elde edilmek istenen verim de daha etkili olması açısından gerekli uzman desteğini de bizler ile bularak kaliteli bir teşhir için de olabileceksiniz. Sizlere uzun yıllar hizmet veren bünyemiz de her çalışmamız da istenen sonuçlar ile memnuniyet vermekteyiz. Üstün sunumları el uygun olan şartlar için de elde etmek için sizler de en iyi sonuçları bizler ile bulabileceksiniz.

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.