logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27 GSM: +9 0541 358 14 28
GSM: +9 0541 544 13 52
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Kursiyer Belgesi
  Sertifika Basımı
  Dönkart Basımı
  Roll-Up Banner Baskı
  Torba Zarf
  Davetiye Baskı
  Sıvamalı Kartvizit
  Karton Etiket
  Çorap Kutusu
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Kurumsal Kimlik Paketleri
  Web Tasarım
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri
Davetiye Basımı
Özel günlerinizde tanıdığınız insanları organizasyonlarınıza davet etmek için kullanabileceğiniz önemli bir baskı ürünüdür.
İrtibat için 0212 544 13 51

Davetiye Baskı


Örnekler

Düğün Davetiyesi Sünnet Davetiyesi Fotoğraflı Davetiye Basım
Fiyat Bilgisi için Lütfen Bize Ulaşın.Çok özel anlardan biri olan ve hayatın birliktelikler ile kutlandığı organizasyonların başın da yer alan düğünler de çiftlerin sevdiklerini bu özel ana davet etmelerin de kullandıkları davetiyeler de yüksek değerlerin de elde edilemesin de sizlerin de beklentisini en verimli olan şekil de karışılmaktayız.

Düğün davetiyesi baskı işlerin de görsellik ve verimli bir sunum oluşması açısından hem örneklerden yararlana bilir hem de kendinize özel olan bir davetiye için de uzmanlığımız ile işçiliğimizin kalitesinden faydalanabilirsiniz. Matbaa işlerin de e çok tercih edilen ürünlerinden biri olan davetiyeler de yılların deneyimi ile sizlere beklentilerinizin de üstün de olan sunumlarımız ile uzmanlık için de verimli sonuçlar ile daha başarılı bir şekil de gerçekleşmektedir.

Bu hayatın en özel olan anlarından biri için sunumlar da davetiyeler de özel olmalıdır ve bu da yetkin bir çalışma için de yapılması ile daha seçkin bir tercih oluşması için de gerekli olmaktadır. Özel düğün davetiyesi basımı için de tercihlerin aşın da yer alan firmamız da sizlere gerekli olan sunumlar da sıra dışı tasarımlar da sunabilen teknik ekibimiz sayesin de aradığınız farklı bir davetiye için sizler de en etkileyici olan sonuçlar sayesin de istediğiniz değerler de bir davetiye ortay çıkarabilmektesiniz. Bu özel bir süreç için de kendilerini temsil edecek olan davetiyeler de en etkileyici olan sonuçları beklediğiniz değerler için de bulabileceksiniz.

Ülkemiz için de çok değer verilen bu süreç için de çiftlerin de en zorlandığı seçimler de yardımcı olarak hem örneklemeler ile hem de tasarım sunumları ile bekledikleri sonuçlar da daha hızlı neticeler elde etmelerini sağlıyoruz. Fotoğraflı davetiye basımı da yaparak bu konu da geniş bir yelpaze için de çiftlerin de beklentilerinin çok daha üst seviyeler de olmasını da sağlıyoruz.

Bu görsel sunum da yüksek çözünürlük ile sevgi dolu fotoğraflar da aşkın da temsili çok daha etkileyici bir görsellik oluşturarak davetiyenin de etkili olmasın da büyük bir önem taşımaktadır. Bu özel anların sunumları da özel olması adına matbaa işleriniz de uzmanlık ve özen için de sizler de en yüksek olan verimi uygun koşullar için de bizler sayesin de elde edebileceksiniz. Düğün gibi özel süreçler için de sunumlar yapan bünyemiz de sünnet davetiyesi için de etkili olan sonuçlar için de sunumlar da gerçekleştirmekteyiz.

Buda daha verimli olan bir süreç için de kısa süreler de istediğiniz değerlerin de elde edilmesi sayesin de çözümler de tercihiniz olmaya devam ediyoruz. Erkek çocukların bu değerli süreçleri için de davetiyelerin de en estetik sunumları bekleyen aileler bunu bünyemiz de istedikleri bularak daha profesyonel bir yaklaşımı çok da yüksek kaliteler için de bulabilmektedirler.

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.