A5 Broşür (14x20 cm)

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz el ilanı için 6-7 iş günüdür.
Üretim süremiz broşür için 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

2023 Yılı Güncel Fiyatları A5 Broşür (14x20 cm)
A5 Broşür basım 14 x 20 cm Tek Yüzlü 105 gr Parlak Kuşe RENKLİ


 

A5 Broşür basım 14 x 20 cm Tek Yüzlü 105 gr Parlak Kuşe RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
2000 480TL +KDV
4000 740TL +KDV
6000 1250TL +KDV
10000 1950TL +KDV
A5 Broşür basım 14 x 20 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
A5 Broşür basım 14 x 20 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 420TL +KDV
2000 680TL +KDV
5000 1250TL +KDV
10000 2250TL +KDV

A5 Broşür Basımı

Kaliteli ve güvenli şekilde daha önemlisi hızlı ulaşım gerçekleştirebilmek adına a5 broşür basımı büyük öneme sahiptir. Kuşe kağıt üzerine kaliteli baskı ile beraber farklı renkler eşliğinde ele alınan çalışmalar, detaylı şekilde ürünlerin tanıtımını yapmaktadır. Böylece a5 broşür baskı ile beraber düşük maliyet ve daha hızlı etkiyle pek çok insanı erişme şansı yakalanmaktadır.
 

A5 El İlanı Basımı

Aşamalı ve profesyonel bir anlayışla ele alınan a5 el ilanı basımı birçok farklı amaç altında gerçekleştirilebilmektedir. Bunlar içerisinde ürün ve hizmet tanıtımının yanı sıra davet ve organizasyon gibi pek çok değişik çalışma yer almaktadır. Az sayfalı kitapçık olarak ele alınan a5 el ilanı basımı fiyatları ile de bütçe dostu bir seçenek sağlamaktır. Böylece düşük maliyet ile hızlı şekilde ofset baskı üzerinden yüksek oranda insana ulaşılmaktadır.
 

A5 Broşür Baskı Fiyatı

Baskı sayısına ve renk sayısı ile beraber oluşturulacak diğer işlemlere bağlı olarak bu konuda fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ancak kategori bünyesinde bulunan ürünler arasından tercih yaparak, en uygun a5 broşür baskı fiyatlı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bütçenizi aşmayacak fiyatlar eşliğinde a5 broşür basımı, mat ve parlak görüntüsü üzerinden insanların dikkatini çeken bir kalite yakalamaktadır.
 

A5 Broşür Baskı

Ulaşım ve reklam noktasında en yüksek verim a5 broşür baskı ile sağlanabilmektedir. Yüksek teknolojiye sahip grafik tasarım ile beraber ustalar eşliğinde özel baskı üzerinden ele alınan a5 el ilanı basımı, kısa sürede ürün ve hizmetin geniş kitlelere ulaşmasına imkan vermektedir.

Güvenilir A5 El İlanı Basımı

Güvenilir ve çok uygun a5 el ilanı basımı fiyatları için hemen kategori üzerinden Sipariş verebilirsiniz. En hızlı şekilde ve en güvenli, aynı zamanda bütçeye göre a5 broşür baskı fiyatlı seçenekler, müşterilere ya da değişik amaçlar doğrultusunda farklı insanları ulaşım şansı tanımaktadır. 

 

Broşür El İlanı Tasarım Ve Baskısı

Broşür, firma ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabileceğiniz ufak el kağıtlarına verilen ortak isimdir.  Turistlerin bölge gezilerinde ellerinde tuttukları ve danışma masalarına bırakılan kağıtların tümü broşür basımı ürünleridir. Bu bakımdan hem özel hem de devlet kurumlarında kağıt broşür baskı kullanıldığı görülür.

Broşür dağıtımının temel amacı ürün ve hizmet detayları hakkında bilgi vermektir. Bu bakımdan, hazırlanan broşürlerin genellikle belirli bir hedef kitlesi bulunur. Söz konusu kitlenin dikkatini çekebilmek için iyi bir a5 broşür tasarımı yapmanız gerekir.

Kaliteli Broşür Tasarımı Nasıl Olur?

Ürün ve hizmet tanıtımında kullanılan dil, günlük yaşamda kullandığımız dilden oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla broşür tasarım örnekleri içerisinde hep kurumsal bir anlatıma yer verilir. Hizmet ve ürünlerinizin müşteri portföyünüzü etkilemesinin birinci kuralı budur. Bunun dışında a5 broşür tasarımı yapılırken; kağıt türü, yerleşim planı ve görsellerin kaliteli olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Kalitesiz bir broşür ile müşterileri işinizin ve ürünlerinizin kaliteli olduğuna ikna etmeniz oldukça zor olur.

Broşür Ne Amaçla Kullanılır?

El ilanı olarak da isimlendirilen a5 broşür basımı, klasik reklam araçlarından biridir. Buna göre a5 el ilanı sayesinde; firma tanıtılabilir, kısa süreli kampanyalar duyurulabilir ve firmanın müşteri portföyü genişletilebilir. Ancak bu broşürler hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın el ilanı ve broşür baskısı mutlaka kaliteli olmak zorundadır.

Broşür Baskısı Sırasında Kullanılabilecek Kağıt Ölçüleri Nelerdir?

A3, A4 ve A5 şeklinde isimlendirilen kağıt ölçüleri dünyanın her terasında kullanılan standart boyutlardır. Bu standart boyutlar dikkate alındığında baskı kategorisinde yer alan tüm ürünler için geniş bir ölçü yelpazesi olduğu görülebilir. Ancak broşür genellikle kaliteli el ilanı basımı olarak kabul gören bir iştir. Dolayısıyla kağıt ölçüsü olarak en fazla a5 broşür tercih edilir.

Avantaj bakımından a5 broşür baskısı türlü imkanlara sahiptir. Buna göre a5 el ilanı dağıtım yapmak için müsait bir yapıdadır. Posta kutularına bırakılan ya da ürün paketleri içerisinde yer alan broşürler hep bu ebatlarda üretilirler. Dağıtım kolaylığının yanı sıra a5 broşür baskısı müşterinin dikkatini çekebilecek ideal ölçüdür. Çok büyük el ilanları genellikle gözün yorulmasına sebep olur. Dolayısıyla müşterinize aktarmak istediğiniz paylaşımlar yerine ulaşamayabilir.

Broşür Baskı Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Broşür baskılarda a5 broşür fiyatları hesaplanırken pek çok unsur göz önüne alınır. Buna göre; broşürün açık ve kapalı haldeki boyutları, ebat sayısı, kağıt gramajı ve broşür el ilanı kırım sayısı fiyatta etkili olan temel faktörlerdir. Ancak a5 broşür fiyatları hesaplanırken  broşürde; gofre, selefon ve laminasyon gibi işlemlerin olup olmadığına da bakılır. Tüm sebeplerden ötürü broşür basımı tamamen kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan bir üründür. Bunun doğal bir sonucu olarak da a5 broşür baskı fiyatları farklılıklar gösterir.

Broşürde Hangi Bilgilere Yer Verilmeli?
Broşür genellikle marka ve firmaların hizmet tanıtımı yapmak amacıyla kullandığı el ilanıdır. Bu bakımdan, broşürde yer verilecek bilgilerin doğru ve etkileyici olmasına özen göstermeniz gerekir. Hizmet ve ürünlerinize ait kısa detaylarını broşür el ilanı şeklinde paylaşmanız mümkündür. Broşür bitiminde müşterilerin size ulaşabilmesi açısından iletişim adreslerinizi paylaşmanız da gerekebilir.

Broşür içerisinde yer alan bilgilerin kısa ve net olması, buradan alınacak geri dönüşün pozitif olmasına yardımcı olur. Bu bakımdan, a5 broşür basımı aynı zamanda doğal bir reklam aracı olarak da kullanılabilir. Hedef kitle belirlenip, dağıtıma çıkarılan el ilanı broşür a5 ürün ve hizmetlerinizin daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlar.

Broşürün Daha Etkileyici Olmasını Sağlayan Unsurlar Nelerdir?

Hangi sektör için kullanılırsa kullanılsın, yenilikçi fikirler her daim ön plana çıkar ve daha büyük bir hedef kitlesine ulaşmayı başarır. Bu bakımdan özgün ve yenilikçi a5 el ilanı basımı da rakiplerinizden bir adım daha öne çıkmanıza yardımcı olur. Ön planı çıkmanızı sağlayacak unsurlar; yüksek kalitede görsel kullanmak, baskı kağıdının kalitesini iyi belirlemek, yazıların anlaşılabilir olmasını sağlamak ve şablonlardan destek almaktır. Ön yüzeyde yer alan a5 broşür tasarımları ile arka yüzey şablonları konusunda a5 el ilanı basımı örnekleri incelemek işinize yarayabilir.

Broşür Baskı Tasarım Örnekleri

Broşür baskısı tasarım aşaması genellikle bilgisayar programları sayesinde yapılır. Söz konusu programlar içerisinde broşür baskı aşamaları detaylandırılmış ve bazı hazır şablonlara yer verilmiştir. Burada yer alan kaliteli broşür baskı örneklerini incelemek iyi bir fikir olabilir. Ancak broşür baskı aşamaları yapılırken bu örneklerin aynısını kullanmamak gerekir.

Hali hazırda bulunan kaliteli broşür baskı örnekleri, daha önce başka bir firma tarafından kullanılmış durumdadır. Broşür tasarımları her firma ve ürüne özel kişiselleştirilmesi gereken bir iştir. Piyasada sıklıkla görülen a5 broşür el ilanı basımı hedef kitlenizi etkileme bakımından istediğiniz sonuca ulaşamamanıza neden olabilir.

Broşür Kırım Çeşitleri Nelerdir?

Broşür tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken detaylardan biri de broşür el ilanı kırım uygulamasıdır. Buna göre, kağıt broşür baskı tasarımı kırım sayısına göre yapılır. Dolayısıyla öncelikle a5 broşür el ilanı baskı kaç sayfa yapılacak, ona karar verilmesi gerekir. 3 kırım, el ilanı broşür baskısı için en tercih edilen uygulamadır. Bu tip broşürlerde içe kırılan kısmın 97 milimetre olması gerekir. Bu durumda ön ve arka yüzeyde 100 milimetre, içe kıvrılan kısımda ise yüzeyin 97 milimetre olarak ayarlanması gerekir. Bundan sonra kırımlı katlamalı broşür basımı gerçekleştirilir.

İlk defa kırımlı katlamalı broşür basımı yapacaksanız tasarımınızın nasıl görüneceği konusunda bazı endişeler hissedebilirsiniz. Bu endişeleri gidermek için 3, 4 ve 5 kırımlı broşür tasarım örnekleri incelemeniz gerekir. Böylece aklınızda bulunan tanıtım için neler gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Broşür Tasarımı ve Siparişi İçin Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Broşür tasarımı ve baskı siparişi için gerekli bilgiler; kağıt boyutu, kırım sayısı ve baskının tek taraflımı yoksa çift taraflı mı olacağı şeklindedir. Bu bağlamda, kaliteli el ilanı basımı A4 ve A5 boyutlarda yapılabilir. Ancak dağıtım ve depolama avantajı sebebiyle genellikle a5 broşür el ilanı basımı tercih edilir. Çok sayfalı ürünleri bastırmadan önce a5 broşür el ilanı baskı örneklerini inceleme imkanınız bulunur.

Sipariş için gerekli tüm bilgiler tamamlandıktan sonra, a5 el ilanı basımı fiyatları belirlenir. Bu noktada; selefon, gofre ve varak işlemeli a5 broşür baskı fiyatları bir miktar yükselir. Ancak her bütçeye uygun el ilanı broşür a5 tercihi yapmak mümkündür. Bunlardan biri de ekonomik a5 broşür baskı olarak isimlendirilir.

Ekonomik A5 Broşür Baskı Seçeneği

Baskı fiyatlandırması, kur düzeyine göre artıp azalabilen bir yapıdadır. Bu bakımdan, a5 el ilanı basımı fiyatları da dönemsel bazda değişiklik gösterir. Kur değişimden kaynaklı yükselen fiyatlara karşı ekonomik a5 broşür baskı tercih edilebilir. Ekonomik a5 baskı fiyatları bütçeyi sarsmayacak şekilde ayarlanır. Buna göre el ilanı ve broşür baskısı genellikle az kırımlı ve sade ürünler basılır.

Broşür basımı dergi ve katalog baskısına nispeten daha hızlı ilerleyen bir sürece sahiptir. Bu bakımdan, baskı adedine de bağlı olarak matbaa işleri kısa sürede halledilir. Broşür baskılarınız olabildiğince hızlı bir şekilde tamamlanarak, adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp